Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Łazienka w sypialni?
Autor Wiadomość
Lazienka.Shop 
Nowicjusz

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 27
Wysłany: 2018-06-27, 12:51   

Poniekąd racja, natomiast ja mimo wszystko polecam aby prywatna łazienka w sypialni nie była na nią otwarta a raczej zamknięta tak jak mowa powyżej. Chodzi o poczucie pewnej sfery prywatności i komfortu.
_________________
www.Lazienka.shop
 
     
REKLAMA

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-07-02, 00:26   

 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-07-02, 00:26   

Na pewno jest to efektowne rozwiązanie jednak chyba nie tak łatwe do zrealizowania, ja jednak zrobiłbym oddzielne pomieszczenie.
 
     
Lazienka.Shop 
Nowicjusz

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 27
Wysłany: 2018-07-30, 18:13   

Wydaje mi się to tak czy inaczej dość ryzykownym rozwiązaniem, nawet pomijając juz efektowność chodzi głównie o prywatną przestrzeń który każdy z nas potrzebuje łazience, prawda?
_________________
www.Lazienka.shop
 
     
Sotbe 
Budowlaniec

Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 188
Wysłany: 2020-07-08, 08:41   

Jak zabieracie się za łazienkę i szukacie dobrej jakości wyposażenia, typu baterie umywalkowe, prysznicowe, czy także do wanien to serdecznie zapraszamy do naszego sklepu https://sklep.sotbe.com/ w którym znajdziecie mnóstwo propozycji w wersji skandynawskiej, jednocześnie będziecie mogli liczyć na dobre ceny i wieloletnią gwarancję, aż na 5 lat! Pozdrawiamy serdecznie
 
     
kallin112
Budowlaniec

Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 111
Wysłany: 2020-09-30, 08:52   

Spokojnie taką łazienke można aranżaować, ale trzeba mieć pomysł i wykorzystać odpowiednie płytki. Te możecie znaleść w salonie w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą. Salon Cristopol
 
     
Karol1985 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Wrz 2020
Posty: 30
Wysłany: 2020-09-30, 18:27   

Jeżeli układ pomieszczeń na to pozwala to zdecydowanie takie rozwiązanie jest po prostu fajne. Co do płytek ja polecam akurat improtowane, bo bardzo duży wybór. Możecie się udać do salonu Cristopol w Ożarowie Mazowieckim tam znajdziecie odpowiednie płytki w spoko cenie
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2021-03-18, 12:19   

Super, planuje przy kolejnym dużym remoncie zaaranżować, bo takie rozwiązanie ułatwia życie
 
     
MolczekM
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 87
Wysłany: 2022-12-11, 12:36   

No to w takim razie jeżeli szukacie naprawdę wysokiej jakości wykonania i jednocześnie funkcjonalności w zakresie kabin prysznicowych oraz wanien różnego typu to warto zajrzeć na https://oltens.com/pl/kabiny-prysznicowe gdzie sprawdzicie różne opcje. My akurat zdecydowaliśmy się na wersję Oltens Fulla kabina prysznicowa 100x90 cm prostokątna. Do tego licząc na fachowe podejście i różnorodność modeli, aby jak najlepiej dopasować je pod konkretne potrzeby i przestrzeń jaką dysponujecie.
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 823
Wysłany: 2023-02-22, 14:53   

Możesz sobie zrobić łazienkę w sypialni i jeśli się zdecydujesz to potrzebne produkty znajdziesz tutaj https://topsanit.pl/ Mają świetne marki w nowoczesnym wydaniu. Mi bardzo podobają się złote łazienki. Wygląda to obłędnie i jest warte rozważenia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13