Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Instalacja fotowoltaiczna - moduły monokrystaliczne
Autor Wiadomość
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2021-03-24, 12:57   Instalacja fotowoltaiczna - moduły monokrystaliczne

Witam
Zastanawiam się nad wyborem odpowiednich modeli modułów fotowoltaicznych. Chciałbym więc poznać opinie osób które już są po wszystkim i cała instalacja jest w użyciu. Na jakiego producenta postawiliście i kierowaliście się sprawnością, mocą oraz warunkami gwarancyjnymi?
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2021-03-26, 15:08   

 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2021-03-26, 15:08   

Jeżeli moduły monokrystaliczne to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://jbgpv.pl/oferta,moduly-monokrystaliczne,3.html u których będziecie mogli liczyć na wysoką wytrzymałość na uszkodzenia, dobre ceny i jednocześnie sprawnością oraz antyrefleksem. Myślę, że optymalnie warto będzie wybrać m.in model Standard 72 ze sprawnością sięgającą 19,51%, mocy 380Wp, czy także antyrefleks
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-04-06, 09:34   

W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości instalacji fotowoltaicznej to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę własnie na polskich producentów jak JBG PV w przypadku którego można liczyć na jakość, doświadczenie i profesjonalizm obsługi na każdym etapie. Z miesiąca na miesiąc osiągane korzyści są coraz lepsze, a co najważniejsze już przychodzi wiosna, więc koszty energii elektrycznej będą praktycznie zerowe.
 
     
kwikkwik
Nowicjusz

Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 5
Wysłany: 2021-04-06, 11:14   

Takie panele fotowoltaiczne to świetna sprawa. U mnie w domu zamontowaliśmy i teraz po 6 latach już się wszystko wróciło i samo na siebie zarabia !!
_________________
tutaj witadent
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2021-04-07, 14:23   

O proszę dzięki wielkie za podpowiedzi i na pewno wezmę pod uwagę. Mam nadzieję, że temat jeszcze się będzie tutaj się nam rozwijał :)
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2021-04-12, 09:33   

Nasz wybór to JBG PV i dokładnie moduły polikrystaliczne Sky Eco 72 o sprawności 17,03%, mocy 335Wp i grubości na poziomie 26mm. Zdecydowanie opcja godna uwagi, warto sprawdzić https://jbgpv.pl/oferta,sky-eco-72,2,1.html i przekonać się jak to dokładnie będzie wyglądało u Was również pod względem cenowym.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2021-05-05, 13:13   

Też jestem zadowolony z tego, że zdecydowałem się postawić na zieloną energię ponad 2 lata temu, ale oszczędności w przypadku energii elektrycznej sa naprawdę spore i sprawnie nam się cała instalacja zwraca.
 
     
FilipOn
Budowlaniec

Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 107
Wysłany: 2021-05-17, 11:31   

Rolos35 napisał/a:
Nasz wybór to JBG PV i dokładnie moduły polikrystaliczne Sky Eco 72 o sprawności 17,03%, mocy 335Wp i grubości na poziomie 26mm. Zdecydowanie opcja godna uwagi, warto sprawdzić https://jbgpv.pl/oferta,sky-eco-72,2,1.html i przekonać się jak to dokładnie będzie wyglądało u Was również pod względem cenowym.


No to tutaj rzeczywiście wygląda to naprawdę dobrze pod względem technicznym, jeżeli chodzi o JBG PV. Jeszcze o nich nie słyszałem, ale jednak w temacie już kilka wypowiedzi na ich temat się pojawiło. Trzeba będzie się zagłębić w takim razie :)
 
     
Rokiń

Dołączył: 18 Maj 2021
Posty: 1
Wysłany: 2021-05-18, 11:33   

Osobiście jestem za i również uważam, że tutaj w przypadku instalacji fotowoltaicznej to na pewno warto sprawdzić oferty krajowych producentów co do których można mieć na pewno większą pewność i jednocześnie przy tym licząc zarówno na jasne warunki i dobry stosunek jakość-cena. Poprzednicy z lepszych nie raz już tutaj wymienili.
 
     
SylwekPol

Dołączył: 18 Maj 2021
Posty: 1
Wysłany: 2021-05-18, 11:41   

Wezmę pod uwagę i też uważam, że akurat co do wyboru instalacji fotowoltaicznej to trzeba do tego podejść na spokojnie i oszacować jakie rozwiązania będą najlepsze pod względem jakości oraz ceny bo jednak powinna się też w odpowiedni sposób po prostu zwracać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12