Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
jaki telewizor?
Autor Wiadomość
Darek80
Budowlaniec

Dołączył: 24 Sty 2021
Posty: 171
Wysłany: 2021-01-24, 16:30   

Ja też mam tv Samsunga i jestem zadowolony.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Kwi 2018
Posty: 460
Wysłany: 2021-03-09, 13:21   

 
     
Buffy
Ekspert

Dołączył: 10 Kwi 2018
Posty: 460
Wysłany: 2021-03-09, 13:21   

Dla mnie sprzęt taki jak telewizor odgrywa naprawdę ważną rolę w domu ;) Lubię spędzać czas z całą rodziną oglądając ulubione filmy i seriale. Jeśli szukacie dobrej jakości sprzętu to zachęcam sprawdzić tutaj: https://www.neonet.pl/tel...telewizory.html Ja właśnie pośród ich propozycji znalazłem idealny telewizor na moje potrzeby.
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-03-26, 12:50   

Tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Manta u którego będziecie mogli liczyć na wysoki standard wykonania oraz funkcjonalność i co ważne w dwa razy niższej cenie można znaleźć sprzęt który posiada wszystkie najnowsze funkcjonalności, oczywiście też nie zapominając o jakości obrazu 4K, Smarttv, modułem Wifi oraz zachowaniem wysokiej czystości dźwięku.
 
     
Mimichaska
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 86
Wysłany: 2021-04-12, 18:34   

Nie do każdej marki mam zaufanie, słyszałam różne opinie o tych tańszych, ale i też te najbardziej znane marki telewizorów potrafią być awaryjne. Ja na pewno postawię na telewizor od LG, stary mam z tej firmy i sprawdza się super. Na stronce https://www.taniomania.pl/t/telewizory-lg-65-cali przeglądałam już takie.
 
     
mazurekk
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 237
Wysłany: 2021-05-29, 00:58   

Niedawno tutaj http://kapitalnydom.pl/ widziałam ciekawy artykuł na temat telewizorów. W pierwszej kolejności trzeba wybrać odpowiednią wielkość. Tutaj nie ma zasady, że im większy tym lepszy. Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia, wielkość ekranu trzeba do tego dostosować.
 
     
unders
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 540
Wysłany: 2021-06-11, 17:51   

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://tvrepublika.pl/polska/
 
     
jack90 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 69
Wysłany: 2021-06-14, 14:50   

Telewizor to jedno. Najważniejsze by mieć do czego go podłączyć. Jakby nie patrzeć jakość sygnału z kabla ma spore znaczenie. niektórzy robią tak, że internet i tv jest pchane jednym kablem. I to wpływa na sygnał. W Elposie jest to rozdzielone, więc w żaden sposób szybki internet nie zakłóca sygnału TV.
 
     
alibaba
Starszy budowlaniec

Dołączył: 04 Sty 2021
Posty: 232
Wysłany: 2021-08-12, 22:56   

Telewizor to jedna sprawa ale r?wnie istotnym elementem b?dzie wyb?r odpowiedniego sprz?tu graj?cego, mowa tutaj o jakim? stereo lub kinie domowym. Je?eli b?dziesz szuka? czego? dla siebie, to wpadnij do nich do sklepu https://www.premiumsound.pl na pewno pomog? co? dobra? do Twoich potrzeb i oczywi?cie bud?etu na ten cel. Za nie wielkie pieni?dze mo?na kupi? ju? co? ciekawego, dobry sprz?t nie oznacza ?e musi by? drogi, wystarczy dobrze poszuka
 
     
trojokawrona
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 847
Wysłany: 2021-09-25, 13:39   

Jeżeli nie macie pomysłu jak w telewizor najlepiej sprawdzić się w waszym domu, to ja od siebie mogę wam polecić model philips 75 cali. Według mnie, jest to idealna wielkość do większego pomieszczenia, ponieważ możecie oglądać na nim filmy z całą rodziną, a każdy będzie doskonale widział co się dzieje na ekranie.
 
     
mkosier64
Nowicjusz

Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 40
Wysłany: 2021-10-22, 14:31   

jack90 napisał/a:
Telewizor to jedno. Najważniejsze by mieć do czego go podłączyć. Jakby nie patrzeć jakość sygnału z kabla ma spore znaczenie. niektórzy robią tak, że internet i tv jest pchane jednym kablem. I to wpływa na sygnał. W Elposie jest to rozdzielone, więc w żaden sposób szybki internet nie zakłóca sygnału TV.


Inna sprawa, że teraz to lepiej już mieć coś z internetem. Netflix czy inna platforma oferuje już materiały w 4K wiec warto mieć możliwość oglądania tego. tylko do tego potrzeba też sprawnego internetu. Elpos jak widziałem ma światłowód, a to najlepsza opcja.
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 825
Wysłany: 2021-11-01, 19:33   

Ciężko doradzić tak bez większej liczby szczegółów ale ja najpierw bym zaczął od ogłoszeń oddam za darmo telewizor plazmowy na portalu POKATO. Możesz się mocno zdziwić co ludzie czasem oddają za darmo. Ja sam w ten sposób wyposażyłem pół mieszkania. Przejrzyj takie portale bo naprawdę warto.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 888
Wysłany: 2022-10-10, 08:38   

Jeśli rozglądacie się za wyborem odpowiedniego modelu telewizora to możesz w takim razie sprawdzić również 40 calowy Manta 40LFS89T SMART DVBT2/HEVC dopasowany pod nowy standard nadawania naziemnej telewizji, ale są też inne wersje w bardzo dobrych cenach i porządnych parametrach technicznych. Muszę przyznać, że naprawdę pozytywnie zaskakują zarówno parametrami technicznymi i jednocześnie jakością wykonania. Poza tym bez problemów dopasujecie odpowiednie rozmiary. Pozdrawiam!
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 425
Wysłany: 2022-11-15, 12:09   

Do fajnego telewizora przyda się też porządna kablówka. jeśli mieszkacie w Białymstoku czy okolicy to warto wziąć pod uwagę ofertę firmy ELPOS http://elpos.net/. Jeden z najlepszych lokalnych dostawców usług takich jak telewizja czy internet. Niewysokie ceny, szybka aktywacja usług.
 
     
mami912
Budowlaniec

Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 168
Wysłany: 2022-11-24, 14:02   

Może uda się od jednego dostawcy pociągnąć internet i telewizję? Dlatego też przeszukiwałam internet i między innymi znalazłam ich ofertę https://fiberlink.pl/ . Szczerze mówiąc nie słyszałam o tym dostawcy, ale chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat. Jakość usług jest bardzo ważna!
 
     
barteklitwiejko

Dołączył: 07 Lut 2023
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: 2023-02-07, 11:05   Re: jaki telewizor?

yumka napisał/a:
Czy możecie doradzić telewizor?
Oczywiście plaski, duży tak co najmniej 30kilka cali. Wazne żeby miał HD i dobre wbudowane głośniki.
Nie wiem czy wybrac plazmę czy lcd.
Doradzicie?


Ja polecam Telewizor HISENSE 55U7HQ 55" ULED 4K VIDAA Dolby Atmos 120Hz Full Array
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12