Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupić meble dobrej jakości
Autor Wiadomość
Tomekk
Budowlaniec

Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 145
Wysłany: 2020-01-17, 11:07   Gdzie kupić meble dobrej jakości

Witam, muszę dość pilnie urządzić mieszkanie i mam duży kłopot z wyborem głównych mebli takich jak szafy, łóżka, szafki kuchenne. Gdzie bym nie mieszkał to mieszkania miały meble z Ikei i wszystkie zaskakująco szybko się rozpadały. Tylko drobiazgi jak stoliczki, lampki świetnie wyglądają i się trzymają. Gdzie więc dostanę coś solidniejszego i w rozsądnej cenie. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2020-01-17, 12:49   

 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2020-01-17, 12:49   

Najlepiej będzie szukac w sklepach internetowych. W sklepach stacjonarnych nie ma wielu kolekcji z prawdziwego drewna ( co jest spowodowane zapotrzebowaniem, wiekszość osób szuka mebli jak najtańszych co dla mnie sensu nie ma bo moim zdaniem lepiej jest trochę dopłacić ale kupić sobie meble porządniejsze) .Kiedyś black red white miało kolekcje mebli premium ale jakiś czas temu z niej zrezygnowali na rzecz mebli wykonanych głównie ze sklejki.

Polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://mebel4u.pl/komody-drewniane

W sklepie jest spory wybór mebli z prawdziwego drewna, głównie od mniejszych producentów. Ostatnio szukałem dla siebie mebli do mieszkania i znalazłem tam sporo ciekawych modeli.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13