Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mała kuchnia w bloku
Autor Wiadomość
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2020-10-28, 09:20   Mała kuchnia w bloku

Mała kuchnia w bloku około 8m^2.
Meble z sieciówki czy na zamówienie?
O czym warto pamiętać przy urządzaniu?
Wasze must have i ewentualnie co teraz byście zmienili, bo Wam przeszkadza.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 63
Wysłany: 2020-10-28, 09:58   

 
     
maciekg 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 63
Wysłany: 2020-10-28, 09:58   

Na zamowienie bo wykorzystasz cała przestrzeń. Szafki pod sufit; wysokie i podzielone cargo bo łatwy i wygodny dostęp, oświetlenie led pod szafkami. Ja żałuje, ze nie zrobiłam większej ilości szuflad zamiast zwykłych szafek. Koniecznie tez wolny domyk i wygodne uchwyty.

Zerknij sobie rownież na stronę:
https://tenpoznan.pl/jak-urzadzic-mala-kuchnie-w-bloku/

Na stronie jest jeszcze więcej porad jak umeblować przestrzeń.

Nie wiem czy zastanawiałaś sie nad kolorystyką, ale jaśniejsze kolory wygladają znacznie bardziej przestrzennie niż kolory ciemne.
 
     
mazurekk
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 237
Wysłany: 2020-10-28, 12:37   

Kuchnia musi być urządzona praktycznie, to najważniejsze. Najlepiej zdecydować się na meble pod wymiar. Porządne kuchnie w Pruszkowie robi firma Jago Kuchnie. Zapoznajcie się z ich ofertą. Stworzą dla Was kuchnie marzeń :)
 
     
Sotbe 
Budowlaniec

Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 193
Wysłany: 2020-11-10, 09:17   

W takim razie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu - https://sklep.sotbe.com/ w którym będziecie mogli znaleźć wile świetnych propozycji, jeżeli chodzi o wyjątkowe baterie umywalkowe zarówno do łazienki, czy także kuchni. Stawiamy na wyjątkowe wykończenie, trwałość i jednocześnie aż 5 letnią gwarancję!
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 560
Wysłany: 2020-11-23, 10:57   

W małych kuchniach najlepiej sprawdzają się meble na wymiar. Dzięki nim można wszystko ułożyć tak, aby zaoszczędzić sporo miejsca. Polecam firmę Em-Meble z Radomska, bo dzięki nim efekt końcowy będzie w pełni zadowalający.
 
     
Szambelan 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 97
Wysłany: 2020-11-30, 20:16   

Mała kuchnia to można też pomyśleć o ciekawym rozwiązaniu jakim jest niewątpliwie piekarnik z funkcją pieczenia dwóch potraw równocześnie. Na pewno takim rozwiązaniem jest SP70 Duo od Solgazu. Wydaje mi się że własnie jest idealny do takich kuchni. I nie tylko. Mając praktycznie dwa piekarniki można sobie pozwolić na więcej :)
 
     
bomd

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-12-17, 13:57   

u mnie w kuchni nie ma tez zbyt wiele miejsca ale nauczyłam się kilku sposobów na to aby bylo bardziej funkcjonalnie :) i tak dzięki temu poradnikowi który podrzucam Ci tutaj może i Ty znajdziesz jakieś fajne reguły i Twoja kuchnia będzie wygodniejsza
 
     
arabica
Ekspert

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 462
Wysłany: 2021-01-09, 14:34   

W sumie aranżacja takiej nawet kuchnie jest problematyczna, bo możesz zamówić przecież meble na wymiar i będziesz mieć je idealnie dopasowane. Co do wyposażenia to warto odwiedzić sobie sklep Gastromania, która oferuje deski do serwowania potraw , noże, garnki, sprzęty, wszelkie przybory etc.
 
     
franksa
Starszy budowlaniec

Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 231
Skąd: Brussels
Wysłany: 2021-01-11, 07:48   

Z małymi kuchniami jest najgorzej, no ale też da się z wszystkiego wyjść oczywiście. Dobry projekt to podstawa! Zobaczcie sobie tu może i propozycje od https://chobotdesign.pl/blog-projektancki/jaki-blat-do-brazowych-mebli-kuchennych-pasuje-najbardziej/ Będziecie w tym miejscu mogli znaleźć nie tylko meble kuchenne, także i porady wnętrzarskie.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2021-01-16, 18:34   

Szambelan napisał/a:
Mała kuchnia to można też pomyśleć o ciekawym rozwiązaniu jakim jest niewątpliwie piekarnik z funkcją pieczenia dwóch potraw równocześnie. Na pewno takim rozwiązaniem jest SP70 Duo od Solgazu. Wydaje mi się że własnie jest idealny do takich kuchni. I nie tylko. Mając praktycznie dwa piekarniki można sobie pozwolić na więcej :)


Bardzo fajne rozwiązanie. Widziałam na żywo w ich showroomie. Sama dla siebie wybrałam model SPG67. Piekarnik gazowy teraz może nie jest tak modny ale to fajne rozwiązanie w kuchni.
 
     
zupazryby12

Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 2
Wysłany: 2021-01-21, 15:33   

Miałem ten sam problem, dlatego zasięgnąłem pomocy firmy budowlanej DD Projekt. Wyremontowali moją małą kuchnię i o nic nie mus musiałem się martwić.
 
     
Wechy

Dołączył: 22 Sty 2021
Posty: 1
Wysłany: 2021-01-22, 04:45   

Ja swoją małą kuchnię projektowałem wraz ze znajomem na podstawie rozwiązań obecnie wdrożonych przez firmę Kler. Meble zamawiane u stolarza na zamówienie, zaś wszelkie małe sprzęty agd (bo z jakiś dużych zrezygnowałem) kupowałem na tej stronie https://zwilling.pl/. Czasem marzy mi się wyspa w kuchni, ale poza tym to nawet bez piekarnika jest cudownie
 
     
Artetas
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 92
Wysłany: 2021-01-24, 16:49   

Z małymi kuchniami jest najtrudniej, wiadomo, że miejsce jest ważne, w kuchni się pracuje, gotuje, więc musi być ta poręczna. Powinniście postawić na dobrego projektanta, który umieści wszystko to co będziecie potrzebować w kuchni, a też sprawi, że będzie ona przestronna. Sprawdźcie sobie tak może firmę https://portameble.pl/meble-do-malej-kuchni-najlepsze-rozwiazania-od-producenta/ która proponuje meble do kuchni na wymiar. Z takiej sytuacji z pewnością będzie to najlepsze rozwiązanie.
 
     
mayczak
Prawie ekspert

Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 344
Wysłany: 2021-01-28, 16:43   

Jak macie małą kuchnię w bloku to tutaj dobrym rozwiązaniem będzie kuchnia na wymiar. Tutaj https://rega-meble.pl/ macie producenta który takie kuchnie wykonuje wysokiej jakości, będziecie na pewno zadowoleni jak od niego zamówicie taką kuchnię.
 
     
akorka
Starszy budowlaniec

Dołączył: 02 Mar 2018
Posty: 240
Wysłany: 2021-01-31, 21:40   

Producent https://www.layman.pl/ ma w swojej ofercie bardzo szeroki wybór mebli modułowych więc myślę, że z nich uda się stworzyć kuchnię nawet jeśli jest mała. W razie czego zawsze zostaje stolarz, ale on jednak swoje kosztuje
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13