Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ZwCad 2018 - wasze opinie?
Autor Wiadomość
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-05-24, 15:32   ZwCad 2018 - wasze opinie?

Cześć,
Potrzebuję Waszej opinii w zakresie wyboru odpowiedniego programu dla architekta. Przechodzimy zmiany w firmie i postanowiliśmy również wyposażyć komputery w nowe wersje CAD-a. Wybór padł na razie na ZwCad jednak wcześniej chciałbym zaczerpnąć trochę opinii w tym zakresie od innych specjalistów. Co myślicie?
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-05-28, 13:26   

 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-05-28, 13:26   

Wiele osób po prostu nie chce zmieniać CAD-a bo czasami trzeba trochę nauczyć się obsługi różnych funkcji. Aczkolwiek może być warto i dużo łatwiej będzie realizować wszystkie projekty.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-06-05, 13:47   

W zawodzie architekta pracuję już od 8 lat. Na początku tego roku postanowiłam spróbować swoich sił na ZwCad 2018, ponieważ słyszałam dość sporo pozytywnych opinii na jego temat. Teraz rzeczywiście sam mogę to potwierdzić. Obsługa bloków dynamicznych i obrazów rastrowych jest jego główną zaletą. Wersje 64bit-ową polecam każdemu kto chce naprawdę pracować dość szybko,, jednocześnie wykorzystując moc komputera. Można go również przenosić między stanowiskami. A wcześniej przed zakupem pobierz wersję testową i sprawdź jak będzie Ci się na nim pracowało przez 30 dni w pełni za darmo :)
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-06-07, 08:21   

Zgadzam się warto sprawdzać nowe rozwiązania, bo rzeczywiście w późniejszym okresie może się to okazać bardzo przydatne. Tym bardziej, że tak jak wspomina mój poprzednik można jeszcze sprawdzać je na pełnej wersji próbnej przez dany okres czasu.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-06-08, 11:44   

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że ZwCAD 2018 wyróżnia się wśród konkurencji funkcjonalnością, szybkością i dodatkowymi nakładkami przede wszystkim ZwTraffic która w ogromnym stopniu wspomaga pracę przy projektach drogowych. Nie zapominając oczywiście o odpowiednio prowadzonej obsłudze posprzedażowej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12