Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Hulajnoga elektryczna
Autor Wiadomość
ina5 
Prawie ekspert

Dołączyła: 26 Lut 2019
Posty: 370
Wysłany: 2020-01-26, 07:35   Hulajnoga elektryczna

Wybór środka transportu to jedna z tych rzeczy, które najbardziej zastanawiają. Dla wielu rower może być cały rok, inni wolą skuter. Coraz częściej jednak pojawia się pomysł dotyczący hulajnogi elektrycznej dla dorosłych, która na pewno jest przełomowa pod tym względem. Szybko i bezpiecznie dotrzesz dzięki niej do wyznaczonego miejsca.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2020-02-04, 09:59   

 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2020-02-04, 09:59   

W jakiej cenie taka hulajnoga?
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2020-10-21, 12:02   

Zakup hulajnogi elektrycznej jest moim zdaniem dobrym rozwiązaniem. Jeśli nie wiecie, gdzie najlepiej szukać takich hulajnóg to ja polecam ofertę polskiej firmy Manta: https://www.emanta.pl/hul...oga-elektryczna. Sądzę, że to będzie bardzo dobry zakup.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2021-02-09, 21:15   

Uwielbiam jazdę na hulajnodze. Gdy warunki pogodowe pozwalają to dojeżdżam nią codziennie do pracy. Ostatnio miałem delikatny problem z jej oświetleniem ale dzięki szybkiej interwencji pobliskiego serwisu http://silico-bit.com/ser...rycznych-poznan już problem został rozwiązany. Nawet się zdziwiłam jak zadzwoniłam, że mimo iż nie byłam w stanie jej podwieź wysłali swego kuriera po jej odbiór i już na drugi dzień dzwonili do mnie z informacja co to za usterka i jakie będą koszty jej naprawy.
 
     
chemik
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lut 2021
Posty: 5
Wysłany: 2021-02-10, 02:41   

Hulajnoga elektryczna to super zabawka. Może sam sobie niedługo taką kupię.
_________________
Jesteś odpowiedzialny nie tylko za to, co mówisz, ale również za to, czego nie mówisz.
 
     
Karolina08
Starszy budowlaniec

Dołączył: 06 Lis 2019
Posty: 261
Wysłany: 2021-04-27, 20:47   

Swoim skromnym zdaniem uważam, że lepiej byłoby się przerzucić na rower. Wiecie to jest zdecydowanie lepsze dla waszego zdrowia. Polecam zerknąć w neta, zobacz sobie jakie oferty są proponowane dla laików :)
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2021-04-28, 06:44   

Nie wiem co jest z tymi hulajnogami, ale swego czasu było na nie prawdziwe szaleństwo, teraz się to nieco uspokoiło dopiero, bo ludzie się zorientowali, że może być to groźne.
 
     
obibok 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 358
Wysłany: 2021-05-27, 10:46   

Trzeba przyznać, że jak się mieszka w dużym mieście to taka hulajnoga elektryczna to całkiem praktyczny gadżet. Na krótsze dystanse można nią spokojnie dojeżdząć do pracy. Klasyczne hulajnogi i hulajnogi elektryczne można kupić na https://arena.pl/kategoria/hulajnogi-2249
 
     
prellen
Budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 141
Wysłany: 2021-11-30, 09:27   

Wydaje mi się, że na dobre zapanowała moda na pojazdy elektryczne dla dorosłych tutaj https://frugal.pl/ na stronie producenta znajdziecie hulajnogi, showroomy i nie tylko. Cena idzie w parze z jakością także jak najbardziej warto tutaj zerknąć.
 
     
mrowczan
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Gru 2021
Posty: 586
Wysłany: 2022-04-26, 18:55   

Moim zdaniem, jeżeli zależy wam na w porządnej hulajnodze, to myślę że całkiem spory wybór tego typu produktów znajdziecie w ofercie firmy frugal.pl. Widziałam u nich naprawdę wysokiej jakości hulajnogi wrocław dobrej cenie, więc myślę że nie będziecie żałować zakupu u nich
 
     
ewelina546
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 310
Wysłany: 2022-06-28, 18:40   

Na pewno hulajnoga elektryczna to dobre rozwiązanie dla dzieci i dorosłych, bo zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Nie trzeba też stać w korkach i to ekologiczny środek transportu. Dlatego warto postawić na dobrą jakość. Słyszałam, że Movino Elite produkuje bezpieczne hulajnogi. Więcej szczegółów na ten temat jest tutaj https://movino.com/pl/ .
 
     
jurekmurek 

Dołączył: 14 Wrz 2022
Posty: 2
Skąd: Białystok
Wysłany: 2022-09-14, 13:35   Re: Hulajnoga elektryczna

ina5 napisał/a:
Wybór środka transportu to jedna z tych rzeczy, które najbardziej zastanawiają. Dla wielu rower może być cały rok, inni wolą skuter. Coraz częściej jednak pojawia się pomysł dotyczący hulajnogi elektrycznej dla dorosłych, która na pewno jest przełomowa pod tym względem. Szybko i bezpiecznie dotrzesz dzięki niej do wyznaczonego miejsca.


Za te ceny co tam podane to ja kupię auto w gazie i będę wygodnie do roboty dojeżdżał i nie będę patrzał czy pada deszcz czy nie. A jak będę chciał pojeździć hulajnogą to se kupię zwykłą
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 1002
Wysłany: 2022-12-14, 17:35   

W sumie ja bardziej skupiam się na tym aby mieć rower gdyż nim przede wszystkim w wiele miejsc można wjechać i to się dla mnie przede wszystkim liczy. Chcę wam powiedzieć, że bardzo duży ich wybór zawsze znajdziemy w sklepie https://awbike24.pl/ i na pewno każdy zainteresowany znajdzie tam coś dla siebie właściwego.
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 826
Wysłany: 2023-03-22, 13:21   

Wydaje mi się że zamiast kupować hulajnogę elektryczną lepsza będzie tradycyjna bo zadba o kondycję dziecka a też pozwoli się szybko przemieszczać. Odwiedź witrynę Puky gdzie masz hulajnogi dla nastolatków w dobrej cenie i różnych konfiguracjach.
 
     
ykunde 
Nowicjusz

Wiek: 41
Dołączył: 23 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2023-03-23, 08:51   

Jeżdżę taką hulajnogą do pracy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13