Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
krzesła do biura
Autor Wiadomość
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2018-10-02, 19:56   krzesła do biura

Witajcie! urzadzam sobie biuro i nie wiem jakie krzesła najlepiej wybrać ? Może cos mi doradzicie podpowiecie , jeśli ktos ma w tym jakieś doświadczenie to proszę o rade. Chcę wybrać dobre i porządne tak by służyły . Czytałam o takich
profim chic ale chcę jeszcze zasięgnąć Waszych porad .
 
     
REKLAMA

Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 16
Wysłany: 2018-10-03, 18:26   

 
     
Loftmodern_pl
Nowicjusz

Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 16
Wysłany: 2018-10-03, 18:26   

Na pewno warto jeszcze trochę czasu spędzić na poszukiwaniach. Można nawet przejść się po różnych stacjonarnych sklepach - zawsze jest szansa, że znajdzie się coś dobrego a zamówić w sklepie internetowym gdzie otrzymasz niższą cenę.
 
     
betina
Starszy budowlaniec

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 295
Wysłany: 2018-10-17, 21:08   

Krzesła i inne meble ogarniesz bez żadnego problemu, jest w czym wybierać w sklepach a jeśli chodzi o biurowy sprzęt zajrzyj do firmy Avarus, my od nich mamy większość urządzeń w biurze
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2018-12-10, 10:58   

W nowoczesnym biurze bez wątpienia sprawdzą się krzesła w stylu skandynawskim. Zajrzyj do pracowni https://georgeazzar.pl/ . Do mojego biura zamawiałam model Loly, z wytrzymałego polipropylenu. Nogi wykonano z drewna, połączonego z elementami metalowymi. Gwarantuję Ci, że tworzy to efekt wow :D Zależało mi właśnie na czymś niebagatelnym i te krzesła to był strzał w dziesiątkę!
 
     
Rzasa.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 10
Wysłany: 2019-01-03, 14:18   

A ja polecam zwrócić uwagę także na krzesła tapicerowane które są moim zdaniem znakomita opcja w każdym biurze, nie dość ze piękne to w dodatku bardzo wygodne.
_________________
www.Rzasa.pl
 
     
MebleTeo_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 12 Lut 2019
Posty: 239
Wysłany: 2019-02-12, 12:35   

Jeżeli będziecie chcieli estetycznie oraz przestronnie zaaranżować swoje biuro to zapraszam do sprawdzenia oferty naszego sklepu internetowego https://www.mebleteo.pl/ w którym znajdziecie szeroki wybór produktów potrzebnych do stworzenia idealne miejsca do pracy na co dzień w rozsądnych cenach i do tego najwyższej jakości.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2020-02-28, 23:34   

Musza być wygodne i dobrze dopasowywać się do naszego kręgosłupa
 
     
Grucha94
Wszechwiedzący

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2020-03-18, 22:25   

Normalna sprawa, przecież dzisiaj jesteście w stanie dobrać idealne meble pod kątem Waszego biura. Jeśli mówimy o krzesłach, to na pewno powinniście dobrze zastanowić się nad tym jaki styl chcecie stworzyć w całej firmie. Czuję, że to może być dla Was kluczowa decyzja ;)
 
     
BiuroMarket
Starszy budowlaniec

Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 221
Wysłany: 2020-03-25, 10:58   

Szukając wysokiej jakości propozycji w zakresie mebli metalowych to serdecznie zapraszamy do naszego sklepu https://biuromarket.com.pl/meble-biurowe.html w którym będziecie mogli znaleźć szereg możliwości w zakresie wyposażenia biura. W razie pytań z chęcią służymy pomocą!
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2020-04-30, 07:36   

Kupując krzesła do biura, z pewnością trzeba zwrócić uwagę na to, by były one maksymalnie wygodne.
 
     
Matii77
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2137
Wysłany: 2020-05-03, 20:41   

Może zainteresują was rozwiązania na stronie internetowej kupkrzeslo.pl . Ja sam kupiłem z tej stronki całe wyposażenie do gabinetu. Ważne, aby pamiętać nie tylko o wyglądzie ale również o wygodzie. Zobaczcie sami ich asortyment, a jestem pewny, że znajdziecie coś dla siebie.https://kupkrzeslo.pl/pl/c/Krzesla-Konferencyjne/67
 
     
franksa
Starszy budowlaniec

Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 231
Skąd: Brussels
Wysłany: 2020-05-21, 14:57   

Wygodne, nowoczesne, tak widzę całe biuro i też każdy z pojedynczych elementów, mebli w nim. Przygotujcie się dobrze do jego urządzenia, tu także pomoc takich firm jak https://www.contrato.pl będziecie mogli liczyć na pomoc przy zadbaniu o odpowiednią akustykę w biurze. Mają specjalne panele wyciszające, budki akustyczne dla biur. Z tym na pewno będziecie mogli liczyć o wiele większy komfort pracy i oczywiście poziom natężenia dźwięku zgodny z BHP.
 
     
pamelakojder
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 200
Wysłany: 2020-05-21, 15:30   

Krzesła do biura powinny być przede wszystkim wygodne i dobrej jakości. Ja swoje rok temu kupiłam w sklepie https://zona-design.pl jestem naprawdę bardzo zadowolona z krzeseł, super się sprawdzają także polecam
 
     
Leśnik 
Budowlaniec
Akrobata


Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 170
Wysłany: 2020-05-22, 10:14   

Krzesło w biurze w zasadzie jest jednym z istotniejszych mebli, więc jak najbardziej warto jest rozejrzeć się za czymś solidnym, co byłoby wygodne i eleganckie. Ja mam w biurze fajne regulowane krzesło obrotowe i jestem z niego bardzo zadowolony. ;)
_________________
"Some people are just born with tragedy in their blood."
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2020-05-22, 14:18   

W Ikea są bardzo dobre krzesła. Jeden model, chyba za 700 zł, jest rozchwytywany.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12