Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
kuchnia marzeń
Autor Wiadomość
Sasia 
Nowicjusz

Wiek: 46
Dołączyła: 17 Paź 2011
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-10-25, 13:52   

Kuchnie prowansalskie mnie nie przekonują i na pewno w bloku taka kuchnia będzie zabawnie wyglądać. Macie jakieś foty swoich marzeń?
Z punktu widzenia samej estetyki to mnie odpowiada cos takiego:
, natomiast jeśli idzie o praktykę to pewnie zostanę przy czymś takim . Na okna obowiązkowo tolety dzień-noc.
_________________
Remont domu to powtórne narodziny
 
     
REKLAMA

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 48
Wysłany: 2011-10-27, 10:25   

 
     
kron
Nowicjusz

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 48
Wysłany: 2011-10-27, 10:25   

Jeśli ktoś ma dom i dużą kuchnie, to możliwości jest 1000, ale prawdziwa sztuka, to urządzić kuchnie na 4m2 :) To jest naprawdę trudne.
_________________
www.nadobrysen.eu Wyposażenie sypialni!
www.forum.nadobrysen.eu - FORUM Dom i Ogród
 
 
     
Paver 
Nowicjusz

Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 27
Wysłany: 2011-12-17, 22:59   

Marzę o dużej kuchni z wyspą, gdzie nisko będzie, najlepiej drewniany strop. Szczególnie właśnie przypadł mi do gustu projekt kuchni w stylu prowansalskim, ze względu na dużą ilość materiałów naturalnych i jasne kolory:)
 
     
Rolety.az.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 33
Wysłany: 2012-01-10, 11:45   

Ta drug aranżacja kuchni bardzo mi się podoba,a w kwestii rolet chętnie pomogę,gdyż zajmujemy się tym na co dzień. Zapraszam na naszą stronę Rolety.az.pl
 
     
tania

Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-30, 05:29   

Nie za bardzo przemawiają do mnie nowoczesne aranżacje. Wydają mi się takie zimne i bezosobowe. Ale znalazłam połączenie nowoczesne, prostebryły mebli i tradycyjne kafelki z dekorami i ćwierćwałkami.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2012-03-21, 14:49   

Czy ja wiem? To kwestia gustu oraz stylu jaki preferujemy. Dla mnie gorsze są te antyczne kuchnie,takie zimne. Nowe są z kolei bardziej funkcjonalne,wg mnie ładniejsze.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
BasterMeble
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 60
Wysłany: 2012-04-02, 20:38   

Bardzo mi się podobają kuchnie w stylu amerykańskim. Nowoczesne meble wokół stołu który stoi na środku nad nim wiesza z garnkami sitkami itd. Meble w kolorze c.brąz. Dużo szuflad i półek.
_________________
meega.us
meega uk
meega au
 
     
BasterMeble
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 60
Wysłany: 2012-08-07, 14:32   

Mi się marzy kuchnia z wyspą, ale trzeba mieć właśnie dużą kuchnię. Tylko ja bym chciała mieć blat roboczy po prostu. Duży kwadrat, z szafkami a nad nim zawieszone rondle. Widziałam coś takiego na wnetrztor.pl. I jeszcze jakby cała kuchnia łącznie z agd była w ciemnych kolorach, ściany przydymione z czerwona cegłą gdzieniegdzie, stare meble i kilka nowoczesnych czerwonych dodatków...marzenie. Strasznie mi się podoba połączenie starego surowego stylu z nowoczesnością i czerni z czerwienią.
_________________
meega.us
meega uk
meega au
 
     
tomaszek 
Nowicjusz

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-08-20, 02:01   

Ja czasem kucharzę i widziałem sie w nowoczesnej czarnej kuchni
no ale żona miała głos decydujący niestety i meble w rezultacie sa białe ale z czarnymi dodatkami w ramach kompromisu małżeńskiego - dokładnie ten projekt http://www.torusmeble.pl/5/galeria_kuchni_15 nieco zmieniony bo bez wysokiej zabudowy i szafki wiszące wszystkie białe mamy
_________________
Harley mój to jest to...
 
     
Bounty 
Budowlaniec
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2012-09-11, 11:14   

Ja najbardziej lubię kuchnie w prowansalskim stylu, albo przynajmniej z elementami takiego stylu. Wszelkie ozdobne półki, dodatki jak zioła w doniczkach - bardzo mi odpowiada. Taki kredens shabby chic to dla mnie gratka , choć wolałabym spróbować zrobić sobie taki samodzielnie, własnymi ręcamy :)
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2012-10-14, 11:47   

Same ozdoby można dobrać do każdego rodzaju kuchni,zarówno do tych klasycznych jak i nowoczesnych. Grunt aby nam się podobało w, końcu to właśnie my będziemy tam przebywać na co dzień.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
mortor
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 60
Wysłany: 2012-10-18, 15:26   

Siasia zdecydowanie pierwsze zdjęcie! Jak dla mnie kuchnia genialna, taka otwarta i dająca dużo swobody :D chętnie widziałbym u siebie coś takiego, tylko z zlewozmywakiem granitowym
_________________
http://meega.pl
 
     
Niewiadomski
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 18
Wysłany: 2012-10-24, 09:52   

MI bardzo podobają się klasyczne rozwiązania do kuchni,nie inaczej jest w tym przypadku, w końcu musi to być funkcjonalne pomieszczenie,pamiętajmy o tym.


www.Niewiadomski.com.pl
 
     
bob

Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-11-02, 16:53   

Kuchnia marzeń to duża kuchnia połączona z dużą jadalnią, wszystko ładnie na środku w drewnianym designie. Do tego dobry sprzęt agd. Marzy mi się taka lodówka http://www.profi-kuchnia....xns0-p8200.html
 
     
Studio-Dekor_pl
Nowicjusz

Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-11-07, 13:48   

Sama lodówka bardzo fajna,ale nie mieszajmy już stylów: jeśli fototapeta to drewno raczej odpada i odwrotnie. Trzymajmy się jednego szablonu,wtedy będzie to wyglądało o wiele bardziej estetycznie.
_________________
www.Studio-Dekor.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12