Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nietypowy problem
Autor Wiadomość
paxi9

Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 2
  Wysłany: 2010-09-08, 21:08   Nietypowy problem

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow jestem uczniem 3 klasy technikum budowlango i mam nietypowy problem zwiazany z ostatnio zadana praca z technologii budownictwa .Moim zadaniem jest dokładny opis systemu SILIKAT we współczesnym budownictwie ,problem polega na tym iż mimo moich wszelkich staran nie jestem w stanie znalezć konkretnych informacji dotyczących tegoż systemu , co prawda jest w sieci wiele tematów poświęconych temu zagadnieniu lecz informacje w nich zawarte są bardzo skromne.chodzi mi głównie o w miarę szczegółowo opisane czynności technologiczne podczas wznoszenia ścian działowych oraz sposoby ich łączenia ze ścianami nośnymi.bardzo proszę o pomoc jeżeli ktoś zna jakąś stronę(tutaj chodzi mi o linki do stron) lub jakiś artykuł czy tez poradnik poświęcony temu systemowi prosiłbym o pomoc poniewaz naprawdę mi zależy a z informacji dostępnych w sieci bardzo mało można się dowiedzieć(być może nie potrafię dobrze szukac:/) jeszcze raz proszę i pozdrawiam wszystkich ja "przyszły inżynier":D

btw. może ktoś z obecnych forumowiczów wie jakie są kryteria odnośnie przyjęcia ucznia technikum na politechnikę lubelską (łatwiej jest się dostać uczniowi po technikum z dyplomem niż po liceum czy to ma jakie kolwiek znaczenie?) jakie są wymagania no i ogolenie jak sprawa wygląda jeśli chodzi o ta uczelnię.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 80
  Wysłany: 2010-12-12, 16:36   

 
     
Dar-Bud SIPs 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 80
Wysłany: 2010-12-12, 16:36   

Proponował bym zgłosić sie z takim zapytaniem do producenta. z doświadczenia wiem że każdy producent ma zestaw rozwiązań połączeń typowych dla architektów.
ak nie dadzą studentowi to przedstaw sie jako młody architekt z.... a oni z przyjemnością prześlą materiały jakie potrzebujesz.
_________________
meega.us
meega uk
meega au
 
     
kron
Nowicjusz

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 48
Wysłany: 2010-12-14, 07:29   

Witam
Szukaj po haśle "technologia silikat" nie znalazłem tego za dużo, ale jakieś informacje powinieneś wygooglać, z kilku stron zbierz dane i "sklej" to. Spróbuj u producentów, @Dar-Bud SIPs ma racje, powinni udostępnić jakieś dane, tylko wyjaśnij im o co chodzi, po za tym to najpewniejsze źródło ;)
Pozdrawiam
_________________
www.nadobrysen.eu Wyposażenie sypialni!
www.forum.nadobrysen.eu - FORUM Dom i Ogród
 
 
     
goodidea 
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 283
Wysłany: 2011-05-13, 13:00   

Witam, może to pomoże: System SILKA E
_________________
meega.pl
Malarnia Proszkowa
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1120
Wysłany: 2017-04-15, 22:32   

Z tego co wiem, to technika w Łodzi są najlepsze. Sprawdź sobie Szkoły Edukacji Innowacyjnej. Tam uczą kreatywnego myślenia i wspierają rozwój uczniów. Myślę, że w takiej szkole nie miałbyś takiego problemu. Nie zadaje się zadań, których nie można rozwiązać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12