Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
co powinno się znaleźć w gabinecie ??
Autor Wiadomość
ekocegiełka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 62
Wysłany: 2010-03-30, 09:01   co powinno się znaleźć w gabinecie ??

Co waszym zdaniem jest niezbędne w każdym gabinecie??
Moim zdaniem oprócz takich podstawowych rzeczy, jak biurko, regały i inne meble, dość ważne jest, żeby mieć dobry komputer i inne sprzęty, które są niezbędne do pracy...
a co waszym zdaniem powinno się znaleźć w każdym gabinecie?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2010-04-02, 06:49   

 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2010-04-02, 06:49   

mnie się podobają te pikowane meble w stylu angielskim :) , dobrze mieć też akwarium tak żeby się można było raz na jakiś czas odprężyć
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
Eccelent
Budowlaniec

Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 134
Wysłany: 2010-07-19, 17:01   

Przede wszystkim wygodny fotel oraz duże biurko. Do tego stylowe meble z lampą w kącie pokoju. Wszystko jest kwestią gustu,a sam gabinet to nie tylko miejsce pracy,ale także relaksu.
_________________
http://meega.net
http://meega.de
http://meega.us
http://meega-uk.com
 
     
linkin 
Młodszy budowlaniec

Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 52
Wysłany: 2010-12-13, 11:51   

Wygodny fotel to podstawa. Biorąc pod uwagę, że będzie się tam spędzało większość dnia, dobrze jest zadbać o to, żeby było wygodnie. Jeżeli chodzi o te najlepsze, to na pewno rewelacyjny jest ten fotel: http://recaro4you.istore....lka-gratis.html Praca na pewno od razu stanie się przyjemniejsza.
 
     
JMD 
Nowicjusz

Dołączył: 02 Wrz 2010
Posty: 20
Wysłany: 2010-12-22, 11:18   

To racja,fotel w gabinecie jest niezbędny,w końcu to może byc również miejsce pracy z komputerem,więc przyda sie również dobre i solidne biurko.
_________________
www.jmd.com.pl - kołki rozporowe, wkręty.
 
     
remont40
Nowicjusz

Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-12-04, 15:43   

W gabinecie są potrzebne m.in.: regał, krzesło, biurko. Poza tym ważna jest atmosfera biura: kolor ścian, dekoracje ścienne lub inne, ale nie za dużo, podłoga - rodzaj materiału i kolor.
Tak naprawdę wnętrze gabinetu w dużej mierze budują także poza meblami te pozostałe elementy.
Jeśli nie wiesz, co powinno znajdować się w twoim biurze i nie wiesz jak zaaranżować przestrzeń, może poszukaj fachowca w internecie?
Znalazłam kiedyś projektanta wnętrz, który urządził wnętrze mojego salonu.
Jestem bardzo zadowolona, więc może Tobie też pomoże.
Było to w serwisie ktozbuduje.pl
Mam nadzieję, że pomogłam.
 
     
die_is_way_to_drink 
Nowicjusz

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 40
Wysłany: 2011-12-06, 13:29   

Przedewszystkim wygodny fotel, duże biurko i duża zamykana szafa na segragatory różnego rodzaju.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2011-12-06, 18:47   

Fotel oraz komputer- to rzeczy które są niezbędne w każdym gabinecie. A poza tym fajnie jeżeli gabinet jest przytulny i ciepły. Czyli panele oraz odpowiedni kolor ścian.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
BasterMeble
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 60
Wysłany: 2012-04-02, 20:45   

W profesjonalnym gabinecie minimum to przede wszystkim duże i poręczne biurko a do tego mała półka lub regał. Szczególną wagę jednak przywiązuję do biurka. Musi byc duże, masywne tak żeby można było ułożyc na min wiele rzeczy, dokumentów itd. Widziałem takie w BaSter meble
_________________
meega.us
meega uk
meega au
 
     
LazienkiABC_pl
Nowicjusz

Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 15
Wysłany: 2012-07-31, 14:46   

Na pewno, duże, przestronne biurko. Do tego wygodny fotel obrotowy. Regały z niezbędnymi książkami. Może jakaś kanapa. Ważne jest również odpowiednie oświetlenie, aby nie męczyło oczu przy wielogodzinnej pracy. Sprzęt komputerowy to oczywista sprawa. Podoba mi się również pomysł z dużym akwarium.
 
     
Cegielniczka 
Budowlaniec
Ja tu rządzę:)

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 115
Wysłany: 2012-08-17, 08:53   Fotel obrotowy

Fotel obrotowy - w gabinecie obowiązkowo - bez tego to nawet nie wyobrażam sobie żeby istniało biuro w którym komuś ma się dobrze pracować.

A to mój "fotelowy" typ: Ergomax IOO:
http://www.ergofotel.pl/5...rgomax-ioo.html


Zdjęcie ze sklepu: www.ergofotel.pl
 
     
ijnuhb
Nowicjusz

Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-10-16, 09:52   

Na pewno solidne biurko , wygodny fotel i kilka regałów czy szafek na książki i dokumenty.
 
     
beti
Nowicjusz

Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 14
Wysłany: 2013-02-22, 02:09   

Jak pisali poprzednicy - fotel to podstawa, a zaraz za fotelem wymieniłabym lampki biurkowe, bo w końcu od dobrego oświetlenia zależy nie tylko komfort pracy, ale też zdrowie - kondycja oczu i ogólne samopoczucie. Złe światło = ból głowy, większe zmęczenie (niestety, wiem coś o tym). No i oczywiście biurko dopasowane wysokością do fotela! W dalszej kolejności wymieniałabym szafki, półki, regały i wszelkie meble niezbędne do przechowywania papierów itp.
 
     
Pablo
Nowicjusz

Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 10
Wysłany: 2013-02-28, 22:47   

Fotel i biurko to podstawa, a z takich rzeczy, które tu nie były poruszane to przegródki na dokumenty na biurku i tablica korkowa.
 
     
Bobek 
Młodszy budowlaniec
Na ratunek rybom!

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 68
Wysłany: 2013-03-09, 15:25   odp

Mnie to sie marzy, żeby biurowym standardem meblowym, czyli biurkiem i fotelem i szafkami na regały wcisnąć gdzieś taką kozetkę jak mają psycholodzy na amerykańskich filmach:)
W sensie nawet nie dla klientów, ale dla siebie, żeby móc się wyciągnąc i poodpoczywać.
Ostatnio zmieniony przez Bobek 2013-11-29, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12