Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Drzwi
Autor Wiadomość
maniek1
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 60
Wysłany: 2010-12-21, 15:25   Drzwi

Witam. Polecam wszystkim drzwi szklane Warszawa firmy MadarGlass. MadarGlass - Drzwi szklane, lustra na wymiar, zabudowa szklana.

Piękne wnętrze nie oznacza wystawności czy przepychu, ale estetykę, uporządkowanie i schludność. Z tym wszystkim utożsamiamy szkło - szklane drzwi, półki, blaty, zabudowy szklane, kabiny prysznicowe. Dzięki zastosowaniu wykończeń ze szkła dostarczamy więcej światła, łączymy pomieszczenia, zapewniamy miłą atmosferę i ponadczasowy wygląd.

Fascynacja szkłem wzrasta. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów realizujemy zamówienia na szkło hartowane i lakierowane pod indywidualne zlecenie i wymiar.

Przedmiotem działalności firmy MADARGLASS jest realizacja zamówień i profesjonalne doradztwo w zakresie zastosowania szkła użytkowego i ozdobnego.

MADARGLASS jest polską, prężnie rozwijającą się firmą działająca na terenie aglomeracji warszawskiej i województwa mazowieckiego. Jako główny cel stawiamy sobie uczciwość, rzetelność i perfekcjonizm. Pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była dla Państwa satysfakcjonująca.

Nasze produkty zdobią obiekty użyteczności publicznej (kliniki stomatologiczne, salony urody, sklepy) jak i prywatne apartamenty i domy m. in. w Warszawie, Izabelinie, Klaudynie, Łomiankach.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 283
Wysłany: 2011-04-29, 10:24   

 
     
goodidea 
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 283
Wysłany: 2011-04-29, 10:24   

Przydatne linki:

wykańczanie wnętrz
 
     
Mirmo
Nowicjusz

Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 10
Wysłany: 2011-09-07, 13:22   

Wszystko jest oczywiście racją,tylko jedno podstawowe pytanie: Czy uważacie,że takie szklane drzwi są praktyczne i zarazem solidne? w końcu drzwi zewnętrzne powinny nas przede wszystkim chronić i "oddzielać" od świata. Nie wiem czy to aby napewno dobre rozwiązanie.
_________________
www.mirmo.pl - drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, automatyka do bram.
 
     
MisterMaster 
MisterMaster

Wiek: 43
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-01-03, 16:54   

drzwi szklane zewnętrzne do domu to hmm pomysł nie za bardzo moim zdaniem ale jako drzwi wewnętrzne jak najbardziej tak, tyle że na to trzeba mieć pomysł jakiś. ja mam drzwi szklane przesuwne robione na zamówienie od firmy glass house, ale wykorzystałem je jako oddzielenie sypialni od garderoby ;)
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2013-09-06, 12:53   

Ja zamawiałem drzwi szklane do kabiny prysznicowej, ale wiem, że są również takie zewnętrzne, ale o prędzej w sklepach się wykorzystuje.
 
     
ABCMeble_com_pl
Nowicjusz

Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 15
Wysłany: 2013-09-06, 14:48   

Ja nigdy nie zdecydowałbym się na to aby wstawić szklane drzwi do domu,uważam że to byłaby lekka przesada,mowa oczywiście o drzwiach wejściowych,bo np takie zwykłe,pokojowe to już inna bajka.
_________________
www.ABCMeble.com.pl
 
     
kasia343 
Nowicjusz
kasia343

Dołączyła: 13 Kwi 2015
Posty: 35
Wysłany: 2015-05-04, 12:18   

Nie chciałabym drzwi szklanych ani zewnętrznych ani wewnętrznych. Dla mnie liczy się przede wszystkim prywatność ;)
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2015-05-29, 19:18   

Szklane to zupełnie nie mój styl. Zgadzam się, że drzwi to przede wszystkim prywatność i w pewnym sensie intymność. Poza tym drzwi powinny być mocne, solidne. Podobają mi się takie z oferty http://www.ekoplast-krakow.pl/cennik jednak póki co nie będziemy zmieniać, bo jesteśmy dwa lata po remoncie. To samo tyczy się wejściowych - mocne, solidne i z zamkami antywłamaniowymi.
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2017-06-29, 08:52   

Nowoczesne drzwi mają zainstalowaną ościeżnicę ukrytą typu SECRET. Nazywa się je “drzwiami ukrytymi”, bo są zlicowane z powierzchnią ściany, a całość tworzy jednolitą płaską powierzchnie. Ja jestem fanką takich produktów. Jeśli już się zdecydujesz na takie drzwi, to polecam te od włoskiej firmy http://www.barausse.pl/portal/pl/polska . To gwarancja solidności, wysokiej jakości oraz doskonałego designu. Sprawdź na ich stronie.
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2017-07-09, 21:50   

A co sądzicie o automatycznych drzwiach przesuwnych? Bo znalazłam firme ArtBau http://www.artbau.com.pl/drzwi-automatyczne , która oferuje takie drzwi do róznych budynków. Czy sprawdza się w domu jednorodzinnym? Jak myślicie?
 
     
Foster 
Nowicjusz
Master


Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-07-11, 13:07   

Wypadałoby mieć pewnie dość szeroką ścianę, by z takich drzwi korzystało się naprawdę wygodnie.
_________________
Opaski, obejmy, uchwyty mocujące - http://obejmy-mocowania.pl/.
 
     
playskin
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 99
Wysłany: 2018-04-11, 11:27   

też mi się tak wydaje, że szeroka ściana to podstawa w tym przypadku
http://www.lizurej.pl/drz...rzwi-drewniane/
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-05-07, 09:35   

W zakresie wyboru drzwi zewnętrznych na pewno warto zwrócić uwagę również na producenta Hormann i model Thermo65 ze względu na bezpieczny zamek z ryglowaniem w 5 punktach, do tego bardzo niski współczynnik przenikania ciepła UD nawet 0,87 W/(m2K) i też dostępne są w kilku rodzajach okleiny oraz kolorów, dzięki czemu można je indywidualnie dobrać pod aranżację domu z zewnątrz. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to polecam sprawdzić je dokładniej tutaj http://www.promocja.hormann.wroc.pl/thermo65 ponieważ można liczyć jeszcze na dodatkową promocję i też zapoznać się lepiej z katalogiem :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12