Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gomigazy.pl opinie
Autor Wiadomość
Lucek
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 12
Wysłany: 2023-12-12, 11:38   Gomigazy.pl opinie

Szukam opinii o firmie Gomigazy.pl , firma ta zajmuje się dystrybucją ciekłego azotu. Ktoś się wypowie?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 8
Wysłany: 2023-12-28, 13:38   

 
     
KamilsNo
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 8
Wysłany: 2023-12-28, 13:38   

Nie wiem do czego potrzebujesz konkretnie ciekłego azotu, ale ja w swojej firmie zamawiam właśnie na https://www.gomigazy.pl/ Z tym, że u nas ciekły azot jest podstawą działalności, wiec schodzi go dużo i potrzebowaliśmy kogoś sprawdzonego od dystrybucji ciekłego azotu. Plus szukaliśmy także kogoś kto zajmuje się dystrybucją ciekłego azotu na terenie całej Polski, a o to wbrew pozorom nie jest tak łatwo. Ogólnie Gomi Gazy to sprawdzona marka, my zamawiamy u nich od lat i nigdy nie było żadnych problemów z dostawą. Ich azot ma certyfikaty, wiec to kolejny plus, no i do tego oferują zbiorniki na ciepły azot. Szczerze mówiąc wątpię, żebyś gdzieś znalazł taniej i lepiej.
 
     
kersit
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 11
Wysłany: 2023-12-28, 13:39   

No my też zamawiamy z Gazy Gomi i też jesteśmy zadowoleni. U nas branża medyczna, więc ciekły azot musi być najwyższej jakości i spełniać wszystkie normy wyrobów medycznych. Azot od Gomi Gazy taki jest. Tak jak wspomniał kolega wyżej, jak dystrybucja ciekłego azotu to gomi gazy to najlepszy wybór, zarówno pod kątem cen, jakości gazu, jak i pobocznych rzeczy typu terminowość, jakość obsługi etc. Plus dowożą na terenie całej Polski, co też jest istotne. Polecam.
 
     
Kogus
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 9
Wysłany: 2024-01-29, 15:29   

Długo szukałem specjalistów od dystrybucji ciekłego azotu i mimo, że trochę tego typu firm jest w Polsce, to od dłuższego czasu korzystam wyłącznie z ciekłego azotu od firmy https://www.gomigazy.pl/ Terminowy, sprawdzony dostawca, certyfikowany azot (co w mojej branży jest szczególnie istotne), dowóz na terenie całego kraju. To specjalistyczna branża, więc jak ktoś nie jest profesjonalistą to zaczynają wychodzić różne kwiatki, w przypadku firmy Gomi Gazy wszystko jest jak najbardziej ok. Polecam
 
     
Marcinho
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 8
Wysłany: 2024-01-30, 09:20   

Tu się muszę zgodzić, trochę się ostatnimi czasu narobiło firm oferujących dystrybucję ciekłego azotu i w większości przypadków szkoda gadać. Jednak Gomi Gazy to zupełnie inna liga, odkąd zacząłem z nimi współpracę nie było żadnych wpadek, opóźnień w dostawie czy zanieczyszczonego produktu. W mojej branży ciekły azot musi być najwyższej jakości i to był główny powód, dla którego zdecydowałem się na firmę Gomi. Ich ciekły azot ma wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym medyczne – dzięki czemu mam pewność, że świetnie sprawdzi się we wszystkich procedurach medycznych.
 
     
monrek
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 13
Wysłany: 2024-02-28, 15:03   

No to prawda, sporo tego ostatnio na rynku, jednak jeśli chodzi o jakość obsługi, terminowość no i jakość samego ciekłego azotu, to Gomi Gazy najlepsze – bez porównania. W zasadzie przez długi czas miałem zupełnie innego dostawcę, z którym ostatecznie drogi nam się rozeszły, niemniej zmuszony byłem szukać nowego dystrybutora ciekłego azotu. I po długich poszukiwaniach trafiłem właśnie na gomigazy.pl, a research zrobiłem porządny. Współpracujemy już jakiś czas i póki co jestem bardzo zadowolony – dodam tylko, że azot, który wykorzystuję musi mieć wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość, więc wybór sprawdzonej firmy był priorytetem.
 
     
Lucek
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 12
Wysłany: 2024-02-28, 15:06   

Mnie o firmie Gomi Gazy wspomnieli znajomi, którzy sami biorą od nich ciekły azot, po tym jak dowiedzieli się o moich bezskutecznych poszukiwaniach sprawdzonego dystrybutora ciekłego azotu w okolicy :) A ponieważ Gomi Gazy dowożą na terenie całej Polski to kwestia odległości przestała być problemem. Jestem bardzo zadowolony, niedawno zacząłem współpracy z nimi :)
 
     
Krzychuzz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 11
Wysłany: 2024-03-28, 22:02   

Kilka razy przejechałem się na dystrybutorach ciekłego azotu, więc do firmy https://www.gomigazy.pl podchodziłem z pewną rezerwą, chociaż czytałem sporo dobrych opinii na ich temat - m.in.na tym forum. W każdym razie jestem bardzo zadowolony z ich usług, zarówno z jakości ciekłego azotu, jak i samej obsługi. U nas w branży szczególnie ważna jest terminowość dostaw i to, żeby azot był certyfikowany i faktycznie - ciekły azot od gomigazy dokładnie taki jest, a dostawy są zawsze na czas
 
     
KamilsNo
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 8
Wysłany: 2024-03-28, 22:05   

No my też mieliśmy trochę przebojów zanim trafiliśmy na gomigazy.pl, ale od czasu jak u nich zamawiamy problemy się skończyły. Wiem doskonale o czym mówisz - znalezienie porzadnej dystrybucji ciekłego azotu to jednak w Polsce spore wyzwanie. Niemniej u nas podobnie, też bardzo istotna jest jakość ciekłego azotu, a tu mam wszystkie papiery i certyfikaty, więc jest bezpiecznie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13