Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
adopcja kociąt brytyjskich
Autor Wiadomość
melcik
Nowicjusz

Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 25
Wysłany: 2019-08-12, 12:52   adopcja kociąt brytyjskich

Ostatnio mnie i mojego chłopaka zafascynowały rasowe kocięta brytyjskie. Przeczytaliśmy mnóstwo artykułów i porad hodowców, i jesteśmy zdecydowani zaadaptować pod nasz dach brytka. Dobra hodowla kotów brytyjskich to dla nas ogromny priorytet, absolutnie jesteśmy przeciwko pseudohodowlom i rozmnażaniu zwierząt wyłącznie dla korzyści finansowych. Przyjmiemy wszelkie rady i sugestie!
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 01 Wrz 2018
Posty: 106
Wysłany: 2019-08-13, 10:03   

 
     
Nela33 
Budowlaniec

Dołączyła: 01 Wrz 2018
Posty: 106
Wysłany: 2019-08-13, 10:03   

W schroniskach jest tyle kotków, które czekają na dom, że nie powinno się wspierać żadnych hodowli.
 
     
Strus
Starszy budowlaniec

Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 224
Wysłany: 2021-06-18, 18:36   

Ja mam 2 koty przygarnięte po prostu z ulicy, początkowo były trochę płochliwe ale teraz już polubiły mnie, nowe otoczenie i wiem jaki bardzo są wdzięczne. Uważam, że każdy mruczek to wspaniały zwierzak, tak samo rasowy jak i dachowiec. Koty są też nieco tajemnicze. Zawsze zastanawiało mnie np. to dlaczego koty lepiej niż ludzie widzą o zmroku albo czy dostrzegają kolory. Czytałem ostatnio na ten temat co nieco na blogu https://johndog.pl/blog/kot/jak-widza-koty/ , sporo się dowiedziałem i wreszcie zrozumiałem, że różnice pomiędzy naszym a kocim okiem wynikają po prostu z budowy narządu wzroku. Nie ma tu magii, choć patrząc futrzakowi w oczy można odnieść takie wrażenie;)
 
     
bunia
Budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2021
Posty: 172
Wysłany: 2023-10-18, 11:06   

Pamiętajcie też że dla takich kotków powinna być odpowiednia, dobra karma. Polecam na przykład te mokre karmy - https://omegakarmy.pl/ z dobrymi składami. :)
 
     
Buffy
Ekspert

Dołączył: 10 Kwi 2018
Posty: 462
Wysłany: 2023-10-18, 21:57   

Uwielbiam koty tej rasy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12