Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Detoks alkoholowy
Autor Wiadomość
patrykkk
Budowlaniec

Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 152
Wysłany: 2021-11-03, 14:15   Detoks alkoholowy

Mojego znajomego czeka niedługo terapia. Stracił kontrolę nad piciem i zgodził się poddać leczeniu. Czytałem jednak, że warto aby pacjent odbył jeszcze detoks. Słyszeliście o tym zabiegu?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 111
Wysłany: 2021-11-04, 06:59   

 
     
wloczykij18
Budowlaniec

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 111
Wysłany: 2021-11-04, 06:59   

Zauważyłem, że detoks alkoholowy stał się w ostatnim czasie bardzo popularny. W sumie to ja o zabiegu dowiedziałem się tak naprawdę niedawno, przy okazji kiedy kolega potrzebował szybkiej detoksykacji po imprezie gdzie przesadził z alkoholem. Odbył odtruwanie alkoholowe w Sokołowie Podlaskim, niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Ale z tego co czytałem, to tak naprawdę w każdym większym mieście istnieją gabinety oferujące tego typu usługę. Warto podpytać, gdyż występuje możliwość odbycia detoksu także w domu. Wówczas pracownicy przyjeżdżają z odpowiednim sprzętem do domu pacjenta.
 
     
spatka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lip 2022
Posty: 91
Wysłany: 2023-02-02, 18:53   

Tutaj macie sprawdzony poradnik jak zrobić detoks alkoholowy w domu
 
     
price.rae 
Nowicjusz

Wiek: 42
Dołączył: 20 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-04-20, 12:11   

Nadużywanie alkoholu często prowadzi do przykrych skutków dnia następnego. Chodzi tutaj m.in. oczywiście o kaca. Jednakże, alkoholizm ma również wiele innych wad, szczególnie jeśli chodzi o nasze życie rodzinno-zawodowe. Gdyby ktoś z was, zastanawiałby się, jak rozpocząć wychodzenie z uzależnienia, to w tym artykule można znaleźć porady na ten temat - https://www.bielsko.info/...k-z-nim-walczyc. Chodzi tutaj np. o odtruwanie alkoholowe, czyli tzw. detoks, oraz zdecydowanie się na zabieg zaszycia się.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14