Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
biuro barka wadowice - opinie
Autor Wiadomość
mirek
Gość
Wysłany: 2011-03-03, 21:36   

byłem ostatnio z biurem barka na wypadzie , jestem zachwycony .. pozdrowienia dla pani Marty
 
     
REKLAMA

Wysłany: 2011-03-10, 08:31   

 
     
monika
Gość
Wysłany: 2011-03-10, 08:31   

byłam teraz na pielgrzymce Izrael-Jordania-Egipt wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie ,a przewodnika mieliśmy tak super że wszystkie napotkane grupy polskie nam zazdrościły.Napewno pojadę jeszcze raz wielkie podziękowania dla biura
 
     
Eccelent
Budowlaniec

Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 134
Wysłany: 2011-03-21, 11:06   

Dobrze ze powstał taki temat,bo dzięki temu możemy dowiedzieć się jakie są opinie użytkowników forum na temat tego biura. Osobiście nigdy nie korzystałem z ich usług,wiec nie mogę się wypowiedzieć.
_________________
http://meega.net
http://meega.de
http://meega.us
http://meega-uk.com
 
     
Maria
Gość
Wysłany: 2011-03-26, 19:48   

Kiedys byłam z panią Martą w Budapeszcie ,jej sposób bycia ,ciepło,uśmiech i ogromna wiedza ,którą nam przekazała bardzo mnie zachwyciły napewno się jeszcze wybiore ,gdy pilotem będzie pani Marta z Biura Barka.Pozdrowienia dla pani Marty pracowników biura .
Maria
 
     
Maria
Gość
Wysłany: 2011-03-26, 19:48   

Kiedys byłam z panią Martą w Budapeszcie ,jej sposób bycia ,ciepło,uśmiech i ogromna wiedza ,którą nam przekazała bardzo mnie zachwyciły napewno się jeszcze wybiore ,gdy pilotem będzie pani Marta z Biura Barka.Pozdrowienia dla pani Marty pracowników biura .
Maria
 
     
JUREK
Gość
Wysłany: 2011-04-14, 12:13   

BIURO JEST SUPER WSZYSTKO ZAWSZE W NAJLEPSZYM PORZĄDKU POUKŁADANE
SPOTKAMY SIĘ NA SZLAKACH
POZDRAWIAM
 
     
Krystyna
Gość
Wysłany: 2011-04-22, 19:34   

Jestem zachwycona z wyjazdów z biurem Barka z panią Martą polecam
Zycze samych udanych wyjazdów z tym biurem
 
     
ZOFIA
Gość
Wysłany: 2011-05-06, 16:55   

PANI MARTO DZIEKUJĘ ZA TO ŻE MOGŁAM BYĆ NA PLACU ŚW. PIOTRA NA BEATYFIKACJI
MOJE PRZEŻYCIE TEGO JEST NIE DO OPISANIA JESTEM TAK BARDZO SZCZĘSLIWA.
WDZIĘCZNA ZOFIA
 
     
Lidia
Gość
Wysłany: 2011-05-09, 10:07   

ja też jestem ogromnie szczęsliwa że pojechałam z biurem Barka.Byłam na placu św. Piotra tak blisko papieża mogłam uczestniczyć w tak wielkiej uroczystości i pochylić czoła przy trumnie z ciałem bł.Jana Pawła II w bazylice św. Piotra.Bardzo dziękuje Lidia
 
     
Irena
Gość
Wysłany: 2011-05-09, 15:19   

Tak zgadzam się również ja jestem strasznie szczęsliważe pojechałam z biurem Barka ,że mogłam tam być i doświadczyć tego wszystkiego ,przeżyć to osobiście ,tam działy się rzeczy nie powtarzalne już dla nas a my byliśmy tego świadkami .Bogu niech będ a dzięki.Pani Marto dziękuje i pozdrawiam
 
     
Krystyna i Jerzy
Gość
Wysłany: 2011-05-14, 10:25   

Wielokrotnie korzystaliśmy z usług tego biura ostatnio z wyjazdu na beatyfikacje Jana Pawła II i zawsze wracamy zadowoleni polecamy
 
     
lek.Krystyna M.
Gość
Wysłany: 2011-05-23, 18:12   

W zeszłym tygodniu nasza grupa emerytowanych lekarzy byliśmy na wycieczce w Dreznie i okolicach .Grupe naszą prowadziła pani Marta z tego biura jesteśmy pod wielkim wrażeniem,zachwyceni osobowością spokojem i opanowaniem pani Marty w każdej sytuacji.Wróciliśmy bardzo szczęsliwi i zadowoleni .Już planujemy kolejny wyjazd we wrześniu ,ale tylko z panią Martą.Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy wdzięczni lekarze
 
     
Gość

Wysłany: 2011-07-08, 20:11   

Ja właśnie wróciłam z wycieczki z p.Martą i było naprawdę super ,tak że szczerze polecam i już pakuję walizki na następny wyjazd do Chorwacji pozdrawiam
 
     
Gość

Wysłany: 2011-07-09, 16:34   

zawsze wyjeżdzałam z tego biura i zawsze było wszystko w porządku.polecam szczerze
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13