Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
sklepy stacjonarne przeniesione do internetu??
Autor Wiadomość
kropelka
Nowicjusz

Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 8
Wysłany: 2010-03-24, 11:13   sklepy stacjonarne przeniesione do internetu??

ostatni zauważyłam, że mam dość mało czasu na to, żeby robić zakupy. Zwłaszcza jeśli chodzi o zakupy sprzętu do domu, jak pralki, lodówki, czy inne sprzęty elektroniczne. Chciałabym zacząć robić zakupy przez internet, ale ciężko jest znaleźć sklep, który będzie zaufany.
jak szukałam odpowiedniego sklepu znalazłam medialux.pl i wydaje mi się, że jest to jest internetowe mediamarkt.
Czy to prawda, że media markt przeniósł się do sieci, tylko pod inną nazwą?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 40
Wysłany: 2010-03-24, 14:15   

 
     
yumka
Nowicjusz

Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 40
Wysłany: 2010-03-24, 14:15   

Nowa nazwa? Nie wydaje mi sie. Nie psuliby sobie marki, bo po co?

A skoro faktycznie chcesz robi zakupy w sieci to sprawdź electro.pl
Działają od dłuzszego czasu, sa sprawdzeni, mnóstwo pozytywnych komentarzy na ceneo.
poza tym to ogromny sklep, a nie jakieś małe pitu pitu.
 
     
Soniacz 
Nowicjusz

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 8
Wysłany: 2010-03-30, 15:04   

Wiesz co weszłam z ciekawości tam zobaczyć i sama nie wiem co o tym myśleć. No to layout jest normalnie taki sam jak media marktu. Ale w zakładce kontakt jest napisane że sklep należy do firmy Domo24.. nic już z tego nie wiem.
 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2010-04-07, 13:22   

a to nie ma się co za bardzo przejmować , ktoś się widocznie podszywa pod media :)

najważniejsze żeby ceny były przystępne i sprzęt należytej jakości
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
franusia 
Nowicjusz

Dołączyła: 16 Mar 2010
Posty: 6
Wysłany: 2010-04-12, 13:25   

W sumie racja, media markt czy medialux to chyba nie takie ważne. Liczy się asortyment sklepu, ceny i obsługa klienta. Jak to jest ok, to reszta nie gra roli właściwie. Gdybyśmy zaczęli się doszukiwać takich podtekstów, to pewnie byśmy mnóstwo takich znaleźli. Jak mają fajną ofertę, to nie ma się nad czym zastanawiać, tylko u nich kupować.
 
     
Soniacz 
Nowicjusz

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 8
Wysłany: 2010-04-13, 21:09   

A może to sklep przykrywka? Słyszałam o takich przypadkach, kiedy sklep otwierał sobie samemu konkurencję. Właściciel wtedy się podwójnie obławia, a ponieważ sklepy nie są łączone ze sobą, to może jakoś prawnie czy podatkowo na tym lepiej wychodzi. A robiąc taki sam layout przyciąga ludzi, bo prędzej kupią w czym, co wygląda na znane i zaufane.
 
     
kropelka
Nowicjusz

Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 8
Wysłany: 2010-04-14, 20:58   

Wiecie co mnie chyba już nic nie zdziwi ani to, jeśli by się okazało, że medialux i media markt są jednym i tym samym sklepem ani to, że to są dwa różne sklepy. W końcu nie tylko w przypadku sklepów z różnymi sprzętami elektronicznymi okazywało się, że mimo różnych nazw był to jeden sklep a raczej jeden właściciel, ale też na podobnej zasadzie funkcjonują stacje benzynowe.
Chyba wszystko jest możliwe, ale myślę, że z czasem całe to zamieszanie z tymi sklepami jakoś się wyjaśni.
 
     
Stacy 
Nowicjusz

Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-04-16, 08:29   

Ja znam tej historii, nie wiem co to zamieszanie, ale zaglądnę. Każdy kupuje gdzie indziej i pewnie każdy jest przywiązany do swojego ulubionego sklepu. Ja bardzo lubię 1komp.pl, łatwo w nim znaleźć to czego się szuka, jest duży wybór i naprawdę tanio. Jeśli zmieniałabym sklep, to tylko na równie niedrogi i z funkcjonalną stroną.
 
     
yumka
Nowicjusz

Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 40
Wysłany: 2010-04-21, 13:58   

Co fakt to fakt, tez jestem przywiązana do electro i nie zamierzam zamawiac gdzie indziej. Ale to kwestia zadowolenia z obsługi. Jesli w którymś sklepie dobrze się robi zakupy to po co kombinowac z poszukiwaniem innych.
 
     
kropelka
Nowicjusz

Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 8
Wysłany: 2010-05-05, 13:14   

pewnie pewnie zajrzeć zawsze warto. Przynajmniej będzie wiadomo, co się w tym sklepie znajduje i czy warto jest robić zakupy. I chyba to nie jest jakoś w tym momencie ważne, czy to jest jeden sklep, czy dwa różne. W sumie najważniejszy jest asortyment i ceny;)
 
     
Eccelent
Budowlaniec

Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 134
Wysłany: 2010-06-16, 09:35   

Wybór w sklepach internetowych jest naprawde ogromny. Grunt to trafić na odpowiednią i godną zaufania firmę. Po prost przed zakupem czytaj opinie,sprawdzaj ich wiarygodność.
_________________
http://meega.net
http://meega.de
http://meega.us
http://meega-uk.com
 
     
kakadu
Nowicjusz

Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-11-04, 16:38   

nie wiem czyj to sklep ale wygląda jakoś znajomo, magiczna planeta tez jest chyba sklepem przeniesionym do internetu , ja uważam, że to bardzo dobrze, bo to obniżyło ceny i nie trzeba łazić po tych wielkich molochach tylko w domu wygodnie, dwa kliknięcia i sprzęt kupiony
 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2011-11-04, 20:31   

zależy kto co lubi i co kupuje , nie raz jednak lepiej do sklepu stacjonarnego się przejść , aczkolwiek sam zauważam że coraz więcej zakupów np całą elektronikę kupuję w internecie
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
DobreGrzejniki 
Nowicjusz

Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-11-16, 17:24   

Zapraszam do naszego sklepu www.DobreGrzejniki.pl wybór jest naprawdę szeroki a w razie pytań służę pomocą na forum.
 
     
SmartPoint
Nowicjusz

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 35
Wysłany: 2011-11-18, 14:12   

@DobreGrzejniki mały offtop zrobię
powinieneś zgłosić się do admina ma on takie forum ekspertów , a z tego co widzę to nadałbyś się na eksperta w sprawach ogrzewania , poprę na PW twoją kandydaturę.

a wracając do tematu zgodnie z trendem który mamy od kilku dobrych lat sklepów w internecie jest i będzie jeszcze więcej z korzyścią dla kupujących
czemu ? powodów jest kilka

Dużo niższe koszty prowadzenia takiego sklepu , często takie sklepy siedziby mają w domach , sklepy nie ponoszą kosztów związanych z czynszem , personelem , magazyn takiego sklepu przy dobrze zorganizowanej logistyce też może być dużo dużo mniejszy, czy bogatszej ofercie niż sklepy stacjonarne

Konsumencie także coraz częściej sięgają po towar z internetu główne powody są trzy
cena , wygoda oraz spokój w podejmowaniu decyzji , większość ludzi dostaje oczopląsu z racji bogactwa oferty na rynku , dodatkowo działanie pod presją czasu i sprzedawcy sprawie że nasze decyzje zakupowe nie do końca są przemyślane i potem żałujemy w dimu

a w internecie na spokojnie możemy przyjrzeć się ofercie , porównać ceny , sprawdzić opinie o towarze itp. zakupy dokonywane przez internet są bardziej przemyślane i trafione

Sprzedaż przez internet głownie bloguje lęk przed oszukaniem / przed nowym /
są też grupy towarowe po które lepiej udać się do sklepu normalnego , odzież , żywność itp . bo torem można się zdziwić , ale pewnie i na to znajdzie się rozwiązanie w krótkim czasie
_________________
witam , zapraszam na moją stronę :
http://www.smart-point.pl/ Agencja Reklamy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13