Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ginekolog
Autor Wiadomość
linak
Budowlaniec

Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 178
Wysłany: 2021-03-03, 09:30   ginekolog

prywatny gabinet ginekologiczny kraków w CMP - była któraś z Was? Polecacie ten gabinet?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 04 Sty 2021
Posty: 231
Wysłany: 2021-04-06, 12:42   

 
     
alibaba
Starszy budowlaniec

Dołączył: 04 Sty 2021
Posty: 231
Wysłany: 2021-04-06, 12:42   

To całkiem nie moja okolica, ale jeżeli szukałabyś kogoś z zachodniopomorskiego to wiem ze w Kołobrzegu na ul Szpitalnej 2 przyjmuje świetna dr Barbara Blicharczyk. Sama zastanawiam się nad nią, bo wiem ze wykonuje zabiegi m.in. na rewitalizację pochwy, a mało kto ma doświadczenie w przeprowadzaniu takich zabiegów.
 
     
Grucha94
Wszechwiedzący

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2021-07-31, 13:19   

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mogłybyście bagatelizować tak poważne kwestie. Absolutną podstawą dla mnie jest postawienie na wizyty u dobrego ginekologa. Dzięki temu będziecie w stanie najlepiej poradzić sobie z bardzo bolesne miesiączki.
 
     
hylia7044 
Prawie ekspert

Dołączyła: 03 Paź 2021
Posty: 356
Wysłany: 2021-11-25, 09:26   

Profilaktyczne badania u ginekologa to bardzo ważna sprawa. Taki ginekolog może wykonać badanie pieści i dróg rodnych, cytologię i usg prenatalne warszawa gabinet który polecam znajduje się w Warszawie i pracuje tam doświadczony ginekolog z wieloletnim stażem. Polecam się tam wybrać na takie badania.
 
     
marnika
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 517
Wysłany: 2021-12-24, 18:31   

Cieszę się, że moge korzystać z usług dobrego ginekologa, jest to Piotr Porębski z https://babkamedica.pl/, ktory wykonuje badania genetyczne w ciąży. Obecnie z nim mogę spokojnie starać się o kolejnej ciążę.
 
     
Grucha94
Wszechwiedzący

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2021-12-30, 09:08   

Powinnyście zawsze zacząć traktować swoje zdrowie priorytetowo. Pamiętajcie, że jeśli coś złego zacznie się z Wami dziać, a Wy to zbagatelizujecie, to efekty mogą być bardzo niekorzystne. Właśnie dlatego po poronieniu stosuje się takie badania, jak opisane w https://www.gyncentrum.pl...e-po-poronieniu badania genetyczne. Podejdźcie do tego tematu na poważnie, bo chodzi w końcu o Wasze zdrowie.
 
     
budda 
Budowlaniec

Dołączyła: 27 Kwi 2021
Posty: 112
Wysłany: 2021-12-30, 09:25   

zdrowie to podstawa,zgadzam sie. Ja regularnie robie badania. kilka tygodni temu robilam cytologie, wynik nie taki jak powinien byc. pani doktor mowila, ze to moze byc wirus hpv i powiedziala, zebym przez pol roku stosowala sobie zel papilocare,no i po tym czasie bede miec ponowne badania
 
     
reling 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 333
Wysłany: 2022-01-28, 22:42   

Takich gabinetów na pewno nie brakuje w Krakowie, najlepiej wybierać specjalistów z polecenia. Szczególnie jeśli mowa o prowadzeniu ciąży. Moja żona rodziła dziecko jako 40-latka dlatego szukaliśmy dobrego specjalisty, nie mieliśmy też wątpliwości, że wykonamy badania prenatalne. Zdecydowaliśmy się na test nifty pro ze względu na jego wysoką skuteczność i nieinwazyjność. Jak można przeczytać na https://test-nifty.pl/ - badanie to wykonano już ponad 9 mln razy na całym świecie.
 
     
Roman77
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 223
Wysłany: 2022-02-23, 12:41   

Bardzo ważne powinno być dla Was odpowiednie podejście do tematu badań profilaktycznych. Na stronie https://www.gyncentrum.pl...dokrynologiczna dowiedziałem się więcej na temat odpowiednich badań, które powinnyście na pewno zorganizować dla siebie. To ważna rzecz, więc tego w żaden sposób nie lekceważcie .
 
     
trojokawrona
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 844
Wysłany: 2022-04-19, 15:28   

;-) ;-)
Ostatnio zmieniony przez trojokawrona 2022-07-14, 15:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
sarah
Prawie ekspert

Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 304
Wysłany: 2022-04-29, 19:20   

A co sądzicie o ginekologii estetycznej? Tutaj https://machnica.pl/ginekologia/ znalazłam bardzo ciekawą ofertę i zastanawiam się nad skorzystaniem z niej. Taki zabieg pomógłby mi pozbyć się kompleksu, który bardzo mnie ogranicza.
_________________
https://fashionpolska.pl/oferty/kapelusze-damskie-na-lato
 
     
kroswil11
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 1075
Wysłany: 2022-05-14, 10:27   

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka sie z różnymi problemami zdrowotnymi. Jeżeli macie problem z potencją i szukacie rozwiązania, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego, gdzie znajdziecie najróżniejsze środki na potencję bez recepty .
 
     
betina
Starszy budowlaniec

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 295
Wysłany: 2022-05-25, 05:16   

Rzeczywiście, często się zdarzają jakieś kobiece problemy zdrowotne i mnie też nie omineły. Miałam bardzo bolesne i obfite miesiączki do momenty kiedy zaczełam stosować hormonalną antykoncepcję a teraz moja ginekolog zmieniła mi stare tabletki na takie zupełnie innowacyjne, które mają w składzie estetrol, jest bardzo dobrze tolerowany bo każdy z nas się z nim zetknął w życiu płodowym
 
     
paska2
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 97
Wysłany: 2022-05-26, 15:26   

Jeśli jesteście w ciąży to pamiętajcie o wykonaniu testów prenatalnych. Nie tylko przyszłe mamy z grupy ryzyka takie badania powinny wykonać. Zwłaszcza, że teraz są dostępne do wykonania bezpieczne badania i dla dziecka i dla mamy, jak test nifty Kielce. Do jego wykonania wystarczy próbka krwi matki z żyły odłokciowej, pobierana jak przy morfologii.
 
     
alibaba
Starszy budowlaniec

Dołączył: 04 Sty 2021
Posty: 231
Wysłany: 2022-07-30, 17:52   

Jeżeli sprawdzony i oświadczony ginekolog, to tylko na ul Szpitalnej w Kołobrzegu, przyjmuje tam świetna babka, dr Barbara Blicharczyk. Warto jej zaufać, bo od lat siedzi w branży i zaufałóo jej mnóstwo kobiet, które są mega zadowolone, sam chodzę tam od kilku lat i szczerze moge ją polecić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12