Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
kredyt hipoteczny
Autor Wiadomość
Robirek

Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-04-17, 10:35   kredyt hipoteczny

Witajcie,
Za rok zamierzam zgłosić się do banku po kredyt hipoteczny. Do tej pory jednak nie brałem żadnych pożyczek, nie miałem karty kredytowej ani zakupów na raty. Czy mimo wszystko mogę liczyć na kredyt, czy muszę koniecznie coś wcześniej pożyczyć? Zarobki mam nieco powyżej średniej krajowej.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 163
Wysłany: 2018-04-17, 13:09   

 
     
Rebecca7
Budowlaniec

Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 163
Wysłany: 2018-04-17, 13:09   

Niestety raczej nie ma szans. Jeżeli chcesz starać sie o kredyt hipoteczny w banku to na pewno trzeba wziąć wcześniej coś na raty. Tak buduje się waszą zdolność kredytową. Spróbuj może jak Ci zależy w firmach pozabankowych jak https://kredyt123.pl/ Tam mają bardzo fajne oprocentowanie. Sprawdz sobie na ich kalkulatorze ile wyjdzie Ci całkowita spłata i miesięczna rata w zależności od kwoty i ilości rat.
 
     
domianAk

Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-04-23, 15:11   

Sama kwota zarobków to trochę za mało, bank musi przede wszystkim zyskać pewność, że będziesz spłacał raty na czas. A to, co wpływa na taką pewność to twoja historia kredytowa. Sam jestem w trakcie jej budowy od podstaw, bo kiedyś wydawało mi się, że najlepszym wyjściem jest, kiedy nie mamy w ogóle żadnych długów a karty kredytowe to zło. Polecam artykuł na ten temat - https://infokonsument.pl/historia-kredytowa-jak-ja-zbudowac/ - mi trochę zmienił myślenie o tego typu zobowiązaniach.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-04-24, 11:34   

Na pewno chcąc wziąć kredyt, trzeba byłoby przede wszystkim dobrze to zaplanować i wyliczyć.
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2018-04-24, 15:23   

A to na pewno. Nie mówiąc o tym, że trzeba starać się zwiększyć zdolność kredytową.
 
     
malva
Prawie ekspert

Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 320
Wysłany: 2018-05-15, 23:51   

Ja także uważam że bez zdolności kredytowej to może być problem. Ale nie poddawaj się i zapoznaj z szeroką ofertą kredytową w kredyt123 opinie . Znajdziesz tam dogodne warunki, wysoką kwotę kredytowania oraz szybką decyzję.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-07-16, 13:48   

To trzeba iść do banku i się rozpytać, co i jak. No dobrze by było, gdyby miało się też jakiś wkład własny, to będą większe szanse na otrzymanie kredytu. Warto też zorientować się w kosztach kredytu hipotecznego: http://odkryty.net/gotowka-z-kredytu-hipotecznego, bo nie jest raczej żadną nowością, że kwota spłaty kredytu jest wyższe niż pieniądze, które się wzięło. Do tego w przypadku kredytu hipotecznego trzeba też doliczyć koszty dodatkowe, jak chociażby ubezpieczenie.
 
     
camis
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 71
Wysłany: 2018-09-01, 19:53   

Pytaj w banku Raiffeisen o kredyt hipoteczny na dowolny cel. Tam ci wszystko wytłumaczą. Można też wejść na ich stronę, ale nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z bankiem
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2020-05-11, 12:17   

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie długoterminowe, trzeba mądrze wybrać taki produkt. Kilka wskazówek można znaleźć na ten temat w Internecie, m.in. na http://frappe.pl/kupujesz...inienes-zaczac/ . Do wzięcia kredytu hipotecznego trzeba odpowiednio się przygotować.
 
     
edek00
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 41
Wysłany: 2020-09-22, 09:12   

Sam też spłacam kredyt na mieszkanie, innej opcji nie było żeby mieć coś swojego.
 
     
zamik1 
Budowlaniec

Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 126
Wysłany: 2020-09-22, 18:40   

Kredyt to z jednej strony duże obowiązanie, a z drugiej często jedyna szansa na realizację własnych planów. Gdyby nie kredyt hipoteczny to nie kupiłabym nigdy mieszkania. Pech chciał, że we frankach. Ta decyzja jak czas pokazał nie była dobra. Nie cofnę tego. Za to dzięki https://cleverstep.pl/ staram się o zwrot nadpłaconych środków. Z resztą są różne możliwości, każda sytuacja jest inna. Podstawa to analiza umowy kredytowej, w Clever Step bezpłatna.
 
     
birdy

Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-09-25, 18:18   

Kredyt hipoteczny to bardzo poważnadecyyzja, której skutki będziemy odczuwać latami. Przy zakupie domu warto wybrać ten najlepszy Pomogą nam w tym specjaliści z firmy finansowej Bold Invest https://www.boldinvest.pl/. Zakup domu czy mieszkania składa się z wielu etapów, instytucje finansowe wymieniają się ze sobą informacjami, tutaj specjaliści podpowiedzą nam na co zwrócić uwagę i co dokładnie robić na każdym z etapów. Jednym słowem zakup nieruchomości będzie dużo prostszy kiedy przez procedurę kredytową przeprowadzą nas profesjonaliści.
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1132
Wysłany: 2020-10-07, 10:50   

A tutaj https://ambulatorium-kredytowe.pl już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto, bo oni dają sobie radę nawet z naprawdę trudnymi kredytami. Znają się na tym co robią i mogą pomóc w wielu różnych sytuacjach. Jeśli więc macie problem z uzyskaniem kredytu pod zastaw nieruchomości, to warto właśnie do nich zwrócić się o pomoc. Pomyślcie nad tym koniecznie.
 
     
Kacpeer
Nowicjusz

Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 30
Wysłany: 2020-12-04, 11:07   

Mnie bardziej od kredytu hipotecznego interesuje pożyczka hipoteczna. Wiele osób błędnie zakłada, że są to te same produkty finansowe, a prawda jest taka, że różnica między nimi jest spora. Czym zatem różni się kredyt hipoteczny a pożyczka hipoteczna tps://grupaang.pl/2020/10/21/kredyt-hipoteczny-a-pozyczka-hipoteczna-czym-sie-roznia/ ? W przypadku kredytu hipotecznego wszystkie otrzymane od banku środki muszą zostać przeznaczone na cel, jaki został zapisany w umowie, natomiast pieniądze z pożyczki hipotecznej możemy przeznaczyć na dowolnie wybrany przez nas cel, niezależnie od tego czy będzie to na przykład remont mieszkania czy zakup samochodu.
 
     
franciu
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 60
Wysłany: 2020-12-08, 09:59   

Kredyt pod hipotekę jest straszny, jeśli chodzi o koszty. Niestety, ale banki, za pożyczenie pieniędzy na dłuższą chwilę, nieźle sobie żądają. Jednak nie ma tego złego, jeśli spojrzymy na to, że doradca kredytowy Konin może nam poszukać najkorzystniejszej oferty. I może się okazać, że wcale tak źle na tym nie wyjdziemy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13