Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kogo polecacie od smart home?
Autor Wiadomość
Luberto
Nowicjusz

Dołączył: 02 Sty 2023
Posty: 23
Wysłany: 2023-02-14, 12:11   Kogo polecacie od smart home?

Dajcie namiar na jakąś firmę, która zajmuje się wykonywaniem instalacji z domem inteligentnym. Jeśli możecie coś pod tym kątem poradzić, znacie jakąś firmę które się tym zajmuje to dajcie znać jak to wygląda i jakiego wykonawcę wybrać.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Lis 2022
Posty: 34
Wysłany: 2023-02-15, 10:29   

 
     
tomekpazdan88
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lis 2022
Posty: 34
Wysłany: 2023-02-15, 10:29   

Istnieją takie firmy jak SmartLux - https://smartlux.com.pl/ , które zajmują się instalacjami smart home. Doświadczenie, wykonywanie projektów i realizacje przez nich wykonywane. Kompleksowa obsługa przy takich instalacjach.
 
     
Balley
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 06 Kwi 2016
Posty: 71
Wysłany: 2023-02-15, 15:37   Re: Kogo polecacie od smart home?

Luberto napisał/a:
Dajcie namiar na jakąś firmę, która zajmuje się wykonywaniem instalacji z domem inteligentnym. Jeśli możecie coś pod tym kątem poradzić, znacie jakąś firmę które się tym zajmuje to dajcie znać jak to wygląda i jakiego wykonawcę wybrać.


Ja polecam Ci zajrzeć na stronę firmy F&F. W obszarze ich działalności znajduje się automatyka domowa i przemysłowa, na której opiera się przecież smart home. Ja ostatnio zamontowałem np. sterownik rolet zewnętrznych wi-fi https://www.fif.com.pl/pl...terowania-wi-fi Jest to dla mnie ogromne ułatwienie, bo do sterowania urządzeniami system FOX wykorzystuje darmową aplikację mobilną, która dostępna jest dla urządzeń z systemami iOS i android. Aplikacja w prosty i intuicyjny sposób pozwala zarządzać zainstalowanymi modułami. Dzięki wykorzystaniu domowej sieci Wi-Fi oraz chmury F&F mam możliwość sterowania urządzeniami w domu z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu. Oczywiście możliwości jest bardzo wiele. Można wybrać także sterowniki wi-fi do oświetlenia, gniazd czy obwodów elektrycznych, a nawet monitor zużycia energii elektrycznej. Polecam poczytać sobie więcej na ich stronie!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 15