Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawe meble do salonu - poszukiwania
Autor Wiadomość
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2021-03-09, 09:51   Ciekawe meble do salonu - poszukiwania

Hej!
Szukam fajnych propozycji mebli do salonu w nowoczesnym designie. Zależy mi przede wszystkim na dobrej cenie, jakości i jednocześnie dużym wyborze bo jeszcze nie podjęliśmy decyzji jak może wyglądać cała aranżacja. Pozdrawiam :)
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2021-03-10, 10:24   

 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2021-03-10, 10:24   

No to może warto w takim razie warto zwrócić uwagę na ofertę Kosbel gdzie będziecie mogli liczyć na dobre ceny i różne zestawienia zarówno mebli kuchennych, ale również stoły, krzesła i szafki do salonu i jadalni. Podrzucam link https://kosbel.com.pl/ i mam nadzieję, że zakup będzie udany!
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-03-15, 12:56   

Bardzo fajna propozycja i ogólnie producent co do którego również mam doświadczenie. My wybraliśmy do naszej kuchni piękny zestaw Oslo lakierowany w macie i do tego idealnie pasuje nam blat drewniany. Kuchnia wyszła tak jak to sobie wymarzyliśmy, no i też cena niczego sobie ;)
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2021-03-19, 10:00   

Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję że z Waszą pomocą uda mi się podjąć jak najlepszą decyzję w tym zakresie.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 932
Wysłany: 2021-03-20, 15:47   

Mi również Kosbel przypadł do gustu jeżeli chodzi o meble kuchenne to przygotowali mnóstwo świetnych propozycji, które robią wrażenie pod względem jakości wykonania, stylów i też możliwości różnych zestawień, aby wyglądała jak na wymiar. Nasz wybór to komplet Nicea w macie i bieli https://kosbel.com.pl/pl/p/NICEA-Zestaw-mebli-kuchennych-lakierowanych-w-macie/23014281 Robi wrażenie, cenowo wyszło dużo taniej niż jakbyśmy je zamawiali pod wymiar no i do tego przemiła obsługa klienta ;)
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 604
Wysłany: 2021-03-23, 09:49   

Wiecie co, urządzanie mieszkania czy domu to jednak czasami problem. Nie wiadomo jaki stoliki wybrać, czy będzie pasował do stołu, czy do narożnika. Warto czasami zatrudnić architekta wnętrz albo może samemu stworzyć taki lookbook i jego się najlepiej trzymać :)
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2021-03-23, 20:33   

Meblościankę do salonu kupowałam przez internet https://www.edinos.pl/meb...-7x-biala-wenge. Jestem z niej zadowolona, bo szafy są pojemne, kolorystyka ciekawa no i meble są solidne. Teraz przymierzam się do zakupu u nich stolika kawowego. mam jednak dylemat ponieważ podobają mi się trzy i nie wiem, który wybrać :(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13