Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
kuchnia marzeń
Autor Wiadomość
Coco
Prawie ekspert

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 347
Wysłany: 2017-07-18, 09:51   

Kuchnia marzeń to przede wszystkim funkcjonalna kuchnia;-) Wybór kuchenki może być jednak nie lada wyzwaniem. Jeśli macie dylematy w tej kwestii poczytajcie tu: http://wszystkodlawnetrza...borze-kuchenki/ - wszystko jest tutaj wyjaśnione przejrzyście.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-07-20, 08:20   

 
     
GlazuraStrzelin 
Nowicjusz

Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-07-20, 08:20   

W funkcjonalnej kuchni warto zadbać o aspekty praktyczne w kwestii aranżacji ścian lub podłogi i postawić na płytki dobrej, wysokiej klasy i jakości. Te bez problemu znajdziecie u nas, w razie pytań chętnie doradzimy.
_________________
www.GlazuraStrzelin.pl
 
     
kilnop
Nowicjusz

Dołączył: 22 Lip 2017
Posty: 10
Wysłany: 2017-07-22, 10:53   

Jak kuchnia marzeń, to taka która ma idealnie dopasowane meble i która naprawdę pięknie wygląda. mnie osobiście tylko i wyłącznie przekonują takie meble na wymiar meble kuchenne pruszków Meble na wymiar, mają to do siebie,że idealnie pasują do każdego pomieszczenia i pięknie się komponują :)
 
     
poczka
Nowicjusz

Dołączył: 16 Lip 2017
Posty: 17
Wysłany: 2017-08-02, 14:25   

Kochani, kuchnia marzeń to nie tylko meble ale i również fajne dodatki. Mnie ostatnio urzekły kosze na owoce i mam chyba z dwa w kuchni na zmianę :)
 
     
malva
Prawie ekspert

Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 317
Wysłany: 2017-08-09, 18:17   

Ja na przykład najlepiej czuję się w takim klimacie loftowym. Jeśli chodzi o idealne meble to aktualnie marzę o stole San Francisco od Paul Bunyan :) Rewelacyjne połączenie drewna z efektem surowego metalu. To stoły najwyższej jakości, spokojnie posłużą kilkadziesiąt lat więc to jednorazowa inwestycja :)
 
     
Sebastian1578
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 63
Wysłany: 2017-09-07, 14:43   

Mnie najbardziej podobają się duże przestronne kuchnie z wyspą. Oczywiście gładkie błyszczące fronty. O takie coś https://www.maxkuchnie.pl...ybrac-1877.html. W serwisie Max Kuchnie znalazłem sporo takich ciekawych informacji :). Warto się inspirować na nich
 
     
DomyzBali_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-09-19, 07:42   

Kuchnia z wyspą to faktycznie znakomite i niezwykle nowoczesne rozwiązanie, które także mi się podoba. Wyznacznikiem nowoczesności są dla mnie również meble w zabudowie i stylowe płytki.
_________________
www.DomyzBali.pl
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 636
Wysłany: 2018-01-26, 01:36   

Chcąc w wyjątkowy sposób urządzić kuchnię, dobrze jest zdecydować się na zakup mebli kuchennych dostępnych w sklepie internetowym Lupus ECO. Są stosunkowo tanie, a cieszą się fenomenalną jakością wykonania.
 
     
gynis
Starszy budowlaniec

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 232
Wysłany: 2018-01-28, 20:32   

Według mnie taka kuchnia musi mieć obowiązkowo zmywarkę - http://techfresh.pl/jaka-...zych-zmywarek/. Ja osobiście nie lubię zmywać, moja partnerka również. Dlatego też zmywarka musi być :) Co prawda obecnie jej nie posiadam, jednak w przyszłości nie potrafię sobie wyobrazić jej braku.
 
     
Kowalczyk-Meble
Nowicjusz

Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 13
Wysłany: 2018-01-29, 10:13   

Zmywarka to wygoda więc także polecam, w szczególności iż można kupić ją w stosunkowo niższej cenie. Kuchnia marzeń to przede wszystkim dobre, stylowe meble i od tego trzeba zacząć :)
_________________
www.Kowalczyk-meble.pl
 
     
Cypi
Nowicjusz

Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 14
Wysłany: 2018-02-16, 20:15   

Warto zakupić jakieś funkcjonalne urządzenia do takiej kuchni marzeń , typu agd W tym sklepie https://comitor.pl/ jest wiele takich pomysłów, także myslę ,że każdy znajdzie swoją inspirację. Taki prezent z pewnością będzie trafiony.
 
     
TechnikaWody.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 25
Wysłany: 2018-07-04, 08:25   

Dla mnie kuchnia marzeń to nie tylko piękne mebel czy aranżacja ścian, podłogi ale również funkcjonalność i dobry sprzęt agd bez którego ani rusz. Osobiście jestem zwolennikiem nowoczesnych kuchni w ciekawym stylu :)
_________________
www.TechnikaWody.pl
 
     
Solnijeszjak
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 65
Wysłany: 2018-08-02, 02:18   

Jak dla mnie kuchnia marzeń to taka w której jest mnóstwo ładnych przedmiotów które tworzą razem całość z resztą. Podoba mi się łączenie nowoczesnych mebli ze stylem ludowym który pojawia się na wyposażeniu. Na stronie: https://www.ceneo.pl/Polmiski widziałam piękne półmiski w starym stylu z kwiatami. Co o nich myślicie - czy nie są zbyt babciowe?
 
     
mysssia
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 76
Wysłany: 2018-08-08, 09:02   

W takiej kuchni każdy element musi idealnie współgrać z całą kuchnią Dlatego też ostrożnie dobierajcie dodatki. Ja już wybrałam parę roślinek, raczej takich delikatnych, całych zielonych bez kwiatów. Teraz wybieram na https://hefra.pl odpowiednie sztućce, a konkretnie to zestawy sztućców do domu
 
     
Term-Eko_com_pl
Nowicjusz

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-08-13, 14:00   

Jak dla mnie kuchnia marzeń, to kuchnia gdzie większość spraw robi za nas sprzęt AGD plus meble kuchenne są dopasowane idealnie na wymiar co też ma w praktyce ogromne znaczenie.
_________________
www.term-eko.com.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12