Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Okna oraz rolety zewnętrzne do domu - poszukiwania Poznań
Autor Wiadomość
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-11-04, 11:17   Okna oraz rolety zewnętrzne do domu - poszukiwania Poznań

Witam,
Chciałbym zapytać Was, czy macie firmę godną polecenia jeśli chodzi o wybór okien oraz rolet zewnętrznych w Poznaniu. Właśnie zabieramy się na lekkie wymiany w zakresie stolarki, dlatego chciałbym wiedzieć gdzie warto zajrzeć i skontaktować się z obsługą klienta.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2019-11-06, 10:31   

 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2019-11-06, 10:31   

Akurat jeśli o mnie chodzi to współpracowaliśmy przy wymianie stolarki okiennej z firmą Domega na którą jak najbardziej warto postawić ponieważ mają szeroki wybór, dość dobre ceny i obsługę z wieloletnim stażem która doskonale zna oferty producentów oraz są w stanie zapewnić dokładny i terminowy montaż.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2019-11-07, 09:53   

MarcinDor napisał/a:
Akurat jeśli o mnie chodzi to współpracowaliśmy przy wymianie stolarki okiennej z firmą Domega na którą jak najbardziej warto postawić ponieważ mają szeroki wybór, dość dobre ceny i obsługę z wieloletnim stażem która doskonale zna oferty producentów oraz są w stanie zapewnić dokładny i terminowy montaż.


Także sądzę, że w przypadku wyboru wysokiej jakości okien, czy też drzwi do domu to warto poradzić się specjalisty i dowiedzieć trochę więcej jakie opcje w naszym przypadku są najlepsze i do tego jak kształtują się ceny okien oraz montażu. Firma Domega Poznań jest świetnym przykładem która doskonale wie jak się za to zabrać i rzeczywiście Wam pomoże :)
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2019-11-19, 12:09   

Fajny temat, chętnie sprawdzę i może również skorzystamy bo nie wiem na ten moment jakie to koszta w przypadku wymiany stolarki okiennej w całym mieszkaniu.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 742
Wysłany: 2019-11-25, 15:58   

Podzielam pozytywne wypowiedzi w zakresie wyboru firmy Domega w której będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji jeśli chodzi o stolarkę okienną, drzwi zewnętrzne, ale również rolety. My podczas doboru stolarki do naszego domu mogliśmy liczyć na dobry zakres cen, sprawnie przeprowadzoną realizację oraz montaż wykonany bez jakichkolwiek zastrzeżeń.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-12-06, 10:50   

W takim razie ogromne dzięki za Wasze podpowiedzi! Sprawdzę dziś sobie wspomnianą przez Was firmę Domega i mam nadzieję, że już z ich pomocą w końcu ten etap prac będziemy mieli za sobą!
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2019-12-07, 10:19   

Tak jak Kamil pisze salon Domega, albo tam gdzie ja zamawiałem w Magnat. To najlepsze salony z oknami w Poznaniu, w których możesz zamówić również rolety zewnętrze. Ja tak zrobiłem w zeszłym roku. Udało mi się wybrać u nich także i bramę do garazu. Wszystko firmy Oknoplast i jestem zadowolony, mogę polecić. Wszystko wysokiej jakości i dość szybko nam zrealizowali.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2019-12-09, 11:07   

No to nie ma za co! Czekamy na więcej informacji z Twojej strony i jeśli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie pomożemy. Jak nie to liczę, że z efektu będziecie końcowego będziecie oczywiście zadowoleni :)
 
     
KarolB
Nowicjusz

Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 37
Wysłany: 2019-12-12, 11:32   

Ja polecam okna gorzów
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2020-01-28, 12:08   

Od tego jesteśmy, teraz życzymy aby wszystko przebiegło zgodnie z założeniami i jednocześnie w rozsądnej cenie. Pozdrawiamy serdecznie!
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2020-02-28, 10:09   

Ja w przyszłym tygodniu jadę do firmy Domega, może jeszcze przed wiosną uda nam się wymienić okna na nowe PCV.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2020-03-30, 23:19   

Hmm a macie może jakieś zdjęcia i jednocześnie jak kształtują się ceny takich rozwiązań w Waszym przypadku.
 
     
unders
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 540
Wysłany: 2020-04-01, 16:00   

Warto zajrzeć na tę strone aby dowiedzieć się więcej o tym temacie: https://oknarado.pl/
 
     
pamelakojder
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 200
Wysłany: 2020-04-08, 15:45   

Jeżeli chodzi o rolety to duży wybór znajdziecie na http://rolostyl.pl/realiz...wnetrzne-poznan ogólnie jeżeli chodzi o rolety poznań to mają spory wybór. My we wszystkich oknach mamy rolety ze sklepu rolostyl także polecam
 
     
patrykkk
Budowlaniec

Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 152
Wysłany: 2020-05-07, 13:00   

Salon MAGNAT na Jeżyckiej sobie sprawdź. Ja mieszkam pod ich siedzibą prawie więc miałem blisko ale generalnie jestem zadowolony z ich oferty i obsługi w salonie sprzedażowym. Fachowe doradztwo,pomogli mi wybrać okna i rolety. Chciałem od jednego producenta i wybrałem z Oknoplast, bo mieli najlepszy stosunek ceny do jakości. Okna konkretnie Prolux znalazłem specyfikację tego profilu okiennego na https://oknoplast.com.pl/okna/prolux/ my mamy w drewnopodobnej okleinie sheffield oak, ale od wewnątrz. Od zewnętrznej strony budynku grafitowe okna.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12