Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
jak urządzić sypialnię
Autor Wiadomość
MagiaPlytek_pl
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 53
Wysłany: 2012-07-18, 13:12   

Zgadzam się,dlatego też jestem za tym aby w sypialni dominowały spokojne i jasne kolory,takie które dodają pozytywnych emocji i zarazem wyciszają człowieka.
_________________
link

klik
 
     
REKLAMA

Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 15
Wysłany: 2012-07-31, 14:30   

 
     
LazienkiABC_pl
Nowicjusz

Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 15
Wysłany: 2012-07-31, 14:30   

Moja sypialnia jest w kolorze czerwonym, ciemnym, stonowanym, nie bijącym w oczy. Wiem, że może to nienajlepszy kolor do takiego pomieszczenia, jednak ja tam świetnie wypoczywam. Jeżeli chodzi o meble, to ogromne, małżeńskie łóżko, szafa, szafki nocne i toaletka. ;)
 
     
oklejka
Nowicjusz

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 35
Wysłany: 2012-10-16, 09:28   

Dla mnie sypialnia to miejsce relaksu - wystarczy, żebym miała tam łóżko, ciepły dywanik pod nogi, szafkę i jakieś dające ciepłe światło lampy do sypialni. Nic więcej nie jest mi potrzebne - w oknach rolety to standard, najlepiej jakieś kremowe i jasne ściany.
 
     
Niewiadomski
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 18
Wysłany: 2012-10-24, 09:56   

Dla mnie dobre i wygodne łóżko to podstawa,mogę potwierdzić. Poza tym zwracam uwagę na kolor na ścianach- musi być pozytywny i oddawać dużo ciepła.


www.Niewiadomski.com.pl
 
     
dagmara
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 56
Wysłany: 2012-10-29, 20:43   

Niewiadomski napisał/a:
Dla mnie dobre i wygodne łóżko to podstawa,mogę potwierdzić. Poza tym zwracam uwagę na kolor na ścianach- musi być pozytywny i oddawać dużo ciepła.


www.Niewiadomski.com.pl


Zgadzam się - łóżko do podstawa. Ja mam jeszcze duże lustro nad łóżkiem a na jednej ścianie całą oszkloną szafę
 
     
berserker
Nowicjusz

Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 19
Wysłany: 2012-10-30, 13:38   

Ja wypatrzyłem lampę nad łóżko i ma ona idealne zastosowanie, fajnie się prezentuje, ładnie oświetla robi taki fajny nastrój. http://megastore.pl/68097...W-R4615-06.html
 
     
Donicestalowe
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 94
Wysłany: 2012-11-02, 14:05   

Do sypialni jako dodatek proponuję jeszcze stylową donicę
http://www.donicestalowe....ia_classic.html co o niej sądzisz?
_________________
http://jobbrsenews.wordpress.com
 
     
Bounty 
Budowlaniec
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2012-11-06, 09:31   

I przede wszystkim narzuta - dopasowana do wystroju okna - tak żeby była to całośc. Ja mam słabośc do kolorów takich kawowych ostatnio i taka narzuta przypada mi do gustu: .
Zresztą przed wyprzedaze można sporo fajnych rzeczy do domy znaleźć.
 
     
Studio-Dekor_pl
Nowicjusz

Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-11-07, 13:53   

Zgadzam się,dodatki w postaci narzuty na łóżko to bardzo ważny element. Najlepiej jeżeli pasuje zarówno do koloru ścian jak i samych firanek czy też koloru rolet okiennych.
_________________
www.Studio-Dekor.pl
 
     
oklejka
Nowicjusz

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 35
Wysłany: 2012-11-15, 13:00   

oklejka napisał/a:
Dla mnie sypialnia to miejsce relaksu - wystarczy, żebym miała tam łóżko, ciepły dywanik pod nogi, szafkę i jakieś dające ciepłe światło lampy do sypialni. Nic więcej nie jest mi potrzebne - w oknach rolety to standard, najlepiej jakieś kremowe i jasne ściany.


Heh, zapomniałam dodać, że mam jeszcze fotel św. Mikołaja (czyt. baaaardzo wygodny), na którym albo leży stos ciuchów, albo ja czytam książkę ;-)
Narzut nie mam, bo obie które miałam się kompletnie nie sprawdziły.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2012-12-19, 10:18   

Dla mnie nie ma znaczenia, czy sypialnia ma ciemne, czy jasne kolory, ważne, żeby były to barwy naturalne: błękity, zielenie, brązy. Nie polecam malowania ścian w sypialni na mocne, energetyczne kolory, typu czerwień, czy turkus, bo one nie relaksują, tylko nakręcają ;-) Nasza sypialnia ma błękitne ściany połączone z meblami w kolorze kawy z mlekiem. Na początku baliśmy się tego połączenia, nie chciałam, żeby wyszło mdłe wnętrze, ale prezentuje się całkiem całkiem, zwłaszcza, że meble mają też czarne elementy. No, ale jest to sypialnia przejściowa (taka na przemieszkanie przez pół roku, później ruszamy z wielkim remontem) i odbiega od sypialni moich marzeń :P
 
     
dagmara
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 56
Wysłany: 2013-02-12, 20:37   

Ja też dbam o każde detale tak by wszystko wyglądało idealnie. Nawet najdrobniejszy szczegół często psuje całokształt. Lubię nowoczesny styl i też w takim kupiłem grzejnik.

U siebie mam taki: http://www.egrzejniki.pl/...70180-EF01/2996

Tobie by również pasował, a jak ten Ci się nie podoba to jest sporo innych bardzo ładnie pasujących do sypialni.
 
     
Elektrotip_pl
Nowicjusz

Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 44
Wysłany: 2013-02-15, 16:23   

Bardzo ładny,taki dekoracyjny grzejnik również w znacznym stopniu podnosi prestiż naszego mieszkania czy danego pokoju,podobnie zresztą jak kominek w salonie,polecam każdemu.
_________________
www.Elektrotip.pl
 
     
maniek1
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 60
Wysłany: 2013-03-11, 22:57   

Bardzo ładnie w sypialni prezentują się grzejniki stalowe także warto nad takowymi się zastanowić ;)
_________________
Najtańsze usługi geodezyjne łódzkie polecam !
 
     
Kamaonline_pl
Budowlaniec

Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 101
Wysłany: 2013-04-24, 14:58   

Stalowe są moim zdaniem bardziej uniwersalne,ale nadają się również do sypialni. Tym bardziej jeżeli mamy jakiś nietypowy kolor na ścianach czy wspomnianą powyżej narzutę.
_________________
www.Kamaonline.pl
meega.us
meega uk
meega au
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12