Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szambo - betonowe czy plastikowe?
Autor Wiadomość
Tereska087
Nowicjusz

Wysłany: 2018-11-22, 13:54   Szambo - betonowe czy plastikowe?

Powiedzcie mi, który według Was zbiornik będzie lepszy na szambo - plastikowy czy betonowy? Osobiście myślałam bardziej nad betonowym (www.betonowe-szamba.net.pl) bo wydaje mi się, że te zbiorniki są bardziej wytrzymałe. W końcu to beton. Ale chciałabym też poznać Wasze zdanie na ten temat przed podjęciem decyzji. W końcu to bardzo ważna instalacja w domu i chcę poznać wszystkie za i przeciw przed zakupem.

REKLAMA

Wysłany: 2018-12-17, 17:25   

justys123
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2018-12-17, 17:25   

Według mnie najlepiej sprawdzają się szamba betonowe. W sumie sama jestem przed wymianą szamba i na pewno skorzystam przy tym z usług firmy oferującej się na stronie: https://nowoczesneszamba.eu/szamba-betonowe-gdynia/ . Jako dziewczyna nie mam pojęcia o szambie, a ta firma zapewnia doradztwo w tej sprawie.

Inwekos.pl 
Nowicjusz

Wysłany: 2019-01-09, 17:00   

Akurat a forum było już kilka podobnych wątków i większość osób poleca szamba wykonane z betonu: solidne i przede wszystkim trwałe na lata w porównaniu do zbiorników plastikowych.

Olga9666
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2019-03-04, 19:48   

Według mnie z pewnością lepszym wyborem będzie szambo betonowe. Taki rodzaj zbiornika jest dużo bardziej solidny niż zbiornik plastikowy, więc dłuższy czas będzie służyło w idealnym stanie, bez obawy, że dojdzie do awarii. Na taki zbiornik dostaniesz 5 lat gwarancji. Dużą zaletą jest również to, że razem z całą instalacją oferowany jest również profesjonalny montaż, więc nie musicie szukać ekipy na własną rękę i nie trzeba się obawiać, że ktoś wykona coś nieprawidłowo.

Odpowiedz do tematu