Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
kominki dekoracyjne
Autor Wiadomość
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2015-05-14, 23:17   

Jeśli kominek ma być dekoracją to tylko jako ten bio - ze świeczkami. Tak to sobie na ekranie komputera można wyświetlać płomienie.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 170
Wysłany: 2015-06-10, 20:44   

 
     
janek437
Budowlaniec

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 170
Wysłany: 2015-06-10, 20:44   

Moim zdaniem najbardziej dekoracyjnie wygląda, najnormalniejszy klasyczny kominek. Do tego można kupić np taką osłonkę https://www.versanis.pl/produkty,info,191 . Nic więcej nie trzeba. Te bio kominki mi się osobiście w ogóle nie podobają, nie mają tego klimatu.
 
     
MebleMWM.pl
Nowicjusz

Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 19
Wysłany: 2015-06-11, 08:41   

Osłonka czy też to czym obudujemy kominek- tutaj polecam szczególności cegłę ozdobną- to kwestia gustu,sam kominek powinien spełniać także funkcję grzewczą wiec warto zastanowić się nad płaszczem wodnym,to dobre rozwiązanie.
_________________
www.MebleMWM.pl
 
     
poleko 
Nowicjusz

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-08-06, 14:37   

Jak dla mnie biokominki stawiane na stolikach do kawy to całkiem ciekawy pomysł. Te kominki wcale nie muszą być odpalone, aby fajnie wyglądać, często są tak ładnie wykonane, że sama ich forma przyciąga wzrok. Ale z drugiej strony miała bym obawy przed podpaleniem takiego kominka na stole.
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2015-09-09, 13:41   

Oczywiście że nie muszą być używane,biokominki wystarczy że są ozdobą samą w sobie,bez czynnego użycia,naprawdę bardzo fajnie się prezentują w każdym salonie.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-09-11, 12:13   

Myślę, że takie kominki dekoracyjne fajnie się będą komponować z takimi biurkami szklanymi: http://homebook.pl/biurka-szklane . Myślimy, żeby właśnie tak urządzić swoje mieszkanie:)
 
     
Elando.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 34
Wysłany: 2015-11-06, 10:47   

Kominek dekoracyjny komponuje się niemal ze wszystkim,pozostaje pytanie czy chcesz go używać na co dzień czy też nie,bo jeżeli opcja nr 2 to ten typu bio faktycznie wystarczy. W innym przypadku najlepiej wybrać ten z wkładem powietrza.
_________________
www.Elando.pl
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-11-13, 15:14   

moim zdaniem wcale nie ze wszystkim:)
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2015-11-16, 08:57   

To powiedzmy że z większością,bo gdzie go nie spotkasz to od razu rzuca się w oczy i to niezależnie od aranżacji na jaką się zdecydujesz. Inna sprawa,że biokominek nie jest polecany przez wszystkich,niektórzy wolą tradycyjne kominki.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
amatorka 
Nowicjusz

Dołączyła: 18 Sty 2016
Posty: 15
Wysłany: 2016-01-29, 13:37   

Nie no to tak jak zamiast żywych kwiatów stawiać sztuczne... Zdecydowanie nie. To wygląda zbyt tandetnie. Przynajmniej jak dla mnie. Mam klasyczny kominek i to jest to :) Jest tak zaaranżowany, że wygląda bardzo nowocześnie. Dodatkowo mam zamontowane kratki z http://www.ventlab.pl/oferta2/v-box-system,2.html dzięki którym mogę zagospodarować dodatkowa przestrzeń. Jest to na pewno lepsze niż plastikowa świeczka w szkle.
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-01-31, 16:12   

A co byście powiedzieli na to by zwykły kominek obłożyć kamieniem dekoracyjnym? Z betonu? Może nie jest to mega optymalne rozwiązanie, ale szczerze mówiąc kierunek ozdób na samym kominku mi nie pasuje, a samodzielne udekorowanie np. taką starą cegłą już tak. Myślałem o takim kamieniu :)


Fot. Bruk-Bet
 
     
Kameno.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 41
Wysłany: 2016-02-10, 08:39   

Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł i właśnie miałem to proponować,czyli aby ozdobić kominek kamieniem dekoracyjnym,w praktyce jest to naprawdę ciekawe rozwiązanie,chętnie pomożemy jeżeli chodzi o wybór konkretnego wzoru.
_________________
www.Kameno.pl
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-02-12, 13:13   

No pewnie. Kominek często zastępuje telewizor jako najważniejsza rzecz w salonie, ja chętnie bym sobie postawił w salonie takie cacko, bardzo przyjemnie by się z pewnością czytało książki czy inaczej spędzało czas. A taka cegła na kominku sprawia, że wszystko wygląda jeszcze bardziej przytulnie.
 
     
Romat.pl 
Budowlaniec

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-02-17, 14:17   

Jeżeli mowa o eleganckich i stylowych kominkach do domu,to polecam odwiedzić naszą stronę,właśnie tym się zajmujemy i chętnie pomożemy,doradzimy podczas wyboru .
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
tadziuu1969
Nowicjusz

Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-02-29, 21:28   

Dla mnie takie kominki dekoracyjne trącą kiczem. Niby płonie, ale jakoś tak skromnie, niby kominek - ale nie ma tego charakterystycznego trzaskania, niby się pali - ale ciepła nie daje...
Takie niby rozwiązania jakoś słabo do mnie przemawiają. Wolałbym już zapalić sobie kilka świec i dałoby to bardziej klimatyczne i nastrojowe oświetlenie.

Nawiązując do tych kominków, widziałem kiedyś u znajomych "kominek" odtwarzany w telewizorze... Myślałem, że z krzesła spadnę ;) Czego to ludzie nie wymyślą...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12