Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Forum Budowlane

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Tanie szamba
Autor Wiadomość
Katka 
Budowlaniec

Wysłany: 2018-04-04, 23:37   Tanie szamba

Witam serdecznie,
jeśli właśnie jesteście w trakcie budowy i jeszcze nie wybraliście producenta, który dostarczy Wam zbiornik betonowy na szambo, to polecam www.szambabetonowe-producent.com.pl. Bez względu na to, czy zdecydujecie się na zbiornik mniejszy, jednokomorowy, czy też większy, wielokomorowym , możecie liczyć na konkurencyjne ceny, doskonałą jakość i stuprocentową szczelność zamówionych zbiorników. Co więcej, na każdy taki zamówiony zbiornik dostaniecie aż 6 lat gwarancji :)

REKLAMA

Wysłany: 2018-08-24, 08:34   

fart5
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2018-08-24, 08:34   

Zawsze mówiłam, że szambo pod domem to najlepsze rozwiązanie ze względu na finanse, bo niestety ale podpięcie się do kanalizacji miejskiej nie zawsze się opłaca. Zdecydowanie polecam wam montaż i zbiorniki od http://oczyszczalnie24.eu/ , firma zajmuje się tym już kilka dobrych lat, dbają o swoich klientów, potrafią doradzić w razie wątpliwości. Śmiało możecie do nich napisać maila, z pewnością wam odpiszą :)

Wojas
Budowlaniec

Wysłany: 2018-09-07, 15:30   

Ja jestem odłączony do kanalizacjo miejskiej. Może nie jest to najtańsze rozwiązanie ale wygodne.

Tofik25 
Prawie ekspert
Tofik25

Wysłany: 2018-09-25, 20:54   

Firm oferujących zbiorniki na szambo jest sporo i jest w czym wybierać. Tanie szamba betonowe o rożnych pojemnościach oferuje firma Betonex. U nich możecie zamówić szambo dopasowane do potrzeb gospodarstwa domowego. Firma świadczy usługi transportowe oraz montaż u klienta.

justys123
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2018-12-20, 17:39   

Ważne jest, aby szambo było dobre i wytrzymałe - jak szamba betonowe. Ciężko jednak jest znaleźć szamba, które byłyby dobre i w atrakcyjnej cenie. Wydaje mi się, że takie połączenie udało się zrobić firmie oferującej się na stronie: https://nowoczesneszamba.eu/szambo-betonowe-bydgoszcz/ . Dzięki temu firma cieszy się taką sławą.

Olga9666
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2019-03-09, 18:06   

My też jesteśmy w trakcie szukania kogoś, kto produkuje dobrej jakości i niedrogie szamba betonowe. Wybierzemy na pewno zbiornik z betonu, bo z tego co się dowiedziałam takie są najbardziej wytrzymałę i solidne. A nie chcemy mieć do czynienia z awariami czy wybijaniem szamba. Dobry producent dorzuca jeszcze montaż i gwarancję kilkuletnią, więc nie ma co się martwić, że instalacja nie będzie pracowała tak jak trzeba.

Odpowiedz do tematu