Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ekskluzywne Tapety , naklejki , fototapety , sztukaterie
Autor Wiadomość
gusto
Nowicjusz

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 4
Wysłany: 2011-01-03, 14:20   Ekskluzywne Tapety , naklejki , fototapety , sztukaterie

GALLERIA PONAD 500 WZORÓW ARANŻACJI

 
     
REKLAMA

Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 28
Wysłany: 2011-01-06, 10:46   

 
     
DobreGrzejniki_pl
Nowicjusz

Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 28
Wysłany: 2011-01-06, 10:46   

Co sadzicie o takich fototapetach? Może macie je u siebie i napiszecie jak się sprawdzaja? Czekam na opinie.
 
     
sadzonka
Nowicjusz

Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-05-01, 18:18   

sama się zastanawiam nad taką tapeta.ale nie wiem czy pasuje do małego pomieszczenia, czy jeszcze bardziej optycznie go nie zmniejszy.ale wzory są super!
 
     
DobreGrzejniki 
Nowicjusz

Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-10-13, 17:53   

A czemu miałaby nie pasować do mniejszego pomieszczenia? Wg mnie nadaje się jak najbardziej,wiec warto spróbować.
 
     
BasterMeble
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 60
Wysłany: 2012-04-10, 19:13   

Bardzo ładnie to może wygladac pod warunkiem, że umiemy to ładnie skomponowac z wnętrzem. Jeśli nie mamy żyłki artystycznej warto skrzystac z porady dekoratora lub projektanta bo z takimi dodatkami łatwo przesadzic. Nic tak nie szpeci mieszkania jak nadmiar dodatków i wzorów.
_________________
meega.us
meega uk
meega au
 
     
Sasia 
Nowicjusz

Wiek: 46
Dołączyła: 17 Paź 2011
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-04-11, 11:00   

Teraz są modne tapety w stylu retro
_________________
Remont domu to powtórne narodziny
 
     
BasterMeble
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 60
Wysłany: 2012-05-30, 20:48   

To prawda retro cieszy się powodzeniem. Fototapety były mode kilkanascie lat temu... ale może wracają;)Tylko w trochę innym stylu;)
_________________
meega.us
meega uk
meega au
 
     
MagiaPlytek_pl
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 53
Wysłany: 2012-07-18, 13:10   

W innym stylu,ale za to jak się prezentują- moim zdaniem bardzo fajnie. Tak to już jest,że moda powraca co kilka lat,wiec warto podążać za najnowszymi trendami.
_________________
link

klik
 
     
Cegielniczka 
Budowlaniec
Ja tu rządzę:)

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 115
Wysłany: 2012-08-17, 09:00   

bardzo ładne wg mnie:)
A jeśli chodzi o same tapety, to jednak dzisiaj są troche mało praktyczne - bo jak chce się potem zmienic wystrój wnętrza, to trzeba całość rwać.
Lepsza fototapeta - wieszasz na białej ścianie, a jak się znudzi zmieniasz i tyle, bez remontu całego pomieszczenia.
Ja mam w salonie fototapety ze sklepu www.pixers.pl - i super się sprawdzają. A ile mniej roboty niż przy tradycyjnej tapecie.. jesooo:)
 
     
JMD_com_pl
Nowicjusz

Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 42
Wysłany: 2012-08-17, 10:39   

Faktycznie teraz lepiej prezentuje się fototapeta,ale jak już ustaliliśmy: to nic innego jak tylko kwestia gustu i budżetu. Nie każda fototapeta jest tania i dobra.
_________________
www.jmd.com.pl - wkręty, śruby, kołki, zamocowania, elektronarzędzia.
 
     
mista
Nowicjusz

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-08-31, 13:18   

na moje to zbyt intensywne wzory są zbyt ciężkie do mieszkania, szczególnie mniejszego - potrafią skutecznie kraść przestrzeń. niektóre z zaprezentowanych na powyższym obrazku nadają się np. do brau w starym stylu. a nalepki skromniejsze mogą rzeczywiście być ciekawym urozmaiceniem pomieszczenia.
_________________
Materiały izolacyjne Vitcas - do domu i dla przemysłu.
 
     
1001narzedzi_pl
Budowlaniec

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 142
Wysłany: 2012-10-17, 12:12   

No bo jak udało się ustalić już powyżej: wzór również należy dobrać w odpowiedni sposób. Ja nie polecam popaść w czarne kolory i tapety,to w praktyce prezentuje się bardzo źle.
_________________
zobacz: https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-knurow-slaskie
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2013-07-17, 10:20   

Ja mam tapety w salonie, teraz kupiłem jeszcze tapetę na drzwi bo były poniszczone, a udało mi się znaleźć pasującą do moich ścian o taką http://oklejaj.pl/product...drzwi-0365.html . Myślę, że jest to dobry sposób na zaklejenie starych poniszczonych drzwi :)
 
     
oklejka
Nowicjusz

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 35
Wysłany: 2013-07-29, 22:43   

BasterMeble napisał/a:
To prawda retro cieszy się powodzeniem. Fototapety były mode kilkanascie lat temu... ale może wracają;)Tylko w trochę innym stylu;)


W zupełnie innym stylu! Jeśli zachowa się umiar, to fototapety sprawdzają się świetnie i są doskonałą ozdobą pomieszczenia - jeden warunek jest tylko - co za dużo to niezdrowo, więc najlepiej zachować umiar i nie łączyć wszystkiego na raz.
Mi się bardzo podoba połączenie fapety z przeznaczeniem pokoju. Np. w przedpokoju motyw drzwi czy np. takich schodów, w kuchni coś z motywu jedzenia, w łazience motywy wody itp.
 
     
WkladyKominkowe 
Budowlaniec

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 137
Skąd: Cesinów-Las 2
Wysłany: 2013-08-23, 16:40   

Zgadzam się,tylko trzeba zachować właśnie odpowiedni styl i wyczuć umiejętnie taką granicę kiedy tego typu fototapeta będzie się dobrze prezentować,a kiedy zbyt przesadnie i bedzie kiczowata.
_________________
http://realestateforum.forumup.co.uk
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12