Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
sklepy stacjonarne przeniesione do internetu??
Autor Wiadomość
die_is_way_to_drink 
Nowicjusz

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 40
Wysłany: 2011-11-24, 17:58   

admin napisał/a:
a to nie ma się co za bardzo przejmować , ktoś się widocznie podszywa pod media :)

najważniejsze żeby ceny były przystępne i sprzęt należytej jakości

Jakość w MM jest już rzeczywiście legendarna :P
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 52
Wysłany: 2011-12-30, 16:21   

 
     
linkin 
Młodszy budowlaniec

Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 52
Wysłany: 2011-12-30, 16:21   

Teraz faktycznie można znaleźć coraz więcej sklepów internetowych, które sprzedają sprzęt RTV i AGD. Ceny w nich są na pewno o wiele niższe niż w sklepach stacjonarnych. Ja ostatnio często odwiedzam sklep magicznaplaneta.pl Można tam znaleźć o wiele ciekawsze promocje niż w tych tradycyjnych sklepach.
 
     
SmartPoint
Nowicjusz

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 35
Wysłany: 2011-12-31, 19:08   

sklep tradycyjny nie jest w stanie cenowo konkurować z internetowym , każdy rodzaj zakupu ma swoje zalety i wady
_________________
witam , zapraszam na moją stronę :
http://www.smart-point.pl/ Agencja Reklamy
 
     
Rolety.az.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 33
Wysłany: 2012-01-10, 11:46   

Zgadzam się z powyższymi opiniami,a do tego dodam jeszcze,że warto szukać właśnie w styczniu gdzie mamy mnóstwo wyprzedaży oraz promocji.
 
     
Gość

Wysłany: 2012-01-15, 23:03   

W internecie opłaca się kupować praktycznie wszystko. Sprzęty AGD są bardzo fajne na megamedia.pl, natomiast materiały budowlane plus jakieś elektronarzędzia można ok 30% taniej znaleźć na www.hurtowniabudowlana24.pl. Nawet z dostawą się opłaci.
 
     
Donicestalowe
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 94
Wysłany: 2012-01-17, 12:55   

Nie sposób się z Wami nie zgodzić,tym bardziej że teraz w sklepach internetowych mamy szereg promocji z okazji styczniowych wyprzedaży,więc tym bardziej warto. Zapraszam także do nas na stronę www.Donicestalowe.pl
_________________
http://jobbrsenews.wordpress.com
 
     
autostopowicz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 8
Wysłany: 2012-01-30, 15:09   

Sklep stacjonarny, który sprzedaje też w internecie to dobre rozwiązanie. Chociaż wtedy ceny produktów i online, i w "realu" są podobne...

Ja się internetowych zakupów agd i rtv nie boję. Zamawiałem już wielkokrotnie na allegro, ze sklepów często z mixmedia.pl i naprawdę nie było problemów.
 
     
Adrian1132
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 48
Wysłany: 2012-02-06, 20:42   

Coraz więcej jest internetowych sklepów.
_________________
Profesjonalna Firma budowlana oraz Ekipa budowlana
 
     
Gość

Wysłany: 2012-05-25, 14:17   

Coraz więcej i coraz bezpieczniej. Ja oglądam w stacjonarnych jak jest potrzeba i kupuje przez nata wszystkooświetlenie , rtv, agd itd..
 
     
Bellezza_pl
Nowicjusz

Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-05-28, 12:00   

Zapraszam takze do naszego sklepu Bellezza.pl gdzie znajdziecie drewniane obudowy wanny oraz brodzików prysznicowych. W razie pytań służe pomoca na forum.
 
     
mamarzenka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 84
Wysłany: 2017-06-03, 21:08   

Ja obecnie to zdecydowanie więcej kupuję w internecie niż stacjonarnie. Nie wyobrażam sobie już biegania po mieście i szukania jakiejś konkretnej rzeczy, bo zajęło by mi to niepotrzebnie mnóstwo czasu. A tak, siadam przed komputerem i zamawiam jak chociażby dzisiaj opaski odblaskowe, które znalazłam na stronie http://kamizelkiodblaskow...ski-odblaskowe/
 
     
Gree_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 15
Wysłany: 2017-06-23, 06:48   

Ja mogę polecić stronę Gree.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór dobrych klimatyzatorów do swojego domu oraz firmy, teraz dodatkowo posiadamy kilka ciekawych promocji, warto zerknąć :)
_________________
www.Gree.pl
 
     
iwonaa92 
Budowlaniec

Wiek: 31
Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 100
Wysłany: 2019-02-22, 14:32   

Na rynku e-commerce jest obecnie spora konkurencja, nie łatwo się wybić, ale koszty otwarcia sklepu nie są wysokie, a to plus. Przez https://pasejo.pl sklep można otworzyć bezpłatnie, połączyć go z różnymi systemami, choćby księgowości.
 
     
Adriano89 
Nowicjusz

Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-17, 22:34   

Ja przed zakupem sprzętu AGD najpierw porozmawiałem z kilkoma sprzedawcami w sklepach stacjonarnych, a potem poczytałem o nich w sieci i zamówiłem online. Czasami zakupy w sieci wychodzą taniej.
_________________
„Życie albo jest śmiałą przygodą, albo niczym.” – Helen Keller
 
     
DoktorWolt_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lut 2019
Posty: 27
Wysłany: 2019-03-28, 15:57   

Wiele takich sklepów dokonuje właśnie przenosin i preferuje zakupy online. Powód jest prosty - łatwiej utrzymać wirtualny sklep niż realny, poza tym zdecydowanie prościej jest też zadbać o promocję sklepu internetowego.
_________________
www.DoktorWolt.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13