Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybór firmy alpinistycznej w Warszawie - Rope Expert?
Autor Wiadomość
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-05-18, 06:34   Wybór firmy alpinistycznej w Warszawie - Rope Expert?

Cześć,
Potrzebujemy przeprowadzić lekką modernizację dachu oraz chcemy powiesić nową reklamę na dość wysokim budynku firmy. Dlatego szukamy firmy alpinistycznej, która w dobrej cenie mogłaby się tym zająć. Czy macie może jakieś propozycje dla Nas bądź ostrzeżenia? Byłbym bardzo wdzięczny (zależy nam również na dość dobrych terminach) i dobre opinie słyszałem na temat Rope Expert. Możecie również o nich coś powiedzieć?
Pozdrawiam!
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-05-22, 08:11   

 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-05-22, 08:11   

Wiesz co ja Ci nie do końca mogę pomóc, ponieważ dość dawno cokolwiek robiliśmy z zewnętrznym stanem budynku naszej firmy, aczkolwiek przez ten temat przypomniałem sobie o jego sprawdzeniu i też przydałaby się nam firma alpinistyczna.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-05-28, 08:49   

I dobrze słyszałeś, bo akurat jeżeli chodzi o tego typu prace to Rope Expert w Warszawie jest jedna z nielicznych firm, którym można zlecić duże modernizacje budynków, naprawy, mycie itd. Mają fajną ekipę pracowników, którzy wzajemnie dbają o swoje bezpieczeństwo oraz ogólnie wykonywane prace. Z terminem także nie mieliśmy problemów, bo pracowali codziennie bez żadnych przestojów. Takie firmy można jak najbardziej polecać :)
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-05-30, 16:00   

Tutaj jak najbardziej trzeba się zgodzić z opinią poprzednika w zakresie firmy, która wykona takie prace na wysokościach tym bardziej, że z doświadczenia wiem że jako jedni z nielicznych trzymają się terminów i wykonują prace w pełni z dużą wiedza i umiejętnościami także w naszym przypadku nie pojawiły się żadne błędy :)
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-06-08, 07:58   

Dobrze na przyszłość wiedzieć, gdzie będzie można się zgłosić w tego typu sprawach alpinistycznych na dużych wysokościach budynku. Planujemy również wywiesić sporą reklamę z boku budynku na stałe i do tego pewnie też będzie potrzebna Nam pomoc podobnej firmy.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-06-24, 22:59   

Dzięki ogromne Panowie za pomoc! W takim razie chyba nie mam co jeszcze zwlekać i w przyszłym tygodniu umówię się z nimi na spotkanie w celu ustalenia zakresu działań. Mam nadzieję, że będzie do dobry wybór bo zależy nam przede wszystkim na profesjonalizmie i dokładności.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-07-08, 20:44   

Nie ma za co! W takim razie czekamy na twoją relację jak zdecydujecie się na współprace i oczywiście jak macie jeszcze do nas jakiekolwiek pytania to pisz śmiało chętnie pomogę (i pewnie tak samo inny forumowicze) :)
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-07-21, 10:22   

Dokładnie! Czekamy na Twoją opinię i efekt prac, bo będzie to na pewno przydatne potwierdzenie dla innych osób które szukają podobnej firmy do realizacji takich zleceń
 
     
Karolcia11
Nowicjusz

Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 24
Wysłany: 2018-08-08, 00:15   

Hej :)
Chciałam Was zapytać, czy zajmują się oni również wycinka drzew oraz czyszczeniem dachów, ponieważ mamy zamiar jeszcze w rym roku (a jeżeli się nie wyrobimy to w następnym) właśnie zająć takimi pracami wokół naszego domu i będziemy potrzebowali takiej firmy.
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2018-11-07, 12:55   

ja też mam jak najbardziej pozytywne doświadczenia ze specjalistami z Rope Expert. Znają sie na rzeczy, oferują wysoką jakość usług za bardzo rozsądne pieniądze.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12