Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
restauracja włoska warszawa
Autor Wiadomość
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 442
Wysłany: 2018-07-26, 09:12   restauracja włoska warszawa

Hej! Polecicie mi jakąś dobrą restaurację włoską w Warszawie?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 491
Wysłany: 2018-07-26, 21:54   

 
     
budek8
Ekspert

Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 491
Wysłany: 2018-07-26, 21:54   

Sporo jest takich lokali w Warszawie. Dobre pizzerie warszawa maja prawdziwa pizza warszawska. Taka restauracja włoska w Warszawie jest wielu dzielnicach. Taka pizza warszawska to swietna opcja na obiad.
 
     
Yremx
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 184
Wysłany: 2018-07-27, 10:02   

Rzadko niestety bywam w Warszawie, więc, ech, nie wiem. Ale! Ale mogę polecić coś w Poznaniu, jeżeli będziecie tam przejazdem : ). W galerii City Center (Stanisława Matyi 2) na drugim poziomie jest lokal Dominium - https://www.pizzadominium...ria-city-center . Mają fantastyczny ogródek na tarasie – co prawda tylko w sezonie letnim, no ale to z wiadomych powodów. Przede wszystkim jednak przed wybraniem się warto zobaczyć, czy jest coś ciekawego w ofertach Hot Deal – można złapać naprawdę fajną okazję, jak, dajmy na to (autentyk, nie zmyślam) największa pizza w cenie skrojonej o 50%.
 
     
klakson5
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-08-09, 11:12   

Jak pizza to tylko z blaszki . Pizzerie które tak nie robią nie powinny nazywać się pizzeriami
 
     
Kiki89 

Dołączyła: 22 Sie 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-08-22, 07:07   

Witam. Niedawno obchodziłam urodzinki. Chciałam teraz sobie je wyprawić i zaprosić do wyjątkowego miejsca moich znajomych. Przypadkowo weszłam na stronę restauracji Bubbles. Oglądając ofertę tej restauracji muszę przyznać, ze maja sporo do zaoferowania- bogate menu w który znajdują się różnorodne potrawy oraz markowe alkohole. Obsługa z tego co wiem jest bardzo uprzejma. Mam nadzieje ze moim znajomym również się ta restauracja spodoba....
 
     
pudelniczka
Budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 113
Wysłany: 2018-09-02, 15:02   

powiem Wam że bardzo dobrą restauracją jest restauracja papu na mokotowie jest to polska kuchnia warszawa . Najlepsza w tym regionie jak dla mnie. Obsługa jest fantastyczna, lokal jest bardzo klimatyczny, czysty. Byliśmy z mężem bardzo miło zaskoczeni każdym aspektem.
 
     
ewelina546
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 309
Wysłany: 2018-09-17, 08:43   

Na każdym osiedlu w Warszawie znajdziesz jakąś ciekawą restaurację. Ja przypadkiem trafiłam na Woli na restaurację "w Weku" i teraz wszystkim polecam. Miejsce małe, karta krótka - ale i tak warto. Świeżo, smacznie, w dobrej cenie. Szczególnie ich kaczka z buraczanym kopytkami. Mega.
 
     
jowita51 
Prawie ekspert

Dołączyła: 29 Lis 2016
Posty: 301
Wysłany: 2018-09-18, 10:22   

To miejsce masz na myśli https://wweku.business.site/ ? Nie wiem jak kuchnia na miejscu, ale kilka razy brałam na wynos i było mega smacznie. No i ceny nie powalają, jak w niektórych lokalach. Ja też polecam.
 
     
ewelina546
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 309
Wysłany: 2018-09-30, 18:46   

Dokładnie to. I na miejscu, i na wynos mają świetne jedzenie. Nigdy nie trafiłam na nic niejadalnego, a wręcz przeciwnie - dzięki ich kucharzowi polubiłam nowe smaki.
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 993
Wysłany: 2018-12-05, 20:04   

Jeśli już mówimy o restauracjach, to znacie lokal gdzie można zorganizować wigilię firmową? Szukałam czegoś wstępnie, ale poza http://www.rozdroze.pl/ nie znalazłam nic ciekawego. Wszędzie są strasznie wysokie ceny, a tutaj jest 80zł za osobę a menu bardzo pokaźne. Nikt nie wyjdzie głodny :) Co myślicie? Znacie w ogóle tą restaurację?
 
     
tamarass
Nowicjusz

Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-12-27, 13:30   

Ja bardzo lubię kuchnie włoską. Sama często przygotowuję różne potrawy w domu.
 
     
Słoneczko89 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 280
Wysłany: 2019-02-05, 10:54   

Brzmi smacznie :). A tak dla zmiany nieco tematu, to czy jadacie czasami w restauracjach z polskimi też daniami? Macie może jakieś ulubione miejsca? Ja planuję w najbliższym czasie wybrać się do WuWu https://wuwu.bar . Uwielbiam naszą polską kuchnię. A tam słyszałam, że można zjeść najlepiej.
 
     
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2019-04-26, 12:56   

Ja polecę Ci wspaniałe miejsce a mianowicie restaurację Prime Cut https://www.primecut.pl/about.html nie jest to włoska restauracja , panuje tam nowojorski styl , ale jak najbardziej warto . Raz spróbujesz i będziesz wracał częściej. Byłam tam pierwszy raz przy okazji spotkania biznesowego , ale tak mnie to miejsce urzekło, że wracam tam regularnie z mężem.Jest to miejsce warte polecenia jak najbardziej , pyszne jedzonko oraz wspaniała obsługa.
_________________
https://konopmed.pl/
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 554
Wysłany: 2019-11-26, 07:32   

Jak chcecie dobrze zjeść w Warszawie to polecam restaurację Szkutnia.
 
     
politegatorade

Dołączył: 23 Gru 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-12-23, 12:52   

Co prawda nie w warszawie, ale w Krakowie jest chyba najlepsza pizzeria kraków. DaMarco bo o niej mowa, ma naprawdę świetną pizzę neapolitańską
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12