Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pościel - bawełniana będzie ok?
Autor Wiadomość
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2018-08-31, 07:25   Pościel - bawełniana będzie ok?

Z jakiej wy korzystacie?
Jestem ciekawa czy np. taka pościel bawełniana jak mają tutaj https://spokko.pl/c/116/posciel.html to waszym zdaniem dobre rozwiązanie.
Do tej pory jakoś niezbyt zwracałam uwagę na to z czego ta pościel jest zrobiona.
Ktoś ma lepszą orientację co wybierać?
Co się nada, a co niezbyt?
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-09-04, 13:13   

 
     
Monika 
Nowicjusz

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-09-04, 13:13   

Moim zdaniem pościel bawełniana jest najlepszym możliwym rozwiązaniem :D
_________________
Architekt musi być prorokiem... prorokiem w prawdziwym znaczeniu tego słowa... jeżeli nie widzi co najmniej 10 lat do przodu nie nazywaj go architektem.
 
     
Hemos_pl
Nowicjusz

Dołączył: 06 Wrz 2018
Posty: 11
Wysłany: 2018-09-06, 17:09   

Moim zdaniem to dobry pomysł, jeżeli nikt z używających jej nie będzie alergikiem. Warto zobaczyć na żywo taką pościel w celu sprawdzenia, czy spełnia nasze wymagania.
_________________
www.Hemos.pl
 
     
zamik1 
Budowlaniec

Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 126
Wysłany: 2018-11-13, 17:26   

Zakupy, że tak powiem pościelowe to robię na https://www.dobraposciel24.pl/ .Sklep sprawdzony, bo już nie raz tam kupowałam, więc jakości jestem pewna. Ja najbardziej lubię satynę bawełnianą, rewelacyjnie się pod nią śpi i po praniu nic się nie dzieje. Nawet jak mam taką w ciemnych kolorach to ani nie farbuje, ani się nie odbarwia.
 
     
ravello 
Nowicjusz

Wiek: 34
Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 6
Wysłany: 2018-11-20, 15:01   

Bawełniana jest najcieplejsza, a więc najbardziej praktyczna przy naszych chłodnych porach roku. Satynowe najbardziej się opłaca używać latem, choć to też nie jest zasada, skoro większość śliskich materiałów jest sztuczna, a więc może generować duże pokłady ciepła.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-11-27, 10:53   

Sądzę że jak najbardziej będzie w porządku, ale to też zależy od tego, co komu bardziej pasuje.
 
     
FranczeskaWil
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-12-06, 17:48   

Myślę, że taka pościel świetnie się sprawdzi. Ten materiał na pewno będzie bardzo przyjemny dla ciała. Jak szukacie ładnych i dobrych jakościowo pościeli to zajrzyjcie na stronkę https://dekorativa.pl Proponują oni pościel o różnych rozmiarach i motywach
 
     
nowos
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 97
Wysłany: 2019-02-07, 15:41   

Dla porównania masz jeszcze stronę gazetkonosz.pl tam masz wszystkie gazetki z polskich marketów. Dzięki temu sobie porównujesz nie tylko produkty, ale również ich ceny. Przykładem jest gazetka Lidl są też inne markety dla porównania, np biedronka albo kaufland z tych bardziej znanych.
 
     
AdidarMeble.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2019-02-14, 18:04   

Mim zdaniem jak najbardziej, w szczególności na to chłodniejsze dni. Pościel bawełniana jest bardzo miła w dotyku i w dodatku również bardzo ciepła. Wystarczy wybrać tylko pościel dobrej jakości.
_________________
www.AdidarMeble.pl
 
     
Kamilla90 

Wiek: 33
Dołączyła: 12 Mar 2019
Posty: 3
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2019-03-12, 17:16   

Najbardziej lubię pościel flanelową.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-03-21, 15:22   

Wiesz co w takim razie myślę, że możesz również odwiedzić w wolnej chwili sklep internetowy https://mumla.pl/ w którym również znajdziesz szeroki wybór pościeli dla dzieci w różnych ciekawych wzorach zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Do tego mają również szeroką paletę wzorów dla osób starszych wraz z możliwością wyboru odpowiednich wymiarów.
 
     
GreenHat 
Nowicjusz

Dołączyła: 24 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-04-24, 23:06   

no pewnie, że tak
 
     
MaryAnn84
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 86
Wysłany: 2019-05-30, 20:39   

Dla mnie bawełniana pościel jest najlepsza i zwykle właśnie taki materiał wybieram. Jest przyjemna w dotyku i przytulna, a do tego solidna i wytrzymała. Dzięki temu nie niszczy się w praniu. Dobrej jakości pościel można zakupić tutaj - https://www.e-ekomax.pl/. Jest to sklep z pościelą online, gdzie można znaleźć naprawdę ładne wzory w różnych rozmiarach.
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-11-16, 14:42   

Rozglądając się za wyborem dobrej jakości pościeli do swojej sypialni i tutaj jak najbardziej polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego Loomframe w którym znajdziecie szeroki wybór propozycji w konkurencyjnych cenach i różnorodnych propozycjach co do wzorów, ale również kolorów jak np. oliwkowy, szary, czy purpurowy ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13