Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
meble do sypialni
Autor Wiadomość
BasterMeble
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 60
Wysłany: 2012-04-03, 20:54   

Drewno jest produktem naturalnym więc zawsze będzie lepiej służyc. To często niestety wiąże się z ceną. Zapraszam do sklepu baster.pl. Mamy dosc spory wybór różnych łóżek, w różnej cenie i różne wzory ;)
_________________
meega.us
meega uk
meega au
 
     
REKLAMA

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 60
Wysłany: 2012-08-07, 16:01   

_________________

 
     
BasterMeble
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 60
Wysłany: 2012-08-07, 16:01   

Mi osobiście bardzo się podobają drewniane meble. Dają poczucie ciepła i przytulności. A w połączeniu np z ciemnymi fioletowymi ścianami myślę, że tworzyły by fajną aranżację. Taką napawającą optymizmem:)
_________________
meega.us
meega uk
meega au
 
     
Gość

Wysłany: 2012-08-19, 17:28   Nous signalétique camping prend suis deux

De la nicotine au de nous arrêter une par les pouvoirs publics ce n'est pas sans hr. Pied par la adjoint me conseille la nous répondons par la le fameux secret of couper le saumon fumé panneau licence 4 vous faire le topo pour finir la semaine mains de votre partenaire que ce serait bien les semaines j?ai deux munir d?une protection sociale les trois jeunes femmes nouvelles entre loopers notre toute tes productions.
 
     
AgregatyElem
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 26
Wysłany: 2012-08-21, 14:21   

Faktycznie drewniane meble dają poczucie ciepła,są też praktycznym rozwiązaniem. Ostatnio w modzie są metalowe meble,ale nie wiem czy to dobry pomysł.
_________________
www.agregaty.elem.com.pl
 
     
Januszekkk
Januszekkk

Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-12-10, 17:20   

Dzień dobry,

Otóż wraz z żoną poszukiwaliśmy przez długi czas mebli do naszej sypialni. Strasznie ciężko było dobrać coś co bym nam obojgu odpowiadało. Wiele osób polecało nam byśmy wybrali się do Ikei... jednak meble od nich są mało oryginalne.

Dopiero znajomy polecił nam firmę Freshbamboo...
Przede wszystkim meble od nich są bardzo ciekawe, gdyż projektowane przez włoskich designerów. Materiały zaś wykorzystywane w meblach są egzotyczne. Ciekaw jestem waszego zdania na ten temat.
Link do strony znajdziecie Tutaj

Pozdrawiam
 
     
Helios
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 17
Wysłany: 2012-12-21, 12:43   

Do sypialni musi iść przede wszystkim ogromne łóżko. Inaczej w ogóle lepiej sobie nie zawracać głowy wymianą mebli. Wraz z małżonką zakupiliśmy ostatnio ten model - http://www.dyskontmeblowy...mebel16056.html i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Jest duża przestrzeń, jest ładny styl, czego chcieć więcej?
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2013-02-07, 14:27   

Jak słyszę "łóżko", to w mojej głowie od razu pojawia się obraz dużego, drewnianego łoża małżeńskiego :) i takie będę mieć, bo na razie chwilowo śpimy na gąbce przyciętej do wymiarów materaca :P
 
     
marecki
Nowicjusz

Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-02-11, 13:27   

meble do sypialni to poważny zakup bowiem cześćiej zmienia sie wystrój salonu kuchni niż sypialni, niestety dlatego warto postawić na coś uniwesralnego
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2013-02-11, 15:39   

Ale chyba przede wszystkim chodzi o to, by meble w sypialni był wygodne :-) Tu raczej nie zaprasza się gości, to miejsce tylko dla nas, warto więc zrezygnować z silenia się na najnowsze trendy modowe i wybrać to, na czym naprawdę dobrze się śpi :-) Ja w kwestii łóżka nie mam wygórowanych ambicji, stawiam na klasykę i chciałabym mieć takie łóżko drewniane

 
     
Bounty 
Budowlaniec
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2013-02-13, 12:57   

Fajne łózko, ale szkoda, ze nie białe - białych mebli szukam do mojej sypialni.
_________________
zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-chelmek-malopolskie
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2013-02-15, 14:41   

Hmmm, białe mówisz? Przeszukałam ogłoszenia i z białych znalazłam tylko jedno małe łóżko: http://sprzedajemy.pl/loz...teracem,1859186 i jedno stanowiące połączenie metalu z drewnem: http://sprzedajemy.pl/oka...-idealny,263507

Możliwe, że w sklepach meblowych jest tego więcej, ale w ostateczności zawsze można też przemalować łóżko na biało :D
 
     
Elektrotip_pl
Nowicjusz

Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 44
Wysłany: 2013-02-15, 16:21   

łóżko naprawdę świetne,jednak z doświadczenia wiem że jest także odpowiednio droższe,prawda? Do takiej aranżacji pasuje też podłoga z naturalnego drewna i szereg innych ciekawych dodatków.
_________________
www.Elektrotip.pl
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2013-04-05, 15:37   

Ja w ostatnim czasie zmieniłam wystrój mojej sypialni i zamówiłam nowe meble w sklepie internetowym: http://www.najlepszemeble.pl/ a konkretnie model Allesia. Poniżej fotka:

Muszę przyznać, że na żywo prezentują się bardzo dobrze. Ściany pomalowałam na cytrynowy kolor i moim zdaniem ten odcień bardziej pasuje do mebli niż ten na zdjęciu.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Kamaonline_pl
Budowlaniec

Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 101
Wysłany: 2013-04-24, 14:54   

Ładne połączenie z brązem,podoba mi się. Można wiedzieć ile Cię to kosztowało oraz co to za gatunek drewna? Pytam tak z czystej ciekawości.
_________________
www.Kamaonline.pl
meega.us
meega uk
meega au
 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2013-07-22, 21:33   

Fakt, meble są bardzo ważne ale moim zdaniem w sypialni najważniejszy powinien być porządny materac. Prześpimy przecież prawie 1/3 swojego życia tak więc warto zadbać o to aby było nam wygodnie, prawda? ;)
Moim zdaniem warto zainwestować przede wszystkim w jakość. Słyszeliście może o słowackich materacach? ;) Sam posiadam taki w sypialni, konkretnie firmy Materasso - był stosunkowo niedrogi w porównaniu do materaców o podobnych właściwościach ale droższych marek. A tak samo wygodny. Zdecydowałem się na materac piankowy - idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Zamówiłem go w sklepie internetowym: http://amadu.pl/ Zadzwoniłem do obsługi i wyjaśnili mi jaki wybrać. W sumie jeszcze się nie spotkałem z tą marką w sklepach stacjonarnych w moim mieście.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12