Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy moja działalność wymaga inwentaryzacji przyrodniczej?
Autor Wiadomość
cosmo85

Dołączył: 12 Sie 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-08-14, 16:22   Czy moja działalność wymaga inwentaryzacji przyrodniczej?

Posiadam duże, niezagospodarowane tereny. Od dłuższego czasu rozmyślałem na nad spożytkowaniem tej ziemi. Coraz bardziej zacząłem zagłębiać się w temat OZE. Zafascynowało mnie to. Wiem, że rzucam się na głęboką wodę, ale postanowiłem stać się właścicielem farmy fotowoltaicznej. Chciałbym powoli wdrożyć mój plan w życie. Środki są, ziemia też, myślę że można zacząć działać. Tak, to spore wyzwanie ale jestem na to gotowy. Mam dylemat jeśli chodzi o te sprawy prawne. Wiem, że jednym z dokumentów, które potrzebuję jest inwentaryzacja przyrodnicza. Co to takiego? Ile zapłacę za wykonanie tego dokumentu.
No i jeszcze chciałbym wiedzieć, komu mogę zlecić opracowanie inwentaryzacji przyrodniczej? Im więcej informacji tym lepiej, z góry dziękuję :->
 
     
REKLAMA

Dołączył: 12 Sie 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-08-14, 16:29   

 
     
Altru

Dołączył: 12 Sie 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-08-14, 16:29   

Z tego co słyszałam, inwestycje na szeroką skalę potrzebują inwentaryzacji przyrodniczej. Taka duża działalność może znacząco wpłynąć na przyrodę, nigdy nie wiadomo jakie zwierzęta zamieszkują te tereny bądź okolicę. Tak naprawdę sprawę należałoby skonsultować ze specjalistą, bo każda sprawa jest inna. Spróbuj z AvesNature Biuro Badań i Ekspertyz Środowiskowych Są godni zaufania, ktoś też kiedyś polecił mi ich usługi. Co prawda ja potrzebowałam akurat innej dokumentacji, to z tego co słyszałam naprawdę znają się na tym co robią. Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do klienta.[/center]
 
     
Matii77
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2137
Wysłany: 2023-05-29, 11:39   

Hmmm, a może zdecydować się na coś jeszcze grubszego i zainwestować w farmę wiatrową? Skoro jesteś zaznajomiony z tematyką OZE, zapewne wiesz, że to jest jeszcze lepsze rozwiązanie. Inwestowanie w farmy wiatrowe to inwestycja w przyszłość. W miarę rosnącego zapotrzebowania na czystą energię i dążenia do redukcji emisji CO2, farmy wiatrowe odgrywają kluczową rolę w globalnej transformacji energetycznej. Właściciele farm wiatrowych mają możliwość przyczynienia się do tego procesu, zarabiając jednocześnie na produkcji i sprzedaży energii elektrycznej. Tutaj mogę polecić usługę wykonawstwa https://www.erbud.pl/farmy-wiatrowe
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13