Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca w służbie państwowej
Autor Wiadomość
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 1004
Wysłany: 2018-07-24, 19:36   Praca w służbie państwowej

Ktoś z was interesował się kiedyś jak dostać pracę w służbie państwowej? Kiedyś myślałem, że są to nierealne marzenia, ale trafiłem na stronę https://nszzp.rzeszow.pl , gdzie dowiedziałem się jak można dostać pracę w straży pożarnej, policji itd. Jeśli ktoś z was jest zainteresowany tym tematem, to warto przeczytać artykuły zamieszczone na tej stronie.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-07-25, 10:56   

 
     
jurek33da

Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-07-25, 10:56   

Żeby dostać się do służby państwowej trzeba mieć bardzo duże znajomości.Bez znajomości nie ma szans według mnie.

____________________________
julando.pl
 
     
Jikredlak
Nowicjusz

Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 36
Wysłany: 2018-07-26, 15:31   

Zależy do jakeij służby. Do straży miejskeij wystarczy że potrafisz wybełkotać swoje imię i nazwisko oraz ułożyć 5cio elementowe puzzle
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1132
Wysłany: 2020-07-20, 10:14   

Jeśli byście chcieli spróbować swoich sił w służbie więziennej, to tutaj https://odpowiedzi.com.pl/home/20-testy-do-sluzby-wieziennej-testy-do-sw.html warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na testy wraz z odpowiedziami, które warto sobie przećwiczyć, aby naprawdę dobrze wypaść na egzaminie. Pomyślcie o tym. Wydatek niewielki, a korzyści naprawdę sporo.
 
     
kami31 
Budowlaniec

Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 126
Wysłany: 2020-09-12, 23:51   

A tutaj https://www.forumpolicyjne.com.pl już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto poczytać sobie informacje na tym forum. Jest tam bowiem wiele cennych i przede wszystkim praktycznych informacji na temat pracy w policji, egzaminów oraz oczywiście macie tam porady i rozwiązanie różnych problemów. Niewątpliwie można się tam wiele dowiedzieć i przede wszystkim rozwiać wszelkie swoje wątpliwości.
 
     
Florentyna 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 13 Kwi 2018
Posty: 781
Wysłany: 2020-09-13, 14:10   

Nie mogłabym pracować w takim miejscu. Jestem zbyt mało zdyscyplinowana.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 930
Wysłany: 2023-01-02, 10:05   

Pamiętajcie, że warto szukać miejsca pracy, w którym będziecie mogli zdobywać nowe umiejętności zawodowe, a także gdzie będą Wam oferowane dobre warunki pracy i zarobki. Nie warto tracić czasu na miejsca, w których nie czujecie się dobrze i już zaczyna pojawiać się wypalenie zawodowe. Dlatego sprawdź, jak wygląda ciekawa praca w Białymstoku jako cieśla i mam nadzieję, że jak już coś się trafi to podzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13