Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Własny dom
Autor Wiadomość
audica
Budowlaniec

Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 118
Wysłany: 2020-02-07, 20:21   Własny dom

Marzę o własnym domu, z dziećmi i altanką, który odwiedzać będą moi znajomi i przyjaciele. W końcu los chciał, że mam troszkę większe pole do popisu, ale nie wybrałam jeszcze projektu domu. Możecie mi jakąś pracownię zasugerować?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Lut 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-02-10, 13:33   

 
     
pawel33332

Dołączył: 10 Lut 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-02-10, 13:33   

Teraz to każdy chce mieć swój dom.Sam ostatnio bardzo dużo pieniędzy zainwestowałem w swój dom.
_____________________________________________________
osuszanie zalanego mieszkania
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2020-02-23, 18:07   

Jesteśmy właśnie w trakcie budowy własnego domu i uważam, że najlepiej wykonać go według indywidualnego projektu, który spełnia nasze wszystkie oczekiwania wobec powierzchni użytkowej jak i wyglądu. Przyznaję, że budowa to nie jest najłatwiejsze zadanie gdyż czeka cię szereg decyzji, które będzie trzeba podjąć. My jesteśmy na etapie dachówki na dach. Skłaniamy się ku wyborowi dachówki ceramicznej Simpla z Creaton. Jest ona wielkoformatowa więc prace przy jej kładzeniu powinny przebiegać sprawnie.
 
     
franciu
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 60
Wysłany: 2020-02-26, 14:42   

Podzielam Twoje marzenie. Aż dziw, że większość młodych to dziś by tylko chciała mieszkać w mieszkaniach i nie garnie sie do dużych przestrzeni. A jeśli o mnie chodzi, to projekty dużych domów od mg projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ mi sie podobają.
 
     
sepolno
Nowicjusz

Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 35
Wysłany: 2020-02-29, 09:08   

MG Projekt mi właśnie projekt sprzedał, nawet na promocję trafiliśmy. Na pierwszy rzut okna wszystko wydaje się świetne, ale też nam budowlańcy te projekty doradzili. Nie ma tam błędów czy na przykład żadnych poprawek, nawet jeśli chodzi o drobne elementy,
 
     
Fllor
Ekspert

Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 479
Wysłany: 2020-03-26, 18:06   

To marzenie każdego :)
 
     
Grucha94
Wszechwiedzący

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2020-04-29, 22:11   

Normalna sprawa. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://termalica.pl/artykuly/budowanie-z-betonu-komorkowego-szybko-i-sprawnie-co-trzeba-wiedziec-o-tym-materiale/ i w pierwszej kolejności poszukali informacji na temat betonu komórkowego. Jestem przekonany, że będzie to dla Was idealnym rozwiązaniem. Warto dowiedzieć się więcej już teraz.
 
     
koralowa9
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 4
Wysłany: 2020-07-23, 10:28   

Warto pomyśleć, o tym by dom był jak najbardziej oszczędny i samowystarczalny. Jedną z takich inwestycji jest instalacja fotowoltaiczna
 
     
Zamyślona42 
Nowicjusz
Warto rozmawiać :D

Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2019
Posty: 10
Wysłany: 2020-09-22, 12:01   

Jeśli kupujecie dom lub planujecie remont, znalazłam świetny poradnik blogowy :) Dla każdego :)
https://domodom.pl/

Dodatkowo jest tam też wyszukiwarka nieruchomości ;)
 
     
kami31 
Budowlaniec

Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 126
Wysłany: 2020-09-24, 20:28   

Po wielu godzinach poszukiwań zdecydowałam się na mieszkanie w Miasteczku Greenwood https://miasteczkogreenwood.pl . Nigdzie nie znalazłam lepszej oferty na duże mieszkania 4-pokojowe. Jeśli ktoś nadal poszukuje swojego dużego kąta w Warszawie, to polecam się zainteresować tą inwestycją. Ostatnio widziałam, że mają jeszcze spory wybór mieszkań i niektóre są już nawet gotowe do odbioru. Może będziemy przyszłymi sąsiadami :P
 
     
walek12
Nowicjusz

Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 17
Wysłany: 2020-11-10, 10:07   

A sami chcecie wykonać bydowę? Bo jest też wiele gotowych domów i czasami można trafić perełkę.
_________________
Zapraszam sprawdzić Płyty faliste PCV Fajne materiały za fajną cenę.
 
     
radek443676776
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1543
Wysłany: 2020-11-15, 13:34   

Może ktoś z państwa będzie chciał skorzystać z bardzo profesjonalnej firmy zbiorniki na deszczówkę .Sam o tej firmie się dowiedziałem bardzo dużo od mojego znajomego.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 923
Wysłany: 2020-11-16, 11:33   

Własny dom to marzenie wielu z Nas, ale też duże wyzwanie szczególnie jeżeli samodzielnie planujecie taką budowę. Jeżeli o mnie chodzi to tutaj na pewno mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę nie tylko klasyczną technologię murowaną ale także na przykład dom z keramzytu i jeżeli nie do końca znacie taką opcję to polecam zajrzeć na - https://domzkeramzytu.pl/projekty/ gdzie dowiecie się więcej jak taki dom się buduje. Jednocześnie znajdziecie świetną firmę z dużym doświadczeniem, która zajmie się zarówno stworzeniem projektu, jak i samą budową. Pozdrawiam serdecznie!
 
     
martyna8090
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 641
Wysłany: 2020-12-01, 11:05   

Dla mnie najlepszą opcją jest kupno domu. Mniej formalności i szybciej mamy swój dom do dyspozycji. Mnie osobiście bardzo podoba się wybór ofert na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/domy że nawet nie mam pojęcia, gdzie dzwonić, aby umówić się na spotkanie. O dziwo podoba mi się aż kilka ofert, a rozpoczynając poszukiwania domu obawiałem się, że oferty nie będą dla mnie interesujące.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2020-12-03, 12:39   

Budowa własnego domu to trudna i wymagająca sprawa, więc trzeba się nad tym zastanowić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13