Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wikdoor.pl opinie
Autor Wiadomość
kersit
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 11
Wysłany: 2023-12-12, 11:44   Wikdoor.pl opinie

Szukam opinii o firmie Wikdoor.pl z Limanowej. Potrzebuję dobrych drzwi, proszę o opinie jeśli ktoś współpracował z tą firmą.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 11
Wysłany: 2023-12-28, 14:58   

 
     
Krzychuzz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 11
Wysłany: 2023-12-28, 14:58   

Cześć, my zamawialiśmy drzwi właśnie na https://www.wikdoor.pl/ przedtem byliśmy w salonie drzwi w Limanowej. My także potrzebowaliśmy dobrych drzwi wewnętrznych i przede wszystkim solidnych drzwi zewnętrznych, no i niestety jest z tym duży problem w Limanowej i okolicach. Ostatecznie jednak zdecydowaliśmy się na drzwi od wikdoor i jesteśmy bardzo zadowoleni. Solidne wykonanie, terminy zgodne z oczekiwaniami plus przemiła i wykwalifikowana obsługa. Ogólnie wszystko na plus.
 
     
Lucek
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 12
Wysłany: 2023-12-28, 14:59   

Też ostatnio szukałem salonu drzwi w Limanowej i zgadzam się z przedmówca, że chyba tylko wikdoor w tej okolicy jest warty uwagi. Bardo duży wybór, dobre marki plus do tego różne rodzaje drzwi np. poza standardowymi też całkowicie drewniane. Dla mnie ważne było to, żeby drzwi były dobrej jakości i te z wikdoor właśnie takie są – do tego przyszły naprawdę szybko, zamiast standardowego czasu 6 tygodni. W wikdoor zamawiałem też podłogi, ale że pytanie jest o drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, to głównie na nich się skupiam. Niemniej mogę powiedzieć, że zarówno jedne, jak i drugie naprawdę wysokiej jakości.
 
     
Kogus
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 9
Wysłany: 2024-01-29, 15:34   

Korzystając z Waszych opinii wybrałem się ostatnio na poszukiwanie drzwi do Limanowej, konkretnie do salonu https://www.wikdoor.pl/ i mogę potwierdzić wszystko, co zostało wyżej napisane. Bardzo duży wybór drzwi wewnętrznych i drzwi zewnętrznych, profesjonalna obsługa, która szybko orientuje się czego klient potrzebuje i potrafi dobrze doradzić, a przy tym szybka dostawa. Ja osobiście zamówiłem w Wikdoor także podłogi, ale nie tego dotyczy ten wątek, więc pominę. Ogólnie moje wrażenia z wizyty w wikdoor w limanowej są takie, że to naprawdę salon z drzwiami godny polecenia.
 
     
monrek
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 13
Wysłany: 2024-01-30, 09:24   

No ja akurat wyłącznie w wikdoor znalazłem takie drzwi, jakie mi pasują, a szukałem w różnych salonach, nie tylko w limanowej i okolicach. I także uważam, że mają bardzo profesjonalną obsługę, która nie próbuje naciągać ludzi, a wsłuchuje się w potrzeby klienta. Nie raz było tak, że szukałem drewnianych drzwi, a próbowano wcisnąć mi jakieś ze sklejki, bo modne. W przypadku Wikdoor od razu pokazano mi drewniane drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne bez zbędnego gadania.
 
     
kersit
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 11
Wysłany: 2024-02-28, 15:10   

Jestem właśnie na etapie wykańczania domu, więc zacząłem się rozglądać za jakimiś sensownymi drzwiami w Limanowej i okolicach, padło na wikidoor.pl i dlatego tez szukałem opinii na tym forum (od razu dziękuję za wszystkie Wasze opinie) Wybraliśmy się z żoną do ich sklepu i szczerze mówiąc, jestem zdziwiony, że w Limanowej jest salon tak dobrze wyposażony z tak profesjonalną obsługą. Wybraliśmy kilka par, zarówno drzwi wewnętrzne jak i zewnętrzne, pozostało czekać na ich przyjazd. Ale z tego co zdążyłem się zorientować to z terminami w wikdoor też jest znacznie lepiej, niż w innych salonach z drzwiami. Także póki co jestem bardzo zadowolony.
 
     
Marcinho
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 8
Wysłany: 2024-02-28, 15:12   

No my także byliśmy zaskoczeni, zwłaszcza, że baliśmy się, że przyjdzie nam jechać aż do Nowego Sącza czy jeszcze dalej po wymarzone drzwi. A tu w limanowej taka perełka :) Co prawda zamawialiśmy w https://www.wikdoor.pl/ drzwi już jakiś czas temu, ale byliśmy pod ogromnym wrażeniem, jak dobrze jest to wszystko urządzone i jak duży jest wybór. My także wykańczaliśmy dom, więc potrzebne były zarówno drzwi zewnętrzne, jak i drzwi wewnętrzne w różnych stylach do różnych pomieszczeń. Wszystkie zdecydowaliśmy się zamówić w wikdoor.
 
     
Krzychuzz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 11
Wysłany: 2024-03-27, 15:29   

My także jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z kupna drzwi to kolejny zakup w wikdoor.pl, dlatego postanowiliśmy podzielić się jeszcze jedną opinią. Generalnie dosyć długo szukaliśmy drzwi, w Limanowej, ale nie tylko i szczerze mówiąc Wikdoor okazał się mieć największy wybór i najbardziej profesjonalną obsługę. Zależało nam przede wszystkim na znalezieniu solidnych drewnianych drzwi wewnętrznych i antywłamaniowych drzwi zewnętrznych dobrej klasy, udało nam się to wszystko znaleźć w wikdoor właśnie. Szybka realizacja zmówienia i dostawa, mimo, że w innych tego typu miejscach trzeba czekać nawet 6 tygodni.
 
     
monrek
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 13
Wysłany: 2024-03-28, 11:26   

Faktycznie w wikdoor bardzo szybko realizują zamówienia, chociaż szczerze mówiąc nie wiem od czego to zleży. Ale w sumie co za różnica, najważniejsze że mają duży wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych no i że można zobaczyć te drzwi w Limanowej. Myśmy kupowali co prawda już jakiś czas temu, ale super wspominam wizytę w wikdoor i obsługę, więc polecam ich wszystkim znajomym.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14