Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie meble kuchenne
Autor Wiadomość
jasiek77
Budowlaniec

Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 186
Wysłany: 2021-01-04, 13:57   Jakie meble kuchenne

Jakie meble kuchenne Waszym zdaniem będą najlepszym wyborem. Od dłuższego czasu waham się, czy postawić na tradycyjne, gotowe meble, czy może wybrać coś na wymiar? Najlepiej gdybyście napisali, jak dane opcje sprawdziły się w Waszych domach czy mieszkaniach. Pozdrawiam cieplutko i z niecierpliwością czekam na odzew.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 08 Gru 2019
Posty: 335
Wysłany: 2021-01-05, 17:48   

 
     
zuzana
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Gru 2019
Posty: 335
Wysłany: 2021-01-05, 17:48   

Oczywiście wybór takich mebli to kwestia indywidualna ale rzuć okiem na meble dla Ciebie salon meblowy Mebel Perfekt Chojnice: http://www.mebel-perfekt.pl/ . Ofertę mają bardzo bogatą i z pewnością każdy znajdzie u nich coś dla siebie.
 
     
miki789
Budowlaniec

Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 147
Wysłany: 2021-01-15, 11:03   

Ja zdecydowałam się na kuchnie na wymiar od ZOV Kuchnie. To co mogę powiedzieć, to fakt, że projektanci mega przykładają się do projektu. Jest on dopracowany w najmniejszych szczegółach. Niestety w mojej małej kuchence klasyczne meble totalnie odpadają, a tutaj mam idealnie wykorzystaną przestrzeń i całość naprawdę fajnie się prezentuje.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2021-06-02, 10:23   

W kuchni przede wszystkim trzeba mieć krzesła:) Ja mam w domu barek, odgradzający kuchnię od salonu, więc sprawdzają się u mnie taborety, ale jeśli ktoś się zastanawia, co wybrać - krzesła czy taborety, polecam przeczytać ten tekst. Bardzo ciekawą opcją są też hokery.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1132
Wysłany: 2021-06-05, 21:56   

Na pewno na spokojnie na tej stronie https://lubiemeble.pl/kuchnia możecie się rozejrzeć za odpowiednimi meblami. Mają tam bowiem spory wybór. Trzeba przede wszystkim decydować się na takie rozwiązania, które nie będą praktyczne, ale również powinny idealnie pasować do danego wnętrza, bo to jest ważne. Trzeba bowiem zawsze stawiać na funkcjonalny aspekt.
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 564
Wysłany: 2021-09-17, 13:04   

W kwestii mebli kuchennych na wymiar polecam skontaktować się z firmą EM-meble z Radomska. Na pewno będziecie bardzo zadowoleni z efektów.
_________________
Domy Szkieletowe Małopolska
 
     
GrandVan
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 97
Wysłany: 2021-09-23, 06:29   

Niezależnie od tego jakie meble wybierzecie, czy nowoczesne, czy tradycyjne, świetnym dodatkiem do kuchni, który nada jej charakteru, a także będzie funkcjonalny jest dobrej jakości deska do krojenia. U mnie sprawdzają się najlepiej deski drewniane - są bardzo trwałe, nie tępią noża, ładnie się prezentują. Kupiłem cały zestaw w sklepi online Sto Desek - https://stodesek.pl/ i jestem z zakupu bardzo zadowolony. Mają tam duży wybór i modeli i kolorów i kształtów. Jest w czym wybierać.
 
     
martyn92a

Dołączył: 03 Sty 2022
Posty: 3
Wysłany: 2022-01-03, 12:14   

Jeśli chodzi o meble kuchenne, to tylko na wymiar. Możesz sobie zaplanować lokalizację wszystkich niezbędnych przedmiotów. W sklepach najprawdopodobniej nie znajdziesz dokładnie tego, czego szukasz. Natomiast akcesoria do kuchni polecam zamówić przez stronę internetową https://quickoutlet.pl/51-dom-i-ogrod. Outlet online oferuje dodatki do domu w dobrej jakości i niskiej cenie.
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2022-01-17, 14:27   

Moim zdaniem na wymiar będą lepsze, można lepiej dopasować przestrzeń do siebie i swoich potrzeb
 
     
Marcel2
Budowlaniec

Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 108
Wysłany: 2022-01-17, 23:34   

Ja właśnie jestem na etapie zamawiania kuchni i razem z żoną podjęliśmy decyzję o kuchni pod zabudowę. Taką firmę zrobi nam firma https://www.mebleskwierzyna.pl/kontakt w Skwierzynie i wybraliśmy meble w stylu nowoczesnym na wysoki połysk z wyspą oczywiście. Musimy jeszcze dopracować projekt i niebawem będziemy mieli kuchnie marzeń.
 
     
Sotbe 
Budowlaniec

Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 193
Wysłany: 2023-06-22, 18:03   

Będąc na etapie poszukiwań nowoczesnych, dobrze wykonanych i funkcjonalnych propozycji w zakresie baterii kuchennych w wersji stojącej oraz naściennej to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Sotbe w którym będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalne wsparcie ze strony obsługi, nowoczesny styl i jednocześnie trwałość przygotowanych propozycji z aż 5 letnią gwarancją. Nasza obsługa pozostaje do dyspozycji i wraz z darmową dostawą.
 
     
Snowee24 
Młodszy budowlaniec

Wiek: 35
Dołączył: 09 Maj 2022
Posty: 82
Skąd: Poznań
Wysłany: 2023-10-08, 15:26   

Tak naprawdę wszystko zależy od Twoich upodobań. Ciężko jest coś doradzić w takiej kwestii. Przeglądaj artykuły, blogi takie jak https://panel.com.pl/. W ten sposób poznasz różne style meblarskie. To ułatwi Ci wybór. Pamiętaj, żeby wszystko było ze sobą zgrane. Dzięki temu stworzysz harmonijną przestrzeń, którą będzie się przyjemnie użytkowało.
 
     
othompson 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączyła: 19 Paź 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-10-19, 14:53   

A meble na wymiar? Korzystał ktoś z Was?
 
     
gerald_zriwii

Dołączył: 20 Paź 2023
Posty: 2
  Wysłany: 2023-10-20, 09:50   

Witam, osobiście uważam te sprawe za mocno indywidualną, jeśli masz określone potrzeby, niestandardową przestrzen lub po prostu chcesz, aby kuchnia była dokładnie tak, jak sobie wyobrazasz, to meble na wymiar mogą być najlepszym wyborem. Możesz dostosować je do swoich potrzeb pod względem rozmiarów, układu, materiałów i wykonczenia. Tak naprawdę wszystko zależy od zasobności portfela i indywidualnych potrzeb. Jesli miałaby to byc kuchnia na lata, to zdecydowanie polecam meble na wymiar. Pozdrawiam :)))
 
     
Matii77
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2139
Wysłany: 2023-10-28, 13:27   

Nasze włoskie krzesła zamówione u https://direct2home.pl/krzesla do jadalni są po prostu fantastyczne. To prawdziwe arcydzieła designu, które nadają naszej jadalni niepowtarzalny charakter. Poza niesamowitym wyglądem, są niezwykle wygodne. Spędzamy przy nich wiele godzin podczas wspólnych posiłków i zawsze siedzi się na nich komfortowo. To inwestycja, której nie żałujemy ani przez moment.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12