Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Uzależnienie od alkoholu...
Autor Wiadomość
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 639
Wysłany: 2018-04-23, 00:22   Uzależnienie od alkoholu...

Jestem alkoholiczką... Nie potrafię zapanować nad swoim uzależnieniem, co bardzo mnie martwi... Jak wyrwać się z sideł uzależnienia? Gdzie zgłosić się po pomoc? Czy warto skorzystać z oferty krakowskiego Centrum Dobrej Terapii? Jak udało mi się wyczytać na jego stronie internetowej, http://ograniczpicie.pl/ - oferują pomoc nie tylko alkoholikom, ale również ich bliskim.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 310
Wysłany: 2018-04-24, 21:02   

 
     
ewelina546
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 310
Wysłany: 2018-04-24, 21:02   

Często alkoholik potrzebuje później wsparcia psychiatry. Z nałogiem współistnieją inne zaburzenia, leki czy fobie. W warszawskich klinikach Psychomedic można znaleźć wsparcie w wielu takich stanach. Na https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ macie namiary na klinikę i opis ich działania.
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 825
Wysłany: 2018-05-23, 16:01   

Moim zdaniem akloholik powinien trafić na leczenie np tu Prywatne odtrucie alkoholowe olsztyn Leczenie zaczyna sie od odtrucia organizmu. A trwa 8 tygodni. Trzeba jednak pamietać, że alkoholik musi wyrazic zgodę na leczenia.Ośrodek jest położony na mazurach - piękna okolica.
 
     
jowita51 
Prawie ekspert

Dołączyła: 29 Lis 2016
Posty: 303
Wysłany: 2019-02-25, 11:26   

Masz rację. Takie wsparcie specjalistów z dobrej kliniki jest bardzo potrzebne. Warto wybrać klinikę, która oferuje nie tylko spotkania osobiste (bo tu różnie z odwagą na takie spotkania jest), ale także online. To wygodne, bo w zasadzie niczym nie różni się od normalnej wizyty, skuteczność taka sama, ale jednak łatwiej pokonać barierę.
 
     
karolko 
Ekspert
karolko

Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 404
Wysłany: 2019-03-27, 19:17   

My mielismy w naszej paczce znajomych chłopaka który niestety nie radził sobie z alkoholem, ale teraz jest po terapii i jest ok. Czyli się da! pomogli mu w ośrodku Tratwa w Wiśle - także może warto się do nich zgłosić?
 
     
wnikliwy13 
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 283
Wysłany: 2019-04-04, 09:10   

Dla ciebie duży plus, że potrafisz się przyznać do nałogu - czyli pierwszy krok zrobiłaś. Teraz zgłoś się tu Prywatny ośrodek odwykowy Znajdziesz pomoc fachowców, terapie indywidualną, grupową. Po zazsadniczym leczeniu będziesz objęta rocznym okresem ochronym, w razie by groziło ci przerwanie abstynecji.
Ośrodek jest położony w pięknym miejscu, cisza i spokoj- co też jest ważne.
 
     
Matii77
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2137
Wysłany: 2020-12-06, 22:33   

Przyznanie się do posiadania problemu to pierwszy krok. Teraz należy podjąć decyzję o leczeniu. Wybór odpowiedniego ośrodka to podstawa. Myślę, że tutaj https://uzaleznienia-terapia.pl/blog/leczenie-alkoholizmu/ znajdziesz pomoc i poradzisz sobie z chorobą.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2020-12-07, 11:50   

Najpierw to trzeba chcieć jakichś zmian, inaczej podjęcie leczenia nie zda się na wiele, a będzie jedynie chwilową ulgą i wstępem do kolejnych alkoholowych ciągów.
 
     
marnika
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 517
Wysłany: 2020-12-22, 18:34   

Powiem tak - najlepiej zainwestować w dobra terapię, ja na przykład poszłam automatycznie na detoks alkoholowy https://medox.org.pl/detoksykacja-alkoholowa/ jak tylko zauważyłam swoje problemy z alkoholem. Czas w ośrodku naprawdę działa zbawiennie. Jesteśmy odcięci od świata, często także od cywilizacji, możemy się skupić na sobie, na swoich uczuciach i przeżyciach.
 
     
perom
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 57
Wysłany: 2021-03-11, 21:44   

Bardzo dużą skutecznością w leczeniu alkoholizmu cieszy się zaszycie alkoholowe Pruszków i coraz więcej osób się na ten zabieg decyduje. Tutaj rolę odgrywa środek zwany esperal, który przy kontakcie z alkoholem powoduje nieprzyjemne efekty, dlatego też zniechęca po sięgnięcie po kieliszek
 
     
rolven
Nowicjusz

Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 23
Wysłany: 2021-04-12, 15:43   

Wiecie co to ja mam pytanie odnośnie gabinetu https://psychoterapeutagdynia.pl/terapia-uzaleznien-gdynia/ czy ktoś z naszych forumowiczów korzystał z ich usług? Moje uzależnienie jest zbyt silne, nie radzę sobie z nim dlatego potrzebuje pomocy. Szukam najlepszych możliwych specjalistów.
 
     
malyminion
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Mar 2016
Posty: 273
Wysłany: 2021-04-12, 16:58   

Moim zdaniem uzależnienie od narkotyków jest jeszcze gorsze. Jeśli podejrzewacie, że ktoś przyjmuje narkotyki to możecie wykonać test na narkotyki. Zamówicie go na przykład tu: https://www.aptekagalen.p...-i-kokaine-1szt .
 
     
myjka
Nowicjusz

Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 28
Wysłany: 2021-04-22, 09:55   

Czy ktoś miał może taką sytuację że ktoś z rodziny był uzależniony od alkoholu. u mnie w domu ojciec ma ten problem i niestety on uważa że nie jest alkoholikiem a tak naprawdę nim jest. możecie polecić dobry ośrodek leczenia uzależnień i Poradzisz mi jak go nakłonić do leczenia. Bo ja jak na razie znalazłem ośrodek Forest
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2021-04-22, 09:58   

Okropna choroba, dużo zdrowia i siły dla wszystkich uzależnionych i ich rodzin!
 
     
vinx 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 58
Wysłany: 2021-05-10, 20:45   

Alkoholizm to trudna choroba, która sieje spustoszenie w naszym organizmie. Leczenie uzależnienie nie jest łatwym procesem. Jednak nigdy nie należy się poddawać i wiele osób, które pokonały nałóg, są dowodem na to, że powrót do dawnego życia jest możliwy. Jeśli chodzi o metody, to wydaję mi się, że najpopularniejszą jest zaszycie alkoholowe. Zabieg wszycia Esperalu jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i nie wymagana jest hospitalizacja. Możemy szybko wrócić do naszych dawnych obowiązków.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13