Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
meble na wymiar Katowice
Autor Wiadomość
jasiek77
Budowlaniec

Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 186
Wysłany: 2022-03-08, 11:08   meble na wymiar Katowice

Dajcie mi namiar na jakąś sensowną firmę, która zajmuje się wykonywaniem mebli pod wymiar. Mam do zrobienia zabudowę w łazience i dwie szafy i szukam kogoś kto zrobi to na dobrym poziomie, nie chce szukać mebli z sieciówki więc jak możecie mi coś polecić to dajcie znać. Chętnie z podpowiedzi skorzystam.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 147
Wysłany: 2022-03-11, 07:19   

 
     
miki789
Budowlaniec

Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 147
Wysłany: 2022-03-11, 07:19   

Ja korzystałem z oferty meblemad.pl jeśli chodzi o meble biurowe i byłem zadowolony. Wykonanie kilku pomieszczeń spójnie, ciekawe rozwiązania jeśli chodzi o organizację pracy, można na nich liczyć.
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2022-03-14, 22:02   

W takim razie koniecznie weźcie pod uwagę ofertę firmy https://megandesign.pl/realizacje/salon/ która ma ogromne doświadczenie w zakresie realizacji mebli pod wymiar zarówno do kuchni, salonu, czy sypialni. Profesjonalizm obsługi i terminowość przeprowadzonych realizacji w zależności od tego czego aktualnie szukacie i potrzebujecie, aby osiągnąć zamierzony efekt.
 
     
michał33
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 249
Wysłany: 2022-04-05, 10:35   

Witajcie. U mnie meble na wymiar są jedynie w kuchni. Tylko tutaj widzę sens wydawania tak dużych pieniędzy. Mogliśmy sobie wszystko zaprojektować od A do Z. Natomiast w pozostałych pomieszczeniach kupowaliśmy gotowe. Polecam wam salon meblowy York, a w szczególności ich kanapy skórzane do salonu https://www.york-meble.pl.../meble-skorzane. Piękno i wygoda.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13