Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
najlepsza pralka
Autor Wiadomość
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2012-01-25, 19:36   

Nie zawsze, to zależy na jaką aktualną promocję się trafi. Moja znajoma kupiła pralkę z 4 letnią gwarancją i nie musiała dopłacać. Polecam te z większą ładownością,powiedzmy do 6kg.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-11-14, 11:59   

 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-11-14, 11:59   

To prawda jeżeli wstawimy dwa prania kolorowe jedne za drugim to znaczy że oszczędniej było by mieć większą pralkę i robić jedno pranie. Ta sama woda, ta sama energia a prania dwa razy tyle.
 
     
pawel_543 
Nowicjusz

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 30
Wysłany: 2012-12-24, 07:15   

To oczywiste, że należy zwrócić uwagę na cenę pralki - odpowiadam na pytanie z początku wątku. Jednak ja np.: zawsze na pierwszym miejscu sprawdzam parametry techniczne, są dla mnie najistotniejsze.
_________________
Agencja interaktywna w Warszawie
 
     
24bud_pl
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 46
Wysłany: 2013-01-05, 10:31   

Wiadomo,parametry techniczne to istotna sprawa,ale liczy się przecież także sama firma jak i okres gwarancji,jakość wykonania. Wszystko ma znaczenie w późniejszym użytkowaniu pralki. A zdecydowanie taniej można ją kupić szukając w sklepach internetowych.
_________________
www.24bud.pl
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2015-02-27, 07:27   

Odsyłam do rankingu pralek:
http://lepsze.co/ranking/pralki
Możecie sobie przejrzeć zestawienie sprzętów, zobaczycie co obecnie jest warte kupna. Sama jestem zdania,że warto jest zainwestować w pralkę za max 1500 zł. Niestety ale w obecnym czasie sprzęty bardzo często się psują, nie są dobrze wykonane. Kupując tańszą pralkę nie będzie nam szkoda, że akurat się popsuła.
Sama technologia eco bubble? Moja koleżanka ma pralkę, jest zadowolona. Sama nie wiem czy warto jest w to inwestować. Co jak co ale jednak trochę to kosztuje.
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2015-02-27, 23:50   

Oglądałam niedawno takie pralki w sklepie. Faktycznie - trochę to kosztuje...
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-02-28, 02:02   

ale to akurat sprzęt, w który warto inwestować:)
 
     
Decolab24.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 20
Wysłany: 2015-03-20, 11:23   

Do kwoty powiedzmy 1,5 tyś zł znajdziesz dobrą pralkę Beko czy Amica- jeżeli zdecydujesz się na zakup w sklepie internetowym to również będzie znacznie taniej,warto o tym pamietać.
_________________
www.Decolab24.pl
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2015-05-04, 12:20   

Ja właśnie mam Beko, 7 kg pranie. Aktualnie w promocji w sklepach agd. O Amice słyszałam, że się szybko psuje. Nie chciałam ryzykować.
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2015-09-26, 11:22   

Kup taką, na jaką Cię stać i tyle :) My mamy od 6 lat tę samą pralkę i nie planujemy zmieniać. Póki co były małe wymiany węży i takie mniejsze serwisy. Przeważnie z pomocą ludzi z https://www.restartagd.pl...wis-agd-gliwice, czasami coś samemu, ale wszystko dobrze się skończyło. Nie trzeba od razu kupować nowego sprzętu jak przestanie działać.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2016-01-08, 15:54   

Beko,Amica lub Electrolux- to takie topowe firmy jeżeli chodzi o sprzęt agd w tym również pralki czy lodówki. Są w rozsądnej cenie oraz o niskiej awaryjności.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
portdom
Nowicjusz

Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-01-14, 15:04   

Najlepsza pralka, to taka, która spełnia Twoje oczekiwania. Pierzesz dużo - musisz mieć pralkę o dużej pojemności. Lubisz segregować pranie? Wybierz taką, która ma odpowiednio wiele programów - pranie bielizny, swetrów, spodni... Ja np. uprawiam sport i po każdym treningu muszę wyprać strój. Nie chce mi się ręcznie, a nie będę też wrzucała trzech rzeczy na normalne pranie. Mam pralkę z programem 15minutowym, dzięki któremu mogę odświeżyć pranie. Nienawidzisz prasowania? Program minimalizujacy gniecenie. Co do marki, nie wypowiadam się:) pomyśl o potrzebach, a pralka znajdzie się sama:)
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2016-01-26, 08:58   

I jak kwestia pralki,zdecydowałeś się już na coś czy też w dalszym ciągu poszukujesz swojego jedynego i najlepszego modelu? Pytam bo styczeń to dobry czas na zakupy,szczególnie mając na uwadze promocje i wyprzedaże,rabaty.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
maciekg 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 63
Wysłany: 2016-06-29, 09:56   

Polecam zorientowac się jaki macie serwis pralek w Waszej okolicy. Pralkę powinno się kupwoać również pod kątem przyszłych ewentualnych napraw. Bez znaczenia jak drogi i polecany sprzęt kupicie musicie się liczyć z tym,ze jest to zwykła maszyna i może się psuć.

Ze swojej strony polecam pralki firmy Candy. Na stronie jest katalog firmy:
http://www.candy.pl/pl/pr...owane-od-frontu
Candy ma w Polsce bardzo dobry serwis, poza tym pralki mają dobre parametry w stosunku do ceny. Większość z nich posiada krótkie programy, których brakuje w niektórych innych firmach.
 
     
koszykarzWWA 
Młodszy budowlaniec

Dołączyła: 10 Sie 2016
Posty: 89
Wysłany: 2016-08-10, 20:11   

Mam boscha i szczerze polecam każdemu. Tyle lat działa bez zarzutu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13