Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
płytki łazienkowe
Autor Wiadomość
Pele 
Nowicjusz

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 18
Wysłany: 2010-09-17, 11:18   płytki łazienkowe

Szukam jakiś estetycznych płytek w dobrej cenie. W dwóch kolorach: zielonym i białym i zastanawiam się czy użyć dekorów czy sobie darować. Zwykle mi się nie podobają. Możecie mi polecić jakieś dobre płytki? Pierwszy raz coś takiego kupuję, nie wiem na co zwrócić uwagę i gdzie szukać ładnych.
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 8
Wysłany: 2010-09-28, 15:33   

 
     
Soniacz 
Nowicjusz

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 8
Wysłany: 2010-09-28, 15:33   

Ja zrezygnowałam z dekorów, też mi się nie podobają. Znaczy widziałam śliczne aranżacje łazienek z dekorami, ale nie widzę tego u siebie. Co do ceramiki, to duży wybór maja na opocznoplytki.pl. Zerknij sobie tam, można się załapać na niezłą promocję a producentów też mają dobrych.
 
     
JMD 
Nowicjusz

Dołączył: 02 Wrz 2010
Posty: 20
Wysłany: 2010-11-03, 15:43   

Najelpiej zobaczyć taka wstępna aranżację z dekorem i wtedy porównac to do swojej łazienki,czy bedzie pasowała czy też nie. Jeżeli chodzi o płytki,to chyba największy wybór jest właśnie w sklepach internetowych,tam zacznij swoje poszukiwania.
_________________
www.jmd.com.pl - kołki rozporowe, wkręty.
 
     
goodidea 
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 283
Wysłany: 2011-05-10, 10:42   

Witam,
Planując wykańczanie wnętrz lub wykończenie płytkami ceramicznymi naszej wymarzonej łazienki, kuchni czy salonu często ograniczamy się do zaprojektowania tradycyjnych pionowych oraz poziomych powierzchni - prostych geometrycznych cięć, które łatwo będzie można ułożyć na ścianie, czy na podłodze.

Na szczęście w dzisiejszych czasach ? dzięki najnowszym technologiom ? (budowlane materiały) możemy puścić wodze fantazji i zakomponować wnętrze z użyciem płynnych, falujących linii oraz obłych ? kulistych, walcowatych krawędzi. Wszystkie takie rozwiązania wykończymy z użyciem mozaiki (może być cięta lub prasowana).

Mozaika, znana już w starożytności, była ceniona jako materiał do tworzenia malarskich kompozycji na płaskiej ścianie; z czasem nabyła jeszcze innej cechy - zaczęto stosować ją jako okładzinę do obłych powierzchni. Wspaniale nadaje się na wszelkie wygięte krawędzie, owalne niecki basenów czy wanien. Jest cenionym materiałem pełniącym dwie funkcje: użytkową i dekoracyjną ? elegancja i misterny wygląd niewielkich kostek od wieków cieszy ludzkie oko.

Pamiętajmy również, że stwierdzenie opierające się na poglądzie, iż małe płytki pasują do małych pomieszczeń, a duże formaty np. wyłącznie do dużych salonów kąpielowych, w dzisiejszych czasach staje się nieaktualne. Wszystko zależy od pomysłu i inwencji twórczej oraz zamierzeń dotyczących efektu końcowego projektanta. Odpowiednio dobrana mozaika w dużej przestrzeni może równie dobrze wyglądać, jak płytki wielkoformatowe. Podobnie ? wewnątrz małej łazienki ? dobrze zakomponowane i kolorystycznie dobrane płytki nawet w największych formatach, stworzą ciekawe wnętrze.

Projektowanie to wspaniała zabawa, remonty nie muszą być dla nas problemem, pozwólmy, aby każde pomieszczenie, które aranżujemy było skrojone na miarę naszych potrzeb i upodobań. W szerokiej gamie kolekcji płytek ceramicznych Ceramiki Paradyż znajdą Państwo propozycje w różnych stylach i formatach ? zarówno dla osób ceniących prostotę i minimalizm, jak i dla zwolenników odważnych połączeń kolorystycznych i wzorzystych dekoracji.
 
     
kron
Nowicjusz

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 48
Wysłany: 2011-07-05, 06:45   

Wszystko zależy od łazienki i twojego gustu :) Tutaj nikt Ci nie doradzi, to tobie musi się podobać!
_________________
www.nadobrysen.eu Wyposażenie sypialni!
www.forum.nadobrysen.eu - FORUM Dom i Ogród
 
 
     
Eurolazienki.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 26
Wysłany: 2011-07-06, 13:09   

Moze coś z naszej oferty przypadnie Ci do gustu,zresztą sam zobacz
http://eurolazienki.pl/Mozaiki-c3796.html
_________________
Eurolazienki.pl- wyposażenie łazienek, glazura, ceramika, mozaika łazienkowa.
 
     
Ekombig_pl
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 10
Wysłany: 2011-07-08, 13:23   

Efektowna mozaika w łazience potrafi ogromnie podnieść atrakcyjność tego pomieszczenia. Warto więc dobrze przemysleć wybór, by być zadowolonym :)
_________________
www.ekombig.pl - Energooszczędne i ekologiczne materiały budowlane
 
     
die_is_way_to_drink 
Nowicjusz

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 40
Wysłany: 2011-07-08, 19:51   

Albo samemu wybrać albo udać sie do jakiegoś stylisty wnętrz.
 
     
szpadelmistrz
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-07-10, 12:13   

mozaika może być trudna w czyszczeniu - ostatnio są modne ciemne kafle - ale wg. mnie to bez sensu bo osad bardzo ładnie na nich widać ;P
 
     
radqe

Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-11-16, 13:52   

Witam, ciekawą ofertę prezentuje firma DOMEX ze Szczecina. Mają bardzo bogatą ofertę i rewelacyjne ceny. Jeżeli chodzi o aranżacje, to sami wykonują projekt, który jeżeli dokonujesz u nich zakupu jest bezpłatny!! Polecam
www.domex.az.pl
w razie pytań służę pomocą: radqe@wp.pl
 
     
Rolety.az.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 33
Wysłany: 2011-12-08, 13:41   

Trzeba po prostu szukać w sklepach internetowych, do łazienki w zależności od koloru ścian,ale polecałbym zielone płytki-takie bardziej oryginalne. Teraz można trafić na fajne promocje z okazji świąt.
 
     
Agnieszka

Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-01-04, 07:59   

Osobiście polecam płytki DOMINO. Jeśli chodzi o kolor zielony to najlepiej kolekcja Lingo i Linea. Takie płytki można znaleźć na stronie 24bud.pl
 
     
Rolety.az.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 33
Wysłany: 2012-01-10, 11:47   

A możesz wstawić zdjęcia tych płytek? Chętnie zobaczę jak wyglądają. Tak czy inaczej uważam,że należy szukać jasnych kolorów,to poprawia nastrój podczas kąpieli w łazience.
 
     
martag

Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-01-24, 00:16   

Zielona łazienka to moje marzenie. Widziałam taką u kogoś i zakochałam się. Mam upatrzone płytki http://ilazienki.pl/plytk...our_green,c_716 chodzi mi o te z paseczkami. Tylko, że ja do nich jakoś nie widzę bieli ani czerni. Takie połączenia jakoś mi nie pasują. Myślałam o czymś żółtym ale jeszcze nie znalazłam niczego co by mnie zadowoliło.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2012-01-25, 19:39   

W kwestii płytek,zapraszam także do nas www.GlazuraStrzelin.pl gdzie mamy atrakcyjne promocje i bardzo szeroki wybór.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12