Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybór drzwi zewnętrznych do domu
Autor Wiadomość
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-08-07, 09:34   

Zgadza się :) W takim razie czekamy na Twoją opinie jakie drzwi wybrałeś i czym się kierowałeś oraz w późniejszym etapie również, czy z perspektywy czasu jesteś zadowolony z wyboru! Pozdrawiam
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-08-26, 18:00   

 
     
morenoES

Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-08-26, 18:00   

Przy wyboże drzwi zewnętrznych trzeba pamiętać o wielu parametrach np termoizolacji czy izolacji akustycznej. Wszystko zależy od tego jakie masz wymagania.
_________________
Drzwi pasywne
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 993
Wysłany: 2018-08-29, 17:16   

Jak już mowa o drzwiach, to polecam wam ofertę sklepu http://daf-trzebnica.pl/portfolio-item/drzwi/ . Współpracują z wieloma, najlepszymi producentami drzwi, wiec kupicie u nich drzwi najwyższej jakości. Zarówno zewnętrze jak i wewnętrzne, a także wszelkie niezbędne akcesoria.
 
     
bob45 
Prawie ekspert

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 371
Wysłany: 2018-09-03, 17:00   

Ja drzwi zewnętrzne wybierałem w sieciówce w markecie i jestem zadowolony, teraz szukam drzwi do pokojów i zastanawia mnie oferta na drzwi harmonijkowe takie drzwi nie będą zajmować miejsca gdy będą otwarte co czyni z nich bardzo praktyczne rozwiązanie. A dzięki ceneo na pewno znajdziesz ofertę która będzie dla ciebie idealna :)
 
     
lilianagomowska 
Nowicjusz

Dołączyła: 11 Wrz 2018
Posty: 12
Wysłany: 2018-09-27, 08:33   drzwi zewnętrzne drewniane najlepszy wybór

moim zdaniem drzwi zewnętrzne wykonane z drewna są najlepszym rozwiązaniem i do domu i do mieszkania
Lizurej
 
     
GeobudSerwis.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 11
Wysłany: 2018-10-16, 08:12   

Kwestia gustu jaki budżetu, równie ciekawą opcją będą drzwi metalowe które uważane są za bardzo solidne i wytrzymałe, do tego ładnie się prezentują.
_________________
www.Geobudserwis.pl
 
     
Florentyna 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 13 Kwi 2018
Posty: 767
Wysłany: 2018-10-25, 11:55   

Nie szczędziłabym na tym. Drzwi to zbyt ważny zakup i na długie lata, by kupować jakiś tani badziew marketowy. Pomyślcie o wypełnieniach aluminiowych lub PVC, najlepiej Firmy Veyna Cenowo bardzo przystępnie, bo to producent, a jakość wysoka. Firma posiada długoletnie doświadczenie, wiedzą co robią. Modele, które widziałam na stronie przypadły mi do gustu, są nowoczesne i designerskie.
 
     
THEKISHA7
Nowicjusz

Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-10-25, 15:23   

Zgadzam się mniej więcej z moim poprzednikiem.
_________________
Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują, by do nich mówić.
 
     
SKG.net.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-11-16, 11:33   

Również mogę się zgodzić, wybór dobrej klasy i jakości drzwi zewnętrznych to podstawowa sprawa i nie warto na tym oszczędzać. Oczywiście obowiązkowo muszaą być to drzwi antywłamaniowe.
_________________
www.skg.net.pl
 
     
Spec-wood.pl
Nowicjusz

Dołączył: 13 Gru 2018
Posty: 16
Wysłany: 2018-12-13, 18:02   

Według mnie drzwi zewnętrzne powinny być bardzo mocne, takie które ciężko sforsować i które przez wiele lat będą nam służyć.
 
     
domatorka
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 6
Wysłany: 2018-12-20, 13:52   

Każdy rodzaj z drewna jest jak najbardziej wskazany, byle unikać modeli z okienkami czy w ogóle wstawionymi szybami, bo to wg mnie ułatwienie dla włamywaczy :( I dużo ciepła wtedy ulatuje przez tą szybę.
 
     
marcinwojtal1 
Nowicjusz

Wiek: 38
Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 11
Skąd: wrocław
Wysłany: 2019-04-23, 14:16   

Najlepiej pojechać do producenta i tam któryś z pracowników na pewno pomoże z wyborem drzwi zewnętrznych.
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2019-10-24, 18:02   

Zgadzam się, fajnie jak u producenta obejrzymy albo znajdziemy salon partnerski gdzieś w naszej okolicy. Nam się udało. Oglądaliśmy drzwi zewnętrzne z Aluhaus u nich na stronie https://www.aluhaus.com.pl/ i zaczęliśmy się bawić w ich konfiguratorze. Stworzyliśmy wręcz drzwi idealne. Wysłaliśmy prośbę o wycenę naszej konfiguracji po tym jak odpisali okazało się, że mają salon w naszym mieście. Udaliśmy się tam, by dotknąć wręcz drzwi, zobaczyć w jaki sposób są złożone no generalnie obgadać kwestie techniczne. Tam już wszystko dogadaliśmy i złożyliśmy oficjalne zamówienie. Warto sobie zobaczyć jakość drzwi na żywo, nam to pomogło zdecydować.
 
     
MelisaJot
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 19
Wysłany: 2019-12-06, 10:27   

Jeżeli chodzi o kupno drzwi zewnętrznych, to warto moim zdaniem zdecydować się od razu na odpowiednią wycieraczkę na buty. Ja np. położyłam pod moje drzwi specjalną matę gumową https://www.alumatex.pl/produkty/maty-gumowe/ , która świetnie radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń z powierzchni obuwia. Pozwala mi to skuteczniej utrzymać czystość wewnątrz domu. Dobra wycieraczka powinna być przede wszystkim trwała, a także ergonomiczna.
 
     
asia87
Budowlaniec

Dołączył: 13 Maj 2018
Posty: 145
Wysłany: 2020-02-18, 03:21   

W salonie https://www.weningerhome.pl/drzwi-oferta/ znajdziecie duży wybór drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych.
--------------------------------------------------------------

Weninger Home
ul. Brzezińska 33, 44-203 Rybnik
+48 696 10 70 30
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12