Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z kostką brukową
Autor Wiadomość
Kamil.N 
Nowicjusz

Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2017
Posty: 42
Wysłany: 2018-09-24, 12:11   Problemy z kostką brukową

Witam,

zauważyłem, że kostka brukowa na moim podjeździe nie wygląda już tak dobrze, jak kiedyś.



Nie dość, że jest porośnięta mchem (którego bardzo trudno się pozbyć), to jeszcze jej kolor nie wygląda tak jak kiedyś. Chciałbym poprawić jej wygląd - jeśli to w ogóle możliwe.

Słyszałem, że sprawdzają się do tego impregnaty do kostki brukowej, ale nie wiem jakie wybrać, bo wybór jest naprawdę spory.

Właśnie szukam odpowiedniego impregnatu i wysyłałam już informacje do producentów, ale jak na razie - zero odzewu.

Jeśli możecie mi coś polecić, to będę wdzieczny!
_________________
Zapraszam do mnie
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-03-21, 15:01   

 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-03-21, 15:01   

Ja również jestem za propozycjami od Pozbruk, a dokładnie jeżeli chodzi o wybór kostki do wykonania otoczenia domu i podjazdu to zdecydowałem się na Nostalit 8 w melanżu jesiennym. Kolorystka i sam wzór idealnie pasował do naszej wizji i efekt wyszedł genialnie. Jak dla mnie idealne rozwiązanie na długie lata!
 
     
Strus
Starszy budowlaniec

Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 223
Wysłany: 2022-03-27, 14:38   

Wydaje mi się, że wiele zależy od jakości samego materiału. Ja mam u siebie na podjeździe kostkę brukową od firmy Jadar i powiem Wam, że stosując nawet te tańsze środki czyszczące nawierzchnia wygląda świetnie.
Co do używania impregnatu- polecam raz w roku, przed zimą. Chwasty najlepiej natomiast usunąć drucianą szczotką.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 924
Wysłany: 2022-04-21, 11:04   

Jeśli chcecie poradzić sobie skutecznie z problemem w zakresie wyczyszczenia kostki brukowej to jak najbardziej tutaj przyda się na pewno wysokiej jakości myjka ciśnieniowa. Natomiast bardzo dobrze ten temat został poruszony w artykule https://olpe.pl/aktualnosci/jak-usunac-mech-z-kostki-brukowej-38/ i naprawdę dzięki nim wyszło to nie tylko bardzo dokładnie, ale i szybko udało się z tym kłopotem uporać. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać jak się to udało ogarnąć u Was. Pozdrawiam!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13