Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Doradztwo projektowe
Autor Wiadomość
franciu
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 60
Wysłany: 2019-12-02, 11:57   Doradztwo projektowe

Witam, interesuje mnie jeden z projektów pracowni MG Projekt. Nie chcę Wam zdradzać, który, ale od nich, krótko mówiąc. Chciałabym się jednak poradzić w kwestii jego budowy, bo coś jest dla mnie niejasne. Czy możecie mi podpowiedzieć, gdzie udać się po pomoc?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 56
Wysłany: 2019-12-05, 18:01   

 
     
anka15
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 56
Wysłany: 2019-12-05, 18:01   

Po pierwsze, Franiu, musisz wiedzieć, że sama pracownia zawsze dopowiada, dopomaga , jak tylko może. Po drugie , oni założyli grupy na FB do rozmów na temat ich projektów. Na pewno na początek dla tych najczęściej kupowanych. Tam na pewno znajdziesz pomoc. Tutaj https://www.facebook.com/...f=page_internal lista.
 
     
audica
Budowlaniec

Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 118
Wysłany: 2019-12-13, 16:41   

No dokładnie, wpadaj na grupy a w razie co, napisz do tych z MG Projekt, powinni Ci przygotować specjalną grup odnośnie twojego projektu, albo tego, co cię interesuje. Pogadasz, popytasz i będziesz miał jasność, a nie tam takie kupowanie w ciemno.
 
     
Karolski
Prawie ekspert

Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 354
Wysłany: 2019-12-22, 21:40   

Fachową i rzetelną obsługę będziecie mieć w biurze projektowym DESKA Project z Katowic https://www.deskaproject.com/ Możecie zamówić u nich projekt, ale też opracowanie środowiskowe, badanie geotechniczne i sejsmiczne gruntów czy usługę nadzoru budowlanego. Firma działa kompleksowo i solidnie, tworzy ją zespół doświadczonych architektów i ekspertów, także możecie się spodziewać pełnego profesjonalizmu. Plus też za rozsądne stawki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13