Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
jaki telewizor?
Autor Wiadomość
kwiatlotosu 
Nowicjusz

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Kwi 2018
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-08-02, 11:20   

mamarzenka napisał/a:
samsung akurat dobra marka..mam 3 samsungi w domu i jestem zadowolony


Również jestem wierna Samsungowi :-D
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-08-10, 12:16   

 
     
Ferguson.pl
Nowicjusz

Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-08-10, 12:16   

W przypadku telewizora, moim zdaniem kluczowa jest częstotliwość odświeżania ekranu oraz wymiary, to ile cali posiada i na ten wybór wpływ powinna mieć również odległość z jakiej oglądamy tv. Nie bez znaczenia jest oczywiście też klasa energetyczna.
 
     
Słoneczko89 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 280
Wysłany: 2018-11-09, 15:55   

Według mnie również ważne są parametry telewizora. Dla nas jeszcze dużą rolę odgrywa jego wielkość. Dlatego teraz postawiliśmy na Telewizory 4K UHD 65 cali - Ceneo.pl . Mamy właśnie ogromny salon, dlatego mały telewizor na pewno w takim pomieszczeniu nie zdałby egzaminu. No ale wiadomo, każdy ma inne zdanie i urządza się według własnych zasad.
 
     
destin 
Nowicjusz

Wiek: 34
Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 7
Wysłany: 2018-11-28, 15:25   

Teraz robią jakieś dziwaczne kształty, wygięty ekran jak w kinie, który ani trochę nie jest wygodny, a do tego funkcje, bez których spokojnie można się obejść jak np. Youtube w tv. Z drugiej strony, Netflix na TV to bardzo fajna sprawa, bo przynajmniej wzrok się tak nie męczy po kilku godzinach patrzenia w ekran laptopa. Generalnie im większe wymiary telewizora, tym lepszy obraz, bo lepiej są rozłożone piksele. Obraz też jest bardziej płynny, a kolory nie są przesycone, gdyż piksele są bardziej od siebie oddalone.
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2018-11-28, 16:26   

Wiesz co ja mam samsunga 55 cali, ale teraz zakupiłem uchwyt do niego z https://www.akcesoria-24.pl, żeby go powiesić na ściane. Ogólnie firma bardzo duzy asortyment
 
     
bob45 
Prawie ekspert

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 371
Wysłany: 2019-01-10, 23:48   

Co do telewizora to z pewnościa spodoba Ci się oferta jaką przedstawia na dzień dzisiejszy sklep neonet https://www.neonet.pl/im-...lcm=banner_home Kupując tutaj produkty trzeci otrzymujesz z mega rabatem! na pewno Ci się to będzie opłacać. Ja sam miałem jechać tylko po pralkę ale chyba coś jeszcze dobiorę.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2019-01-14, 10:32   

Ja uważam, że ciekawą propozycją jest wybór telewizora od Manty, dlatego ze swojej strony polecam również zwrócić uwagę na ich ofertę, ponieważ przygotowali szeroki wybór modeli, zadbał o dobre ceny i jednocześnie też dobrze rozwijają się nowe funkcje jak SmartTV, czy Android
 
     
dobrarada 

Wiek: 40
Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-01-15, 14:16   

Ja ostatnio zastanawiam się nad amplituner kina domowego i kombinuje jak tu przekonać żonę, bo niezbyt jest skora do tego pomysłu :D
 
     
delfinek34111
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 73
Wysłany: 2019-02-02, 21:47   głośniki

Telewizor teraz nie ma dużego znaczenia tylko ważne jest aby były dobre głośniki. Ja jakiś czas temu dokupywałem głośniki osobno zdecydowałem się na markę głośników https://stx.pl/ i to był naprawdę dobry wybór oglądanie teraz tv jest nie do porównania do tego co było wcześniej.
 
     
kallin112
Budowlaniec

Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 111
Wysłany: 2019-02-28, 15:03   

Philips ma fajną ofertę. Zwłaszcza telewizory 55” + ambilight. Dla mnie rewelka. Do tego jest dobry soft, który się nie wiesza i z którym generalnie nie ma problemów
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2019-02-28, 21:24   

Ja też lubię te Philipsy z ambilightem - nie ma wiele rzeczy, którymi telewizory różnią się między sobą, ale ten ambilight ma tylko Philips i fajnie te ich sprzęty wyglądają na tle innych.
 
     
DoktorWolt_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lut 2019
Posty: 27
Wysłany: 2019-03-28, 15:54   

Wybór telewizora jest poniekąd powiązany z wymiarami naszego pokoju, z jakiej odległości będzie oglądany oraz z budżetem i od tej kwestii trzeba zacząć poszukiwania.
_________________
www.DoktorWolt.pl
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2019-04-12, 13:00   

Jak już kupować telewizor to wydaje mi się, że warto wydać trochę więcej ale kupić konkretny sprzęt. Jestem trochę w temacie bo znajomy chce kupić sobie nowy telewizor. Widziałem, ze https://www.neonet.pl/ ma teraz fają promocje i nawet o 900 zł taniej można kupić TV SMART. Do tego możliwość zakupu na raty daje nam większe możliwości.
 
     
budek8
Ekspert

Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 491
Wysłany: 2019-10-25, 19:22   

Jak najbardziej warto postawić na telewizor z 4K, który zapewni świetną jakość obrazu. Można na stronie https://www.oleole.pl/tel...azmowe,i1.bhtml zerknąć na niektóre modele. Telewizor plazmowy to teraz standard tylko trzeba się zdecydować na konkretny model. Niektóre są ogromne.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2021-01-16, 18:39   

Niestety 4k to u nas rzadkość. Zostają nam właściwie chyba tylko platformy internetowe, bo to tam dostaniemy w pierwszej kolejności programy, spełniające takie normy. To co jest w kablówkach to tylko FullHd. Kanały 4k to rzadkość. Ja mam co prawda taki telewizor ale odtwarzam na nim z nety, z Netflixa lub z Amazona. Do tego przydaje się szybki internet Elposu na światłowodzie. Taka telewizja to przyszłość.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13