Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Lustra łazienkowe
Autor Wiadomość
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2013-02-04, 12:22   

Jeżeli chodzi o zakup samego lustra przez internet,to nie ma się czego obawiać. Zwróciłbym jednak uwagę na samą przesyłkę,warto ją dodatkowo ubezpieczyć na wypadek uszkodzenia mechanicznego.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
REKLAMA

Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-01-18, 21:00   Lustra podświetlane LED

 
     
anełka

Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-01-18, 21:00   Lustra podświetlane LED

A ja piękne lustra łazienkowe znalazłam na stronie Soleda Mirror. To są lustra podświetlane, z żarówkami ledowymi. Firma produkuje też specjalne lustra do makijażu, takie w stylu garderobianym, w sensie, że można je zobaczyć w wielu garderobach gwiazd :). Ponoć na Fashion Week Poland nawet z nich korzystali. A te łazienkowe lustra, to też piękne, mają takie super wzory podświetlane, po bokach albo u dołu i na górnej krawędzi lustra (opcja do wyboru). Lustra są robione na wymiar, także wykonają wszystko według naszych szczegółowych wytycznych. Akurat takie lustro bym chciała do łazienki:

 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2015-02-12, 12:07   

Zapraszam także do nas,gdzie na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie,mamy szeroki wybór artykułów do wyposażenia łazienki w niższej cenie,warto się temu przyjrzeć nieco bliżej:)
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
Ha89 
Nowicjusz

Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 23
Wysłany: 2015-02-27, 22:19   

Lustro z zamontowanym oświetleniem jest bardzo wygodne.
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2015-03-05, 08:59   

Można kupić osobno lustro a dopiero potem zamontować do niego oświetlenie,to już zależy od nas. Ja np bardzo lubię kiedy lustro podświetlone jest taśmą led lub kinkietem od góry,efekt wizualny jest wtedy naprawdę bardzo dobry.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
Ha89 
Nowicjusz

Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 23
Wysłany: 2015-03-27, 16:13   

Ja kupiłam gotowe.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2015-03-30, 07:35   

Z czym gotowe,z oświetleniem? Bo nie bardzo rozumiem w czym sens,warto aby każde lustro było w jakiś sposób podświetlane czy to przed taśmy led czy halogeny,zawsze ma to swój dodatkowy urok.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
kasia343 
Nowicjusz
kasia343

Dołączyła: 13 Kwi 2015
Posty: 35
Wysłany: 2015-05-04, 13:12   

U siebie w domu mam lustro od podłogi po sam sufit i serdecznie wszystkim polecam :) Nie dość, że optycznie powiększyło łazienkę to jeszcze w jakiś sposób ją rozjaśniło. Zamawiane na wymiar u szklarza.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2015-07-29, 12:52   

Akurat w kwestii lustra łazienkowego warto poczytać i wiedzieć więcej,ten wątek na pewno pomoże Wam rozwiać wszelkie wątpliwości podczas zakupu,sami zobaczcie
http://forumbudowlane.jun...p?p=12935#12935
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2015-07-29, 15:50   

Im większe - tym lepsze. Ja ubolewam, że kupiłam tak małe.
 
     
Terssi
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 194
Wysłany: 2015-08-07, 00:08   

Ważne jest żeby dobrać też odpowiednio lustro do wielkości łazienki. Sama miałam problem zeby dobrać odpowiednie do swojej łazienki, ale trafiłam na artykuł http://domhobby.pl/sposob...-ciemne-kolory/ i zdecydowałam się na średniej wielkości prostokątne. Faktycznie optycznie łazienka wydaje się być większa :) [/center]
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2016-01-08, 15:55   

Zgadza się,tutaj każdy element musi do siebie idealnie pasować,aby stanowił jedność i łazienka dobrze się prezentowała. Tak się składa,że szereg akcesoriów do wyposażenia łazienki znajdziecie na Victori.pl
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2016-03-14, 11:34   

Lubię mieć w mieszkaniu dużo luster. Szczególnie w łazience. Jedno lustro nad umywalką służy mi do wszelkich zabiegów związanych z makijażem, fryzurą i zabiegami na twarz. Dodatkowo oświetlone po obu stronach świetnie pomaga nałożyć makijaż. Vis a vis jest lustro na całej wąskiej ścianie przy którym dobieram strój. Z uwagi na wąską ścianę musiało być robione na zamówienie. Świetne lustra w Warszawie robi firma www.szkloilustro.pl/lustra.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2016-04-05, 09:52   

Widzę,że wątek dotyczy artykułów do wyposażenia łazienki,więc wszystko co niezbędne znajdziecie również u nas na GlazuraStrzelin,zapraszamy i służymy radą,pomocą podczas wyboru :)
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
hubert79
Budowlaniec

Dołączył: 23 Maj 2018
Posty: 148
Wysłany: 2019-01-09, 15:07   

Ciekawi mnie w takim razie jakie lustra macie u siebie. Wydaje mi się, że im więcej luster tym mieszkanie wygląda na większe, może to tylko moje złudzenie. Czytałam wpis o lustrach http://kochamczytac.pl/ja...wiednie-lustro/ można myśleć i myśleć o tym. Podobają mi się takie nowoczesne aranżacje, ale ciągle jeszcze oglądam realizacje innych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13