Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Łazienka w marmurze
Autor Wiadomość
marcelinski

Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-01-20, 12:06   Łazienka w marmurze

Jeśli ktoś byłby zainteresowany zrobieniem sobie łazienki w kamieniu (granit lub marmur) z czystym sumieniem mogę polecić firmę MK Rocks z Warszawy 505 111 911. My wybralismy kamień nero Marquina i jesteśmy bardzo zadowoleni.

 
     
REKLAMA

Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-01-24, 13:04   

 
     
zozi
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-01-24, 13:04   

hm wygląda ładnie, ale troche depresyjnie jak na mój gust
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2012-01-25, 19:33   

W łazience w głównej mierze chodzi o to,aby zachować jasną kolorystykę,ponieważ jest to pomieszczenie które służy nam do relaksu,odświeżania się. Postawiłbym raczej na jasne płytki,szeroki wybór masz w naszym sklepie.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Gość

Wysłany: 2012-01-26, 13:15   

Ważne jest dobre oświetlenie, a czy kamienie będą jasne, czy ciemne to już kwestia gustu, a marmur piękny kamień, bez względu na barwę..
 
     
Gość

Wysłany: 2012-02-09, 13:37   Re: Łazienka w marmurze

marcelinski napisał/a:
Jeśli ktoś byłby zainteresowany zrobieniem sobie łazienki w kamieniu (granit lub marmur) z czystym sumieniem mogę polecić firmę MK Rocks z Warszawy 505 111 911. My wybralismy kamień nero Marquina i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Obrazek


Czy taka czerń nie jest zbyt "ciężka"? Jak to się prezentuje w całości łazienki?
 
     
1986annalisa
Nowicjusz

Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-02-09, 13:39   Re: Łazienka w marmurze

[quote="Anonymous"]
marcelinski napisał/a:
Jeśli ktoś byłby zainteresowany zrobieniem sobie łazienki w kamieniu (granit lub marmur) z czystym sumieniem mogę polecić firmę MK Rocks z Warszawy 505 111 911. My wybralismy kamień nero Marquina i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Obrazek


Czy taka czerń nie jest zbyt "ciężka"? Jak to się prezentuje w całości łazienki?[/quote

Przepraszam za barka podpisu. To pisałam ja :)
_________________
Ja i foty: www.ljkproject.pl
 
     
Donicestalowe
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 94
Wysłany: 2012-02-24, 14:21   

Nie w moim guście,ale wizualnie prezentuje się całkiem ładnie. Poza tym jeżeli wszystko będzie w marmurze,to pomieszczenie będzie należeć do tych zimniejszych,więc przemyślmy to.
_________________
http://jobbrsenews.wordpress.com
 
     
BasterMeble
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 60
Wysłany: 2012-07-10, 07:57   

Wszystko zalezy od gustu. Niektórzy lubą ciemne poemieszczenia. Wygladają one na bardziej luksusowe. Białę i inne jasne są oczywiście bardziej "swieze" i czyste:)
_________________
meega.us
meega uk
meega au
 
     
MagiaPlytek_pl
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 53
Wysłany: 2012-07-18, 14:13   

Racja,wszystko jest kwestia gustu,ale tak czy inaczej uważam,ze nieodłącznym i niezbędnym elementem każdej łazienki są płytki. W naszym sklepie znajdziecie ich szeroki wybór,więc zapraszam.
_________________
link

klik
 
     
Sotbe 
Budowlaniec

Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 193
Wysłany: 2020-09-22, 08:16   

A jeżeli do łazienki będziecie szukali ciekawych propozycji w zakresie nowoczesnych baterii łazienkowych i oczywiście kuchennych to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez nasz sklep Sotbe https://sklep.sotbe.com/ w przypadku których można liczyć na jakość, porządne wykonanie i uczciwe podejście do potrzeb klienta. Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni wyborami!
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2021-07-23, 09:46   

My jeśli chodzi o wyposażenie łazienkowego to wybraliśmy markę oltens, u których kupiliśmy umywalkę z szafką Oltens Vernal bo akurat była duża promocja. Ogólnie mega są te ich skandynawskie kolekcje, do tego miła obsługa i dość sprawna realizacja. Nie było żadnych uszkodzeń i efekt wyszedł nam bardzo podobnie do tego co mają na grafikach online ;)
 
     
misza
Wszechwiedzący

Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 695
Wysłany: 2021-09-20, 15:15   

Powiem wam szczerze, że marmur jest bardzo drogi ale zawsze możecie zdecycować się na płytki imitujący marmur. I znajdziecie tego typu płytki w sklepie https://plytki24.pl/plytki-heksagonalne Warto się rozejrzeć, bo mają naprawdę mnóstwo ciekawych modeli.
 
     
magdap
Budowlaniec

Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 126
Wysłany: 2022-09-26, 16:28   

Nie ukrywam, że podobają mi się zarówno łazienki w marmurze, jak i te wykończone czerwona cegła i drewnem. Pierwsza opcja elegancka, druga oryginalna - którą wybrać? :D
 
     
Matii77
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2137
Wysłany: 2022-09-29, 13:11   

A jakie meble kupujecie do łazienki wykończonej marmurem? Co najbardziej pasuje do takiego wnętrza? Ja szukam mebli łazienkowych tutaj https://citymeble.com/gdansk/lazienka,584,pl.html
ale rozważam właśnie marmur i zastanawiam się co będzie ładnie przy tym wyglądać. Może macie jakieś pomysły?
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 998
Wysłany: 2022-11-19, 10:53   

No ja raczej nad takimi rzeczami się nie zastanawiałem, ale jestem zdania, że dobrze jest wiedzieć właśnie jak najwięcej o samych minerałach konfliktu. Petycja dotycząca Minerałów konfliktu jest to miejsce które warto jest znać oraz wiedzieć co ona de facto zawiera.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13