Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
łóżko piętrowe
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2011-06-29, 08:25   

My zdecydowaliśmy się na zakup łóżka piętrowego od polskiego producenta z Wieruszowa. jesteśmy zadowoleni. Łóżko jest solidne, bezpieczne i wygodne dla dzieciaków, a i kosztowało rozsądnie. Do tego bardzo się im (dzieciakom) podoba. Czego chcieć więcej?
 
     
REKLAMA

Wysłany: 2011-06-30, 00:11   

 
     
Gość

Wysłany: 2011-06-30, 00:11   

@qwinto: mamy łózko od tego producenta :) Dokładnie ten model:



jesteśmy bardzo zadowoleni. Udało się nam kupić po bardzo promocyjnej cenie i to był strzał w 10! Dzieciakom śpi się bardzo dobrze, a ktokolwiek przychodzi do nich w odwiedziny (z dzieciaków rzecz jasna) od razu zazdrości... Polecam!
 
     
Bounty 
Budowlaniec
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2011-07-18, 17:08   

Takie łózka to najlepszy pomysł, jesli dwoje dzieci mieszka w jednym pokoju, a jesli pokój jest mały i ma tytlko jedego mieszkanńca to ciekawym pomysłem jest takie łożko na antresoli http://sprzedajemy.pl/loz...nawigator,94868 . Pod sspodem mieści się biurko, więc jeszcze wiecej miejsca mozna zaoszczędzić.
_________________
zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-chelmek-malopolskie
 
     
szpadelmistrz
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-07-19, 21:53   

My z siostrą całe lata spałyśmy na łóżkach piętrowych - nawet już jako nastolatki - dzięki temu miałyśmy więcej miejsca w pokoju - spanie w jednym łóżku zabiera dzieciakom ostatecznie jakąś indywidualność i własną przestrzeń - warto to pielęgnować w dziecku!!
 
     
Bounty 
Budowlaniec
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2011-09-06, 13:38   

Teraz jest czas na urządzanie pokoi dzieciecych, początek roku szkolnego skłania rodziców do tego typu przeróbek i remontów w mieszkaniu, dlatego, może komuś jeszcze się przyda, takie łóżko piętrowe dodaję. Masywne, stabilne, trochę drogie, ale chyba warto.
 
     
kakadu
Nowicjusz

Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-09-20, 11:34   

łóżko piętro jest szczególnie przydatne w mniejszych mieszkaniach i gdzie nie ma za dużo miejsca w pokoju dziecięcym, bardzo fajne widział łóżko tutaj, solidne , z szufladą na pościel. Cena tez jest konkurencyjna http://www.meblopol.net/l...willy,p3833.htm
 
     
jejeks 
Nowicjusz

Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-09-22, 15:21   

@qwinto: bardzo ciekawa oferta, zastanawiam się nad modelami Kewin i Cezar... :?:
 
     
Gość

Wysłany: 2011-10-03, 14:25   

Łóżko Kewin zakupiłem, jak ulał pasowało do odnowionych ścian w pokoju chłopców, cieszę się, że trafiłem tu na forum i mogłem skorzystać z waszych propozycji.
 
     
Donicestalowe
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 94
Wysłany: 2011-10-19, 13:18   

Racja,łóżko piętrowe bardzo przydaje się w mniejszych mieszkaniach gdzie mamy ograniczoną przestrzeń. A poza tym to fajne roziwązanie do pokoju dziecięcego.
_________________
http://jobbrsenews.wordpress.com
 
     
Gość

Wysłany: 2011-12-07, 11:30   

Łóżko piętrowe to także wspaniałe łóżko do domku letniskowego, dzięki niemu można zabrać na wakacje więcej znajomych :)
 
     
Donicestalowe
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 94
Wysłany: 2011-12-08, 10:29   

Fakt,zapomniałem o tym. Często w domkach letniskowych mamy nieco mniej miejsca,więc takie łóżko napewno spełni swoją rolę.
_________________
http://jobbrsenews.wordpress.com
 
     
1986annalisa
Nowicjusz

Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-02-02, 17:40   Re: łóżko piętrowe

ekocegiełka napisał/a:
Czy myślicie, że łóżko piętrowe jest dobrym rozwiązaniem, kiedy urządza się pokój dla dwójki dzieci?? Moim zdaniem takie rozwiązanie doskonale sprowadza się w sytuacji, kiedy nie mamy zbyt dużego mieszkania, kiedy zależy nam na tym, żeby meble nie zajmowały zbyt dużo miejsca. A jakie jest wasze zdanie na ten temat??
Może macie jakieś ciekawe zdjęcia łóżek piętrowych??


Co prawda nie mam zdjęć, ale uważam, że łóżko piętrowe jest świetne nawet jak nie ma dwójki dzieci, tylko jedno, a pokój jest mały. Pod łóżkiem piętrowym dla jednej osoby są często np. biurka. Jeśli jest 2 dzieci, to można każdemu zakupić łóżko piętrowe z jego biurkiem na dole. Świetna sprawa.
_________________
Ja i foty: www.ljkproject.pl
 
     
Adrian1132
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 48
Wysłany: 2012-02-06, 20:44   

Też mam łóżko piętrowe i jest git.
_________________
Profesjonalna Firma budowlana oraz Ekipa budowlana
 
     
1986annalisa
Nowicjusz

Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-02-09, 13:50   

Jeszcze dodam linka. O takim łóżku pisałam kilka dni temu:

http://www.google.pl/imgr...38&tx=107&ty=88

Super opcja.
_________________
Ja i foty: www.ljkproject.pl
 
     
Gość

Wysłany: 2012-02-22, 15:06   

Anonymous napisał/a:
@qwinto: mamy łózko od tego producenta :) Dokładnie ten model:

Obrazek

jesteśmy bardzo zadowoleni. Udało się nam kupić po bardzo promocyjnej cenie i to był strzał w 10! Dzieciakom śpi się bardzo dobrze, a ktokolwiek przychodzi do nich w odwiedziny (z dzieciaków rzecz jasna) od razu zazdrości... Polecam!


Ha! bardzo się zdziwiłem ale mam takie samo łóżko, widzę że jest bardzo popularne. Dla mojej rodziny to także był strzał w dziesiątkę. Polecam wszystkim właśnie ten model!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13