Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
jak urządzić sypialnię
Autor Wiadomość
sabcia
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Lis 2013
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-03-18, 14:25   

A jakie jest Wasze zdanie na temat tego typu mebli sypialnianych - http://meblowiec.pl/sklep,3,halmar.html? Tak pytam, bo chciałabym wymienić meble w sypialni. Teraz moja sypialnia urządzona jest w ciemnych kolorach, bo zarówno meble jak i ściany są w dosyć ciemnych odcieniach. Marzy mi się sypialnia urządzona w stylu skandynawskim, jasne meble, białe ściany i minimalizm - to powoduje, że wnętrze wygląda wyjątkowo przestronnie i pięknie :).
_________________

 
     
REKLAMA 

Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 20
Wysłany: 2015-03-20, 11:38   

 
     
Decolab24.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 20
Wysłany: 2015-03-20, 11:38   

Szczerze mówiąc to mi bardzo podoba się taki styl w którym dominuje biały kolor,szczególnie że nie jest to przepych a raczej właśnie minimalizm,jestem jak najbardziej za.
_________________
www.Decolab24.pl
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2015-11-20, 08:45   

Mi w jasnej sypialni lepiej się śpi. Ale nie przesadź z kolorami. Jeśli zrobisz wszystko na biały kolor wnętrze może wydawać się mdłe. Możesz to przełamać też pościelą w energetyczne kolory jak na przykład ta z firmy getZZZ. Ja wybrałam motyw water. Poza tym jest z miękkiej bawełny satynowej dzięki czemu bardzo przyjemnie się pod nią śpi.
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-11-20, 18:34   

Najlepiej w niej mieć po prostu duże łóżko i nic więcej:)
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2016-01-14, 12:44   

Jeżeli chodzi o urządzenie sypialni,to z całą pewnością przyda się wygodne,duże tapicerowane łózko,a tak sie składa że u nas znajdziecie ich szeroki wybór w rozsądnej cenie,zapraszamy:)
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
Anka 
Nowicjusz
anka

Dołączyła: 02 Lut 2016
Posty: 35
Wysłany: 2016-02-02, 12:56   lampa do sypialni

Oczywiście łóżko jest najważniejsze, ale na półce przy nim dobrze jest mieć lampkę. Może w sklepach meblowych nie przyszłoby Wam do głowy szukać lampki, ja jednak odkryłam bardzo ładne lampy właśnie w meblowym Forte. Możecie tam znaleźć naprawdę piękne, nowoczesne modele. Zresztą sami sprawdźcie: http://www.forte.com.pl/a.../meta_url/lampy
 
     
Wywerna
Nowicjusz

Wiek: 41
Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-02-04, 15:26   

Mnie zawsze podobały się sypialnie w dawnym stylu, z antykami i obrazami w grubych ramach. Wiem, że są bardzo drogie, mogę się nimi nacieszyć tylko jak jadę do eleganckiego hotelu, ale tym niemniej, zawsze podziwiam. Na tym zdjęciu podoba mi się kontrast zieleni morskiej i złota. Kiedyś będzie tak wyglądało u mnie w domu:
 
     
Foxy_fox 
Nowicjusz

Dołączyła: 19 Lut 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-02-19, 11:52   

Jak ktoś jest alergikiem, to takie wnętrza raczej odpadają - jako zbiorowiska kurzu ;-)
 
     
Kacper45 
Nowicjusz


Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-03-08, 14:14   

Sypialnia powinna być ciemna... Miałem kiedyś jasną sypialnię i to nie był dobry pomysł, ponieważ nawet w nocy było jasno... Ja przynajmniej tak mam, że żeby się dobrze wyspać, muszę mieć totalne ciemności w pokoju. Dlatego rolety dzień - noc, jakieś ciemne przytulne kolory i światło boczne, jakieś lampki lub kinkiety - to wszystko.
 
     
waleria

Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 3
Wysłany: 2016-03-08, 21:27   

Witam, zdecydowanie nie zgodzę się z koleżanką z powyższego postu sypialnia właśnie powinna być przytulna w jasnych kolorach z minimalnymi dodatkami. Ja jestem właśnie na etapie urządzanie swojej wymarzonej sypialni i jest ona właśnie w jasnych kolorach. Na dwóch ścianach położona jest tapeta w kolorze białym z dodatkiem szarości a dwie kolejne ściany są jaśniutko szare. Meble oczywiście w bieli - lakierowane, łóżko tapicerowanie i również białe. Biel przełamują szare dodatki wszystko wygląda obłędnie. Polecam:)
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-04-01, 20:54   

Dywan sprawia, że pokój staje się dużo bardziej przyjemny. Nie musi być jakoś specjalnie duży,czasami wystarczy niewielki a już pomieszczenie wydaje się być bardziej przytulne. Ja świetne dywany widziałam tutaj http://sklep24.dywanywite...ywanow,122.html . Chce teraz na wiosne zmienić trochę wystrój pokoju.
 
     
Kameno.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 41
Wysłany: 2016-04-07, 12:14   

Na ścianie sypialni,powiedzmy nad łóżkiem,można śmiało zastanowić się nad kamieniem ozdobnym,dekoracyjnym w ciekawym kolorze,akurat na naszej stronie Kameno.pl znajdziecie szeroki wybór,warto zerknąć.
_________________
www.Kameno.pl
 
     
mag_da 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2016-04-20, 22:43   

Zawsze podobały mi się duże łóżka z pikowanymi zagłówkami, takie ja ze zdjęcia:
Ciekawe inspiracje znalazłam na stronie http://meblohand.eu/sypialnie/. Bardzo pasuje mi wygląd tej ściany z cegieł. Na powinnam jeszcze zwrócić uwagę przy urządzaniu sypialni? Chcę żeby to było wnętrze służące relaksowi i wypoczynkowi, a jednocześnie nowoczesne i minimalistyczne.
 
     
ghostrider 
Młodszy budowlaniec
ghostrider

Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 74
Wysłany: 2016-04-26, 17:20   

Przepiękna, taka jasna i stylowa :) Mnie się w ogóle bardzo podobają łóżka tapicerowane jak również takie klasyczne wielkie łoża zajmujące niemal cały pokój :) Oczywiście nie zawsze jest taka możliwość, ale jeśli tylko ją macie to polecam :)
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2016-04-27, 08:53   

Akurat powyższa aranżacja jest bardziej hotelowa niż do sypialni w której codziennie przebywamy i śpimy,brakuje tam pozytywnych kolorów na ścianach oraz wygodnego łóżka czy mebli,kilka ciekawych elementów do wyposażenia swojej sypialni znajdziecie na Quadre.pl warto zerknąć.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12